Як позбутися від мігрені за допомогою народних засобів?

Напевно ви чули про мігрень. У багатьох вона асоціюється із заштореними вікнами, темними кімнатами і приголомшуючий болем. І це не так далеко від істини. Що ж потрібно знати про мігрень – небезпечному ворогу сучасних людей? Давайте дізнаємося.

Про хворобу

Це хронічне невралгічне захворювання, яке пов’язане з фізичними факторами. Нападами мігрені страждають близько 17% людей в світі. Однак лише деякі звертаються до лікаря, так як головний біль не вважається чимось суттєвим і значущим. Однак напади мігрені відрізняються від звичайних нездужань. Вони вимотують, виснажливі і здатні надовго вибити зі звичайного ритму життя. Найчастіше від мігрені страждають саме жінки.

Фахівці до цих пір не можуть з точністю визначити головну причину виникнення хвороби. Однак є ряд чинників, які збільшують ризик.

Можливі причини мігрені:

* Погане кровопостачання головного мозку;

* Розлади центральної нервової системи;

* Постійні стреси;

* Порушення обміну і вироблення серотоніну;

* Гіпертонія;

* Генетична схильність.

Як бачите, причини досить специфічні, тому людині, яка страждає сильними головними болями, слід обстежитися у фахівця і зібрати необхідні аналізи для точного встановлення діагнозу.

Симптоми мігрені

Класифікують два основних види мігрені – з аурою і без. Вони відрізняються інтенсивністю болю і деякими іншими факторами. Ознаками нападів з аурою є помутніння зору, галюцинації, сильне запаморочення, порушення мови, паніка. Мігрень без аури викликає пульсуючі напади болю в голові, нудоту, чутливість до світла. Також симптоми можуть виникати за кілька днів до початку нападів. Ось деякі з найбільш поширених:

* Почуття пригніченості;

* Депресія;

* Дратівливість;

* Підвищений апетит

Лікування хвороби народними засобами

Вилікувати мігрень повністю неможливо. Однак є ряд ліків, здатних полегшити протікання хвороби і усунути симптоми. Пацієнтам з рідкісними або не сильно болями зазвичай призначають седативні препарати на основі натуральних складових. Якщо напади більш інтенсивні – можна використати не стероїдні протизапальні, знеболюючі та антигістамінні засоби. Також варто спробувати полегшити стан в домашніх умовах.

* Під час нападів знаходьтесь в темній і тихій кімнаті і намагайтеся уникати факторів, які їх ускладнюють: звуків, занадто яскравого світла. Також не забувайте провітрювати приміщення.

* Прикладіть на потилицю прохолодну тканину. Це полегшить біль.

* ¼ склянки картопляного соку слід приймати під час сильних нападів.

* Полегшити біль допоможуть також напої, що містять кофеїн, а саме – кава і чай міцної заварки. Особливо корисним є зелений чай.

* Замінити чай можна заваркою з ягід кизилу.

* Прикладіть до пульсуючим ділянкам прохолодні листи звичайної капусти і залишайтеся в ліжку.

* Заваріть сухі квіти бузини і настоюйте близько години. Додайте мед і пийте кілька разів в день.

* Справжнім рятівником в лікуванні мігрені є трави: ромашка, любисток, звіробій, меліса, м’ята і полин.

* Сік калини і чорної смородини також відмінно справляється з нападами.

Перед тим, як починати лікування, необхідно відвідати фахівця, щоб виключити інші захворювання. Постарайтеся утримуватися від стресів, добре висипатися і бути фізично активними. Тоді у мігрені буде набагато менше шансів натрапити в найнесподіваніший момент.

Увага! Статті, які мають медичний характер надаються виключно, як довідкові матеріали і не являються, консультацією, обстеженням, діагностикою або призначенням лікаря. Інформація на сайті не замінює професійну консультацію у лікаря, не може бути використана для самостійного призначення діагнозу, медикаментозного чи іншого лікування. Незалежно від обставин Адміністрація сайту та автори матеріалів не несуть відповідальності за будь-які вчинені збитки, що виникли у користувача під час використання данних матеріалів. Обов’язково зверніться до лікаря!

 

Залишити відповідь