Yak Prosto

Корисний сайт
Огляд телевізора LG 43UN81006LB. Що цікавого?

Огляд телевізора LG 43UN81006LB. Що цікавого?

Поділитися:

Сьогодні у нас огляд на 4K телевізор від компанії LG. Що з себе представляє ця модель? Дізнайтеся більше в данній статті.

Огляд телевізора LG 43UN81006LB. Що цікавого?
Огляд телевізора LG 43UN81006LB. Що цікавого?

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд

Дізнатись ціну

 

Почнемо з зовнішнього вигляду і зокрема з підставки, яка тут виконана у вигляді півкола. Така форма підставки мені подобається більше, ніж ніжки з боків. Тести порівняння на стійкість ми не проводили, але стоїть телевізор стійко і міцно, та й виглядає куди цікавіше. До речі, ширина підставки 76 сантиметрів. Далі, в цілому про дизайн.

Очікувано, що весь телевізор виконаний із пластика. Рамка з боків звичайно не ультра тонка, як у більш дорогих моделей, але все в межах норми. Колір телевізора темно-сірий, назвати телевізор тонким, до речі, я теж не можу і частково, на це впливає Direct LED підсвічування. В цілому, дизайн повністю відповідає заявленому ціннику, все лаконічно, просто, але зі смаком.

Задня панель
Задня панель

Дізнатись ціну

Задня панель, як я вже говорив, теж виконана з пластика, але на що хочу звернути вашу увагу, деякі елементи підключення, в тому числі, один USB і один HDMI дивляться не в бік, а безпосередньо в стіну. Так що, якщо ви хочете повісити телевізор на стіну, можливо, вам буде необхідно придбати додаткові кутові перехідники. Є ще також деякі роз’єми на бічній частині: це один USB і два HDMI.

Екран

Екран
Екран

Дізнатись ціну

Тепер поговоримо про екран і трохи технічних характеристик. Екран має 43 діагональ, 4K роздільну здатність. До речі, тут RGB-матриця без білого субпікселя, саме в цій діагоналі. Також звертаю вашу увагу, матриця IPS, 8 bit + FRC і частота оновлення 50 Гц. Крім того, тут є HDR10 PRO для розширення контрастності і операційна система WEB OS.

Операційна система

Тепер пару слів про операційну систему. Про смаки ми не будемо сперечатися, хтось звик до інших операційних, а комусь подобається WEB OS, але що точно варто відзначити: по-перше її досить просте і інтуїтивно зрозуміле управління, не потрібно копатися в нетрях, щоб знайти найпростішу річ, по-друге – це швидкість, якщо пару років тому швидкість була прийнятною, то зараз однозначно видно, що проведена хороша робота над помилками, так що претензії до швидкості роботи і перемикання у мене немає.

Пульт

Пульт
Пульт

Дізнатись ціну

Одна з найголовніших фішок цього телевізора це пульт magic remote, який йде в комплекті. Тобто, всі у кого колись був такий пульт, ви знаєте, про що я говорю – це дуже зручна річ. По-перше, тут є гіроскоп, тобто ви просто керуєте курсором, як звичайною мишкою, тут є зручне коліщатко для скролінгу сторінок, наприклад, тут є голосовий пошук, ви просто затискаєте кнопку говорите і вона дуже швидко знаходить, тобто, ви не пишете текст, це економить масу часу і враховуючи, те що сам пульт, якщо його купувати окремо, він коштує чимало, то отримати його в комплекті до телевізора з такого цінового сегмента, я думаю, що це дуже добре, враховуючи, те що конкуренти, зазвичай, в комплекті кладуть самий звичайний пульт.

Зображення

Зображення
Зображення

Дізнатись ціну

Так, а яка ж тут картинка? В першу чергу, вам потрібно вибрати режим зображення. У нас є на вибір: яскравий, стандартний, еко, кіно, спорт та інші режими. Але щоб скоротити ваш час, скажу так, стандартний режим підійде майже всім, тут я абсолютно впевнений. Тому що, саме в цьому режимі телевізор показує все на що він здатний. Спочатку, скажу чим мені подобається картинка. По-перше – це передача кольору. Тони, півтони проглядаються дуже добре, це до слова контрастності, яку можна теж похвалити. У світлих ділянках кадрів хороша деталізація, а ось, наприклад, вибираючи яскравий режим кольори стають неприродними, я б навіть сказав кислотними і деталі також пропадають. До речі, якщо ви часто дивитеся фільми, я думаю, вам потрібно використовувати режим Filmmaker mode. Ви тоді зможете бачити картинку такою, якою її задумували творці фільму, без різних приблуд. Відносно яскравості, скажу так, вона нормальна, зрозуміло, що завжди хочеться яскравіше, але і тьмяним назвати телевізор я не можу, також ви можете відключити TruMotion, думаю, так буде набагато краще. Єдине до чого я можу причепитися, це до кутів огляду, але якщо ви звикли дивитися телевізор прямо або під невеликим кутом, то ніяких спотворень кольору ви не помітите.

Звук

Тепер по звуку: 2 динаміка по 10 Вт, чути бас, якість звучання похвальне, а якщо вам здається, що щось не так, варто поміняти режим звуку. Я, наприклад, вибираю режим кіно, тут мені здається, хороше співвідношення всіх частот, в інших, десь голос йде на другий план, а десь звук стає плоскуватим, так що пограйтеся і подивіться що вам більше подобається.

Інші характеристики

Тут Wi-Fi 5 ГГц і bluetooth також 5 версії. Що можна сказати в підсумку, я думаю, що якщо ви шукаєте телевізор з цього цінового сегмента, то я хочу сказати, що це реально класна цінова пропозиція. Чому? Тому що тут 43 діагональ, Ви отримуєте класну реалістичну картинку, Ви отримуєте відмінний звук, хороший бас, що буває не часто, ви отримуєте в комплекті один з кращих пультів, які є на ринку – це magic remote.

Поділитися:

Додати коментар