Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 автотоварів для автолюбителів з аліекспресс

Топ 10 автотоварів для автолюбителів з аліекспресс

Поділитися:

Презентую топ 10 автотоварів для автолюбителів з Аліекспресс. Сподіваюся, що автолюбителям сподобається ця добірка.

Топ 10 автотоварів для автолюбителів з аліекспресс
Топ 10 автотоварів для автолюбителів з аліекспресс
1Зимовий чохолДізнатись ціну
2Силіконовий чохолДізнатись ціну
3Фотохромні окуляри для водінняДізнатись ціну
4Вішалка на підголівникДізнатись ціну
5Тримач для телефону в машинуДізнатись ціну
6Насадка для зняття наклейокДізнатись ціну
7Розпилювач піниДізнатись ціну
8Вентиляція сидіньДізнатись ціну
9Робот ароматизаторДізнатись ціну
10Кисті та щітки для детейлінгаДізнатись ціну

1 Зимовий чохол

Зимовий чохол
Зимовий чохол

Дізнатись ціну

Великий автомобільний зимовий чохол. Має багатошарову структуру, зовні сріблястий, що не випускає тепло оксфорд, всередині утеплювач і підкладка. В результаті залишена на морозі машина за ніч охолоджується в моторному відсіку набагато повільніше, що дозволяє легше завестися вранці. Наскільки ефективний цей чохол судити не візьмуся, все-таки великих морозів в моїх краях немає.

2 Силіконовий чохол

Силіконовий чохол
Силіконовий чохол

Дізнатись ціну

Силіконовий чохол для ручки перемикання коробки передач. Дешево коштує, на вибір багато кольорів. Таким чохлом можна приховати стару обдерту ручку, а завдяки тому, що він силіконовий, він міцно тримається в руці. У набір можна докупити такий же силіконовий чохол на кермо і ручник.

3 Фотохромні окуляри для водіння

Фотохромні окуляри для водіння
Фотохромні окуляри для водіння

Дізнатись ціну

Відмінні окуляри з дуже якісними і комфортними лінзами. Лінзи мають спеціальний склад, який поглинає ультрафіолетові промені і вони змінюють ступінь затемнення в залежності від яскравості світла, наприклад, в приміщенні вони будуть більш прозорими, коли хмарно буде легке затемнення, але в яскраву погоду при прямих сонячних променях вони максимально затемнюються. Дуже комфортні окуляри для водіння, як влітку так і взимку, коли відблискує сніг.

4 Вішалка на підголівник

Вішалка на підголівник
Вішалка на підголівник

Дізнатись ціну

По-перше, вона виглядає оригінально і відмінно впишеться в сучасні салони. По-друге, її можна кріпити, як на універсальному кріпленні на підголівник, так і безпосередньо в рідні кріплення в кріслах, якщо вони звичайно є. Корисна річ, яка збереже ваш піджак і сорочку в охайному вигляді.

5 Тримач для телефону в машину

Тримач для телефону в машину
Тримач для телефону в машину

Дізнатись ціну

Недорогий, але досить хороший, в плані виконання, тримач для телефону. У нього дуже хороша присоска, яка дійсно добре тримає не тільки на склі, але і на обшивці. Проста, але надійна система утримання телефону, крім цього, тримач дуже гнучко налаштовується і не торохтить без телефону. Також підходить навіть для великих телефонів. Загалом дуже гарне поєднання якості, низької вартості і продуманого виконання, що зробили цей тримач шалено популярним. Сотні хороших відгуків і десятки тисяч замовлень і тому є підтвердження.

6 Насадка для зняття наклейок

Насадка для зняття наклейок
Насадка для зняття наклейок

Дізнатись ціну

Думаю всі стикалися з відриванням наклейок. Одні знімаються легко, а на інші доводиться витрачати величезну кількість часу, віддираючи спочатку саму наклейку, а потім ще й залишки клею. За допомогою цієї насадки робити це набагато простіше.

7 Розпилювач піни

Розпилювач піни
Розпилювач піни

Дізнатись ціну

Думаю всі знайомі з принципом його роботи. Всередину заливається розбавлений розчин активної піни і за допомогою вбудованого примітивного насоса всередину накачується тиск. У комплекті вже є необхідна насадка, яка дає рясну і густу піну. В цілому це відмінний розпилювач на аліекспресс. Але, як мені здається, ціна сильно завищена і все ж варто його пошукати в місцевих автомагазинах, якщо він вам сподобався.

8 Вентиляція сидінь

Вентиляція сидінь
Вентиляція сидінь

Дізнатись ціну

Давайте поглянемо на накидку з функцією вентиляції. Вкрай цікавий екземпляр, працює природно від прикурювача. Вентилятор або краще сказати кулер, розміщений в нижній частині накидки, яка підвертається і абсолютно не виділяється і не заважає. Обдувається, як нижня подушка, так і спина і буде просто порятунком в літній час, особливо для власників шкіряних салонів.

9 Робот ароматизатор

Робот ароматизатор
Робот ароматизатор

Дізнатись ціну

Забавний ароматизатор, він виконаний у формі невеликого робота з ріжками. У комплекті йде три запасних картриджа з різними ароматами. Одного картриджа вистачає десь на три тижні, при постійному обдуві. Картриджі можна замовляти окремо, або ж можна просочувати старі аромамаслами або авто парфумами.

10 Кисті та щітки для детейлінга

Кисті та щітки для детейлінга
Кисті та щітки для детейлінга

Дізнатись ціну

Класні кисті і щітки для автомобільного детейлінга. Їх головна перевага, це звичайно ж ціна, ними набагато зручніше, а головне швидше і якісніше можна очистити структурний пластик інтер’єру, стики, шви оббивки, вентиляційні отвори та інші частини з маленькими деталями. Погодьтеся, робити це ганчіркою набагато гірше і довше.

Поділитися:

Додати коментар