Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 автотоварів з аліекспресс, про які ви не знали

Топ 10 автотоварів з аліекспресс, про які ви не знали

Поділитися:

Рейтинг топ 10 автотоварів з Аліекспресс, про які ви не знали. Нагадаю, що ці товари ви завжди зможете замовити на майданчику Аліекспресс.

Топ 10 автотоварів з аліекспресс, про які ви не знали
Топ 10 автотоварів з аліекспресс, про які ви не знали
1Паркувальний бордюрДізнатись ціну
2Електрична автомийкаДізнатись ціну
3МагнітолаДізнатись ціну
4Значки з підсвічуваннямДізнатись ціну
5Шкіряна ключницяДізнатись ціну
6Вішалка на підголівникДізнатись ціну
7Тримач для телефону в машинуДізнатись ціну
8Насадка для зняття наклейокДізнатись ціну
9Антиблікова плівка для дзеркал заднього видуДізнатись ціну
10Намет для автоДізнатись ціну

1 Паркувальний бордюр

Паркувальний бордюр
Паркувальний бордюр

Дізнатись ціну

Паркувальний бордюр ставиться в гараж, щоб легше було паркуватися. Вперлися в бордюр, все, значить вперед більше їхати не варто. Незамінна річ для водія без досвіду та й досвідченим водіям іноді теж стане в нагоді.

2 Електрична автомийка

Електрична автомийка
Електрична автомийка

Дізнатись ціну

Але тут я б хотів дати анти рекомендацію, тому як я вважаю її повним мотлохом, який не коштує своїх грошей. Дану мийку я включив в добірку тільки тому, що багато оглядачі її дуже сильно хвалять і подібні мийки дуже добре продаються на Aliexpress. У мене був досвід використання схожої автомийки, причому вона була в 3 рази потужніше, ніж ця, що від Baseus. Напір води був просто критично слабкий, акумулятора не вистачає навіть на одну нормальну мийку. Плюс постійні танці навколо відра з водою, щоб не висмикнути шлангочку. Єдине, з чим вона добре справляється це нанесення піни. Упевнений, що знайдуться захисники, які будуть запевняти, що вони відмили 10 фур після дороги, за п’ять хвилин, на одному заряді, з одного відра, але ні не вірю користувався, хіба що велосипед.

3 Магнітола

Магнітола
Магнітола

Дізнатись ціну

Бюджетна магнітола, в ній є все необхідне, є вбудований GPS для навігації, Wi-Fi для доступу в Інтернет, bluetooth для дзвінків через hands-free, природно є FM-приймач і багато іншого. Особливістю даної магнітоли, також є її універсальність, є багато регулювань і налаштувань, для того щоб вона ідеально підійшла під ваше авто. Має багато хороших відгуків від реальних покупців.

4 Значки з підсвічуванням

Значки з підсвічуванням
Значки з підсвічуванням

Дізнатись ціну

Акуратні шильдики з підсвічуванням марки авто. Вони водонепроникні і захищені від попадання пилу і вологи. Вкрай просто встановлюються, є практично всі марки авто, також можна знайти ось такі цікаві варіанти з підсвічуванням значка у вигляді нескінченності, але вибір марок з таким ефектом вже скромніше.

5 Шкіряна ключниця

Шкіряна ключниця
Шкіряна ключниця

Дізнатись ціну

Ключниця з натуральної шкіри, її розміри 11 на 5 сантиметрів, всередині велика кількість карабінів для ключів, також є дві невеликі кишеньки під пластикові картки або невеликої кількості готівки. Акуратна на невеликому карабіні, з величезною кількістю квітів на вибір, може стати відмінним подарунком.

6 Вішалка на підголівник

Вішалка на підголівник
Вішалка на підголівник

Дізнатись ціну

По-перше, вона виглядає оригінально і відмінно впишеться в сучасні салони. По-друге, її можна кріпити, як на універсальному кріпленні на підголівник, так і безпосередньо в рідні кріплення в кріслах, якщо вони звичайно є. Корисна річ, яка збереже ваш піджак і сорочку в охайному вигляді.

7 Тримач для телефону в машину

Тримач для телефону в машину
Тримач для телефону в машину

Дізнатись ціну

Недорогий, але досить хороший, в плані виконання, тримач для телефону. У нього дуже хороша присоска, яка дійсно добре тримає не тільки на склі, але і на обшивці. Проста, але надійна система утримання телефону, крім цього, тримач дуже гнучко налаштовується і не торохтить без телефону. Також підходить навіть для великих телефонів. Загалом дуже гарне поєднання якості, низької вартості і продуманого виконання, що зробили цей тримач шалено популярним. Сотні хороших відгуків і десятки тисяч замовлень і тому є підтвердження.

8 Насадка для зняття наклейок

Насадка для зняття наклейок
Насадка для зняття наклейок

Дізнатись ціну

Думаю всі стикалися з відриванням наклейок. Одні знімаються легко, а на інші доводиться витрачати величезну кількість часу, віддираючи спочатку саму наклейку, а потім ще й залишки клею. За допомогою цієї насадки робити це набагато простіше.

9 Антиблікова плівка для дзеркал заднього виду

Антиблікова плівка для дзеркал заднього виду
Антиблікова плівка для дзеркал заднього виду

Дізнатись ціну

Вкрай корисна річ, особливо засиллям саморобного світла. Плівка значно зменшує яскравість відбитого світла, відповідно, машини ззаду більше не будуть cліпити і відволікати від керування автотранспортом. Вона універсальна, тому не забудьте звірити розміри зі своїм дзеркалом. Має приємний фіолетовий відтінок.

10 Намет для авто

Намет для авто
Намет для авто

Дізнатись ціну

Намет для кемпінгу, який встановлюється прямо на автомобіль. Він подовжує простір всередині машини, що дозволяє з комфортом ночувати всередині, в теплі і без комарів та іншої живності. Дуже простий в установці і зручний використанні, підбирається під конкретну марку і модель авто. Є величезний вибір з різним пошиттям, якістю і забарвленням.

Поділитися:

Додати коментар