Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих випрямлячів для волосся

Топ 10 кращих випрямлячів для волосся

Поділитися:

Правильний випрямляч для волосся – це більше, ніж просто пристрій для прямих пасм. Випрямляч для волосся – це гнучкий інструмент для вашої зачіски, який можна використовувати в будь-якій ситуації і для різних цілей. Хороший випрямляч для волосся – це довгострокова інвестиція, якщо ви зробите її правильно, то вам не доведеться міняти пристрій кожні кілька місяців. Саме тому ваш вибір при покупці повинен бути максимально точним.

Надійний випрямляч швидко додасть форму вашій зачісці, не викликаючи термічних пошкоджень, переривань або нерівної текстури волосся. Його можна використовувати не тільки для класичного випрямлення, а й для створення локонів або додавання об’єму. Важливо ретельно вибирати випрямляч, повністю враховуючи ваші потреби, цілі та інтереси.

Все ще шукаєте ідеальну модель для себе? Тоді ви в потрібному місці. У цій статті ми познайомимо вас з усіма важливими характеристиками, що потрібно знати про випрямлячі для волосся. Нижче представлені кращі пропозиції випрямлячів на ринку побутової техніки на даний момент.

Топ 10 кращих випрямлячів для волосся
Топ 10 кращих випрямлячів для волосся
1L’Oreal Steampod 3.0Дізнатись ціну
2DYSON Corrale HS03Дізнатись ціну
3PHILIPS StraightCare Essential BHS378Дізнатись ціну
4REMINGTON S8605 Advanced Color ProtectДізнатись ціну
5Rowenta Premium Care Liss & Curl SF7660Дізнатись ціну
6Valera Swiss’X Agility IonicДізнатись ціну
7BRAUN ST780Дізнатись ціну
8ROWENTA SF7460 Premium CareДізнатись ціну
9Philips HPS930 ProДізнатись ціну
10BABYLISS ST395EДізнатись ціну

10 BABYLISS ST395E

BABYLISS ST395E
BABYLISS ST395E

Дізнатись ціну

Цей випрямляч для волосся з титановими пластинами і функцією іонізації гарантує вам ідеально рівне волосся з тривалим ефектом. Прилад має максимальну температуру нагрівання 230ºC і безліч налаштувань, адаптованих до потреб кожного типу волосся. У плані дизайну пристрій гарний і стильний. Він зручний у використанні в будь-яких умовах, а його конструкція надзвичайно стійка і регульована.

 • Перевага: максимально точний догляд за волоссям.
 • Недолік: укорочені пластини.

9 Philips HPS930 Pro

Philips HPS930 Pro
Philips HPS930 Pro

Дізнатись ціну

Цей випрямляч з титановими пластинами і технологією інфрачервоного ламінування зробить ваше волосся м’яким, ніжним і добре розгладженим. Модель має максимальну ступінь нагріву 230ºC, регульовану температуру і зручну систему управління. У плані дизайну пристрій гарний, простий і дуже практичний. Має зручні габарити.

 • Перевага: повна система управління.
 • Недолік: не дбайлива обробка волосся.

8 ROWENTA SF7460 Premium Care

ROWENTA SF7460 Premium Care
ROWENTA SF7460 Premium Care

Дізнатись ціну

Іонно-керамічне покриття, гарна функціональність і ефективна технологія інфрачервоного пару – цей випрямляч для волосся, безсумнівно, справить на вас враження. Модель має максимальну температуру нагрівання 230ºC, швидкий процес нагріву і відмінну функціональність. Що стосується дизайну, випрямляч оснащений якісними антипригарними пластинами, водонепроникним кабелем і унікальним стилем.

 • Перевага: бездоганна точність роботи.
 • Недолік: конструкція.

7 BRAUN ST780

BRAUN ST780
BRAUN ST780

Дізнатись ціну

Цей керамічний випрямляч для волосся – надзвичайно практичний вибір для повсякденного використання. Модель має максимальну температуру нагрівання 200ºC, контроль нагріву і оптимальну функціональність. З точки зору дизайну пропозиція дуже стильна. Їм зручно користуватися, а цифровий дисплей гарантує ще більшу точність управління при укладанні зачіски.

 • Перевага: вишуканий і елегантний дизайн.
 • Недолік: невисока максимальна температура.

6 Valera Swiss’X Agility Ionic

Valera Swiss'X Agility Ionic
Valera Swiss’X Agility Ionic

Дізнатись ціну

Це професійний випрямляч для волосся оснащений турмаліновими пластинами і іонізуючої системою для максимального захисту волосся. Пропозиція має максимальну температуру нагрівання 230ºC і обіцяє точні результати в області випрямлення волосся. У плані дизайну пристрій дуже практичний. Випрямляч оснащений довгим обертовим тросом і зручною конструкцією, він є відмінним вибором, але є нюанс, вузькі і короткі пластини, які вимагають більшої уваги при укладанні.

 • Перевага: відмінна якість роботи.
 • Недолік: не компактна конструкція.

5 Rowenta Premium Care Liss & Curl SF7660

Rowenta Premium Care Liss & Curl SF7660
Rowenta Premium Care Liss & Curl SF7660

Дізнатись ціну

Ніжний, функціональний та ефективний – цей випрямляч для волосся з іонним генератором і керамічними пластинами – ідеальний вибір 2 в 1 для випрямлення і завивки. Модель має регульовану температуру і максимальну ступінь нагріву 230ºC. З іншого боку, його дизайн стильний і зручний, зі зручним світлодіодним дисплеєм і гнучкою системою пластин.

 • Перевага: відмінна функціональність.
 • Недолік: короткий шнур живлення.

4 REMINGTON S8605 Advanced Color Protect

REMINGTON S8605 Advanced Color Protect
REMINGTON S8605 Advanced Color Protect

Дізнатись ціну

Завдяки керамічним пластинам з збагаченим маслом ши, цей випрямляч для волосся з легкістю забезпечить надійний результат і максимальний догляд за волоссям. Модель має максимальну температуру нагрівання 230ºC, надзвичайно швидкий процес нагріву протягом 15 секунд і можливості регулювання і контролю температури. У плані дизайну пропозиція гарна, легка і стильна. Зручний у використанні в будь-яких умовах, максимально захищений від ударів. А ось кабель у нього довгий і обертається.

 • Перевага: швидке нагрівання.
 • Недолік: тонка конструкція.

3 PHILIPS StraightCare Essential BHS378

PHILIPS StraightCare Essential BHS378
PHILIPS StraightCare Essential BHS378

Дізнатись ціну

Кератинові пластини з термозахисним шаром, іонний догляд і надзвичайно точні результати – цей випрямляч для волосся з легкістю надасть вам все це. Модель має максимальну температуру нагрівання 230ºC, швидкий процес нагріву і точну функціональність. Його конструкція, навпаки, дуже елегантна і практична, пластини більш вузькі і закруглені, а кабель обертається.

 • Перевага: додатковий блиск волосся.
 • Недолік: ідея укорочених пластин.

2 DYSON Corrale HS03

DYSON Corrale HS03
DYSON Corrale HS03

Дізнатись ціну

Випрямляч для волосся з гнучкими марганцовими пластинами, відмінною функціональністю і винятковою точністю в роботі. Модель має максимальну робочу температуру 210ºC, інтелектуальну систему обігріву і три температурні режими. З точки зору дизайну випрямляч інноваційний, зручний і стильний. Його можна використовувати з кабелем або без нього і практичним дисплеєм для максимального комфорту під час роботи.

 • Перевага: точний і стійкий результат.
 • Недолік: висока ціна.

1 L’Oreal Steampod 3.0

L'Oreal Steampod 3.0
L’Oreal Steampod 3.0

Дізнатись ціну

Цей випрямляч для волосся працює з подвійною парової технологією і надзвичайно практичний і ефективний. Модель має максимальну температуру нагрівання 210ºC, регульований і надзвичайно швидкий процес нагріву. Що стосується дизайну, ми виділяємо компактну, тонку і легку, але дуже елегантну конструкцію з обертовим тросом і резервуаром для води.

 • Перевага: повний захист волосся від пошкоджень.
 • Недолік: низька максимальна робоча температура.

Що таке випрямлячі для волосся і який їх основний напрям застосування?

Що таке випрямлячі для волосся і який їх основний напрям застосування?
Що таке випрямлячі для волосся і який їх основний напрям застосування?

Випрямлячі – це компактні пристрої з нагрівальними пластинами, які використовуються для укладання волосся. Вони надзвичайно зручні у використанні, а їх температура обробки волосся становить в середньому близько 180 ºC. Однак мало хто з вас, знає, наскільки надійним і ефективним може бути використання випрямляча у вашому повсякденному житті. Що ж, щоб переконати вас у цьому, ось деякі з основних застосувань цих невеликих, але функціональних пристроїв.

1 Ідеально пряме волосся

Їх здатність випрямляти навіть саме густе і неслухняне волосся визнана у всьому світі як основна властивість для випрямлення волосся. Завдяки активній термообробці при переміщенні пластин по довжині волосся випрямляч є відмінним вибором, якщо ви хочете мати ідеально пряме волосся. До речі, крім точності, результат обробки випрямлячем дійсно стійкий, тому ваша зачіска зможе виглядати неповторно протягом всього дня.

2 Тонкі кучері

Однак мода на пряме волосся йде, а хвилясті зачіски стають все більш популярними серед жінок. Що ж, бігуді – це практичний вибір в цьому відношенні, але результати часто стають занадто різкими і чіткими. Якщо ви хочете добитися легкого повсякденного ефекту і в той же час зробити зачіску елегантною і доглянутою, випрямлячі для волосся – ідеальний вибір для вас. Все, що вам потрібно зробити, це взяти пасмо і обернути його по діагоналі навколо плоских пластин. Затримайтеся на кілька секунд, і все готово – ваша зачіска буде бездоганна.

3 Об’єм

У випрямляча є ще одна дуже важлива властивість, яка може додати вашому образу свіжість і стильність. Використовувані разом з пензликом біля коріння або оснащені спеціальними насадками «вафлі», вони можуть значно допомогти створити об’єм вашій зачісці. Крок до збільшення об’єму часто може здатися непотрібним, але майте на увазі, що він дуже важливий для жінок з більш тонким або виснаженим волоссям.

4 Догляд за волоссям

І якщо ми згадали те, що ви вже знаєте, зараз саме час вас здивувати. Так, випрямлячі для волосся також допомагають добре доглядати за волоссям – я це дивно не звучало. Багато років тому ці компактні пристрої асоціювалися з сильним опаленням, що призводило до виснаження і ламкості волосся. Однак, завдяки новим технологіям в цій галузі, сьогодні випрямлячія навіть володіють дуже корисними властивостями для підтримки ідеального стану волосся. Будь то технологія делікатного пару або насичений кератиновий догляд, вони часто гарантують вам не тільки ідеальний результат зачіски, але і дбайливий догляд за волоссям.

Які типи випрямлячів для волосся бувають?

Випрямлячі для волосся доступні у великій кількості, але ми можемо найбільш точно класифікувати їх за типом пластин. У випрямлячів використовуються три основні типи пластин – керамічні, титанові і турмалінові. У кожного типу є свої плюси і мінуси, і щоб зробити кращий вибір, вам обов’язково потрібно познайомитися з ними трохи докладніше.

1 Випрямлячі для волосся з керамічними пластинами

Моделі з керамічною пластиною – класичний, відомий і дуже зручний вибір. Вони добре проводять тепло і швидко нагріваються, що робить процес укладання більш практичним. Крім того, вони рівномірно розподіляють тепло, що знижує ризик опіку волосся. Тут важливо відзначити, що потрібно вибирати випрямлячі для волосся з пластинами з кераміки, а не тільки з керамічним покриттям. Покриття може випасти після декількох використань, що може привести до пошкодження волосся. В цілому ж моделі з керамічними пластинами універсальні і підходять для будь-якого типу волосся, тому є відмінним рішенням у бюджетній категорії.

2 Випрямлячі для волосся з титановими пластинами

Випрямлячі з титановими пластинами, навпаки, в останні роки є одними з фаворитів у жінок. Вони є відмінним рішенням для густого і неслухняного волосся, оскільки нагріваються краще, ніж випрямлячі з керамічним покриттям, і підтримують постійну температуру для отримання рівномірного результату. Ідеальна укладка в основному досягається завдяки тому, що вони виготовлені з легкого матеріалу з активним іонним зарядом – секрет блискучої і гладкою зачіски. Звучить ідеально, але і тут є протипоказання. Якщо у вас тонке і рідке волосся, краще уникати такого виду випрямлячів, так як високі температури можуть пошкодити волосся.

3 Випрямлячі для волосся з турмаліновими пластинами

Турмалін – це кристалічний матеріал, який зустрічається в природі. Його подрібнюють і використовують в якості покриття в пластинах для випрямлячів. Це розкішніший і надійний вибір, особливо якщо ви любите пряме волосся і купуєте пристрій для повсякденного використання. Пластини з турмаліну роблять волосся більш гладкими і блискучими, повністю знімаючи статичну електрику. Крім того, вони виділяються безліччю практичних властивостей, що завжди гарантує ідеальну укладку в будь-який час. Однак моделі в цьому відношенні часто знаходяться в більш високому ціновому діапазоні, тому необхідно ретельно продумувати покупку.

Про що ще потрібно пам’ятати при покупці випрямляча?

Про що ще потрібно пам'ятати при покупці випрямляча?
Про що ще потрібно пам’ятати при покупці випрямляча?

Коли ви визначилися з типом пластин, пора серйозно поставитися до ще декількох факторів. Тут важливо зазначити, що прийняте вами рішення безпосередньо впливає на ваш комфорт, здоров’я вашого волосся і вашу безпеку.

1 Форма пластин

Ви можете подумати, що випрямляч для волосся підходить. Але краї цих пластин можуть вплинути на його гнучкість. Якщо пластини і зовнішні краї випрямляча злегка заокруглені, то простіше буде використовувати прилад як плойку. Прямі випрямлячі з гострими краями не такі гнучкі, але ви гарантовано зробите волосся більш прямим з довгостроковим ефектом.

2 Ширина пластини

Тут потрібно знати одне – чим ширше пластини, тим швидше ви зможете обробити волосся. Звичайно, якщо ви плануєте подорожувати зі своїм випрямлячем і зазвичай носите його регулярно, вам підійдуть вужчі пластини, які легко помістяться у вашій сумці. Однак ширина пластин має значення для практичності. Ширші пластини нагрівають більше, що також впливає на ваше здоров’я. Іншими словами, якщо у вас тонке волосся, хорошим вибором будуть моделі з більш вузькими пластинами, які не зашкодять волоссю. Також, якщо у вас досить густе волосся, відмінним рішенням, яке вам сподобається, стануть моделі з більш об’ємними пластинами.

3 Температура

Високі температури означають більш швидке і ефективне випрямлення, але не всім типам волосся потрібні випрямлячі з найвищою температурою. Щоб зменшити пошкодження волосся, подумайте про покупку випрямляча з регулюванням температури, а потім використовуйте найнижчу температуру, яка дає бажаний результат. Дешеві випрямлячі іноді нагріваються нерівномірно, що призводить до нерівної текстури і потенційно «спалюванню» частини волосся. Однак більшість пропозицій більш високої якості мають інтелектуальні датчики на кожній пластині, які забезпечують достатню температуру для укладанні волосся без перегріву. Пропозиції різняться в широкому діапазоні температур, і вибір в основному залежить від структури і стану вашого волосся. Наприклад, моделі, що пропонують підігрів до температури близько 150 ºC, дуже щадні, але часто не гарантують довгострокових результатів. Універсальний вибір, що забезпечує ідеальний баланс між безпекою та ефективністю, – це моделі з нагріванням близько 180 ºC. Однак їх недоліком є ​​те, що вони вимагають набагато більшої точності при укладанні волосся для досягнення стійкого результату. Якщо у вас густе волосся і ви хочете отримати насичений і ідеальний результат, ви можете підвищити температуру вище 210 ºC. Однак ці варіанти випрямлення небезпечні, і ви повинні відповідально використовувати випрямляч, щоб не пошкодити волосся. Для цього ми рекомендуємо при покупці моделі з дуже високою температурою по можливості вибирати режим з делікатною паровою технологією. Однак їх недоліком є ​​те, що вони вимагають набагато більшої точності при укладанні волосся для досягнення стійкого результату.

4 Ціна

Є різниця між ціною і вартістю. Легко купити перший-ліпший дешевий випрямляч для волосся. Однак, якщо ви це зробите, вам, ймовірно, доведеться повторити покупку через кілька місяців. Іншими словами, проблема з дешевими випрямлячами для волосся полягає в тому, що вони швидко ламаються і навіть перегріваються, що значно може пошкодити ваше волосся, нерівномірно нагріваючи його. Дорожчі випрямлячі більш вигідні. Він прослужить вам довгі роки, і вам не доведеться витрачати гроші на дорогі засоби для волосся, щоб усунути пошкодження, завдані дешевшим випрямлячем. Згодом ви навіть зможете заощадити, так як вам не доведеться постійно замінювати зламаний випрямляч на новий.

Як використовувати випрямляч для волосся в повній мірі?

Повноцінне використання випрямляча впливає на здоров’я вашого волосся і ваше особисте задоволення від процедури. Часто люди ігнорують певні кроки по догляду за волоссям і пристроєм, вважаючи, що все добре, поки наслідки не стануть очевидними. На жаль, це не так! Неправильне і необережне використання випрямляча може буквально зіпсувати волосся за секунди (якою щадящою не була б технологія моделі) і навіть призвести до небезпечного пошкодження присторою.

1 В першу чергу подумайте про підготовку і догляд за волоссям

Всім хочеться, щоб волосся було блискучим і ідеальними. На жаль, це не повинно відбуватися на шкоду здоров’ю. Радимо не встановлювати прилад на дуже високу температуру, особливо якщо у вас тонке або виснажене волосся, так як це гарантовано спалить його. Яким би не був стан вашого волосся, завжди використовуйте термозахисний продукт перед випрямленням. В іншому випадку знову ризикуєте отримати травму. Крім того, бажано перед укладанням ретельно розчесати волосся. Якщо цього не зробити, набагато вище ризик заплутати волосся, а це призведе до серйозного дискомфорту.

2 Використовуйте легкі плавні рухи

Не тільки підготовка, а й загальне використання випрямляча повинні бути ретельно продумані, щоб зберегти здоров’я вашого волосся. Для цього ми радимо вам бути дуже методичними та обережними у використанні приладу, уникати різких рухів або агресивного підходу по догляду за волоссям. Це може здатися непотрібною порадою, але важливо бути точним в цьому аспекті, щоб позбавити себе від безлічі проблем, пов’язаних з проблемами волосся. Також під час укладання намагайтеся мінімально повторювати рухи на одній і тій же пасмі волосся. На жаль, якщо ви потягнете за волосся і проведете випрямлячем по кожній з пасм приблизно 5, 6 або навіть 7 разів, шанс пошкодити його дуже високий.

3 Уникайте випрямлення вологого або укладеного волосся

Не кажучи вже про цей аспект використання випрямляча, коли говорять про підтримку хорошого стану волосся. Поширена помилка – користувача, чиє волосся було оброблено пінкою, лаком або гелем, вирішує використовувати випрямляч. Ця дія, часто супроводжується сильним випаровуванням волосся, що нагадує дим, призводить до буквального опіку. Аналогічний випадок використання випрямляча на вологому волоссі. Деякі жінки відзначають, що така практика призводить до більш швидкої сушки волосся та до ідеально прямої форми. На жаль, але ця дія дуже ризикована для вашого здоров’я і безпеки. Якщо ви прагнете до такого результату, набагато краще звернути увагу, наприклад, на електричну щітку для випрямлення.

Поділитися:

Додати коментар