Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих автоламп H4

Топ 10 кращих автоламп H4

Поділитися:

Автомобільні лампи, обладнані цоколем H4 застосовуються в системах головного освітлення у транспортних засобів різних типів. Їх конструкція характеризується наявністю двокомпонентної спіралі, завдяки чому пристрій здатний поєднувати в собі як ближнє, так і дальнє світло фар. Саме від їх яскравості безпосередньо залежить безпека їзди по дорогах в темний час доби.

Як стверджують багато автолюбителів, пристрої з подібним цоколем є застарілими, так як все частіше виробники машин відмовляються від установки даних виробів, розводячи ближнє і дальнє світло фар по різних оптичних сегментах машини. Проте, багато водіїв продовжують користуватися даними освітлювальними приладами, вважаючи їх досить зручними. З цієї причини на ринку досі представлений досить широкий асортимент подібних ламп, які можуть сильно відрізнятися один від одного за своїми габаритними розмірами, вартості, за типом освітлення і так далі. Ми постаралися допомогти вам і склали рейтинг кращих ламп H4 в 2021 році. До нього увійшли тільки найбільш популярні у автомобілістів моделі.

Як правильно підібрати лампи H4?

Цілком природно, що одним з ключових параметрів, на які слід звертати увагу при покупці, є потужність освітлювального приладу. Галогенні і ксенонові вироби будуть витрачати набагато більше бортової електрики, тому досвідчені автомобілісти віддають перевагу світлодіодній продукції.

Ні для кого не секрет, що під час роботи навіть світлодіодні лампи будуть сильно нагріватися, бажано спочатку знати параметри нагріву, щоб не нашкодити оптичній системі фари. Не виключено, що доведеться їздити в дощ, бруд або сніг. З огляду на це лампочка сильно нагрівається, навіть найдрібніша крапля води при попаданні на неї призведе до її псування. Бажано, щоб продукція була надійно захищена від проникнення під корпус пилу і вологи.

Важливим параметром є колірна температура. Автомобілісти вважають за краще купувати лампи з теплим жовтуватим світлом. У нього набагато більше довжина хвилі, тому навіть під час сильних опадів або ж в повній темряві огляд вийде значно ширше. Обов’язково враховують і термін служби. Наприклад, галогенові лампи здатні пропрацювати близько 500 годин, ксенонові – до 3 тисяч, світлодіодні в змозі прожити до 30 тисяч.

Коли ми вибирали лампочки для включення в цей огляд, то, в першу чергу, звертали увагу на всі проаналізовані вище фактори. Однак не тільки вони мали безпосередній вплив на наші переваги. Ми ще враховували співвідношення ціни і якості продукції, а також відгуки користувачів. У рейтинг увійшли не надто дорогі варіанти, щоб всі наші читачі змогли підібрати для своєї машини найбільш підходящі освітлювальні прилади.

Топ 10 кращих автоламп H4
Топ 10 кращих автоламп H4
1Bosch Longlife Daytime H4Дізнатись ціну
2Philips LongLife EcoVision H4Дізнатись ціну
3Osram Ultra Life H4Дізнатись ціну
4Osram Night Breaker Laser H4Дізнатись ціну
5Philips Vision Plus H4Дізнатись ціну
6Koito WhiteBeam III H4Дізнатись ціну
7Bosch Xenon Silver H4Дізнатись ціну
8Osram Original H4Дізнатись ціну
9NARVA H4 STANDARDДізнатись ціну
10Philips Crystal Vision H4Дізнатись ціну

10 Philips Crystal Vision H4

Philips Crystal Vision H4
Philips Crystal Vision H4

Дізнатись ціну

Незважаючи на те, що ця продукція досить дорого коштує, вона користується популярністю у багатьох автолюбителів. Перш за все, в комплекті поставляються дві лампи в фари ближнього і дальнього світла, проте ще є і лампочки габаритів. Все це упаковано в вельми презентабельний пластиковий блістер, який без ножиць відкрити не вийде – це означає, що користувач отримує дійсно оригінальну продукцію. Крім того, ці лампочки хороші ще й тим, що у них грамотно підібрана колірна температура. Світять вони дещо гірше в порівнянні з продукцією преміального класу, проте все-таки цілком собі гідно.

При використанні ближнього світла фари будуть чітко промальовувати об’єкти, що знаходяться не тільки на дорожньому покритті, наприклад, ями або вибоїни, а й предмети, розташовані на узбіччі. По надійності в значній мірі перевершують дорогі аналоги. Показник освітленості дальнього світла становить понад сто люкс – це один з кращих показників у всьому рейтингу.

Переваги:

 • Тривалий ресурс експлуатації;
 • Досить добре працює не тільки ближнє, але і дальнє світло;
 • Оптимально підібрана колірна температура;
 • Не надто сильно нагріваються під час роботи;
 • Мають ступінь захисту від проникнення вологи і пилу.

Недоліки:

 • Досить дорого коштує.

9 NARVA H4 STANDARD

NARVA H4 STANDARD
NARVA H4 STANDARD

Дізнатись ціну

Поспішаємо представити найдешевший варіант лампи з цоколем H4 у всьому нашому рейтингу. Незважаючи на те, що продукція у розробника вийшла дійсно найбільш бюджетна, за якістю ближнього освітлення вона повною мірою зрівнялася з моделями, що належать до преміального класу. Сама лампа здатна продемонструвати прекрасну освітленість і грамотний розподіл світлового потоку. Такі лампочки чудово підійдуть для використання в рамках міських умови. Продукція відрізняється досить тривалим терміном служби.

При використанні дальнього світла найкраще вдається побачити зону правого узбіччя. Взагалі, як стверджують користувачі, є багато нарікань саме по відношенню до дальнього світла. На трасі він слабенький, причому навіть на ретельно відрегульованих фарах.

Переваги:

 • Характеристики продукції досить стабільні;
 • Гідна якість за дуже низькою ціною;
 • Ближнє світло працює дійсно чудово.

Недоліки:

 • Далеке освітлення працює слабенько, тому на трасах такі лампочки навряд чи дуже допоможуть.

8 Osram Original H4

Osram Original H4
Osram Original H4

Дізнатись ціну

У цій продукції все вийшло максимально збалансовано. Перш за все, лампочка не буде надто вже сильно нагріватися, її корпус виробляється з оригінального скла підвищеної міцності, оснащений надійним захистом від попадання пилу і вологи. Лампа прекрасно себе показує при роботі як з ближнім, так і з дальнім світлом. Про останній хотілося б сказати окремо: перш за все, ця лампа має надзвичайно м’яке жовтувате світло. З цієї причини вона не буде бити в очі зустрічним водіям. Однак варто відзначити, що дальність освітлення у цій моделі не така значна, як хотілося б, тому в нічні години швидше 100 км/год навряд чи вдасться розігнатися.

Лампа характеризується тривалим терміном служби, відрізняється дуже стабільною якістю виготовлення. Як відзначають користувачі, пристрій найкраще показує свої позитивні властивості при установці в високо розташовані над землею фари.

Переваги:

 • Ретельно продумана система світлорозподілу при використанні ближнього світла;
 • Імовірність засліпити зустрічного водія дальнім світлом практично дорівнює нулю;
 • Тривалий ресурс роботи.

Недоліки:

 • Дальність дальнього світла залишає бажати кращого.

7 Bosch Xenon Silver H4

Bosch Xenon Silver H4
Bosch Xenon Silver H4

Дізнатись ціну

Ще одна продукція, яку характеризує грамотний підбір колірної температури. Подібне рішення не дратує очі, що особливо важливо в умовах поганої видимості і в темряві. Світять такі лампи справжнім холодним білим світлом, який не буде бити в очі водіям проїжджаючим назустріч машин. Лампи відрізняються правильним розподілом світла, ніяких проблем з недосвітленням окремих ділянок дорожнього покриття виявлено не було.

Це досить надійна продукція, якої вистачить на досить тривалий час – заявлений виробником робочий ресурс становить 3000 годин або 125 діб роботи без перерви, проте на ділі лампи здатні пропрацювати значно довше. При роботі з дальнім світлом вони здатні висвітлити близько 85-90 метрів покриття.

Переваги:

 • Досить яскраве біле світло холодного спектра, яке дозволяє своєчасно помітити перешкоду або дефект дороги і відреагувати на нього;
 • Якісний розподіл світла;
 • Вельми тривалий ресурс роботи.

Недоліки:

 • Нерідко виходять з ладу внаслідок надмірної вібрації.

6 Koito WhiteBeam III H4

Koito WhiteBeam III H4
Koito WhiteBeam III H4

Дізнатись ціну

Характеризується досить яскравою спіраллю, завдяки якій на виході виходить не чисто біле світло, а біло-блакитний відтінок з високою яскравістю. Він відрізняється значною потужністю, тому при світлі таких фар можна їхати вночі на досить високій швидкості. Ближнє світло тепліше, тому видимість під час опадів буде значно краще. Лампи в повній мірі відповідають вимогам вітчизняних і міжнародних стандартів. За потужністю світлового пучка лампи відповідають галогенній продукції близько 135 Вт.

Світлорозподіл влаштовано таким чином, що і в ближній, і в далекій зоні узбіччя буде висвітлюватися максимально добре. Лампи виробляються таким чином, що не будуть бити в очі зустрічним шоферам, навіть незважаючи на свою далекобійність.

Переваги:

 • Добре продуманий світлорозподіл;
 • Дуже яскраве світло;
 • Створюється потужний світловий пучок, що забезпечує безпечний рух в темряві на високій швидкості;
 • Тривалий ресурс.

Недоліки:

 • Продукція досить-таки дорого коштує;
 • На упаковці практично неможливо знайти зрозумілої інформації – практично все на японському.

5 Philips Vision Plus H4

Philips Vision Plus H4
Philips Vision Plus H4

Дізнатись ціну

Як стверджують користувачі, дані фари являють собою ідеальну продукцію в плані співвідношення ціни і якості. Якщо порівнювати цей комплект з виробами інших виробників, то еквівалентні за своїми характеристиками моделі обійдуться приблизно в 2-3 рази дорожче. Випускаючи лампи компанія тримає високу якість марки – вони світять дійсно дуже добре.

Розробники не стали особливо наголошувати на високих цифрах колірної температури, постаравшись зробити лампи максимально комфортними для людського зору. При цьому термін служби залишився приблизно таким же, як і у більшості інших ламп, де температура нитки розжарювання трохи нижче. Для міста цей варіант є більш ніж підходящим. Якість світла висока і на ближньому, і на далекому режимі роботи, крім того, ці лампи доводиться міняти не дуже часто.

Переваги:

 • Досить низька вартість продукції;
 • Світлова температура підібрана максимально комфортно для зору – очі не втомлюються протягом багатьох годин;
 • Світять на значну відстань.

Недоліки:

 • Далеко не найпотужніший світловий потік в порівнянні з аналогічними пристроями від конкурентів.

4 Osram Night Breaker Laser H4

Osram Night Breaker Laser H4
Osram Night Breaker Laser H4

Дізнатись ціну

Продукція відомої німецької компанії, яка вже багато років займається виготовленням різних деталей для автомобілів, в тому числі і приладів освітлення. Хоча дана модель вперше з’явилася на прилавках українських автомобільних магазинів вже більше 3 років тому, вона аж до сьогоднішнього дня є дуже популярною у вітчизняних водіїв.

Продукція характеризується високою яскравістю – за цим показником лампи перевершують практично всіх існуючих конкурентів. Багато користувачів ще відзначають і високу колірну температуру – 3800 К, що є дуже комфортною для очей, а також тривалий ресурс роботи. Продукція повністю відповідає вимогам, які пред’являються в стандартах. Світловий потік дуже потужний, перекосів освітленості немає. Лампи добре показують свої можливості не тільки в міських умовах, але і на трасі.

Переваги:

 • Прекрасна якість світла і в ближньому, і в далекому режимах;
 • Тривалий термін служби;
 • Висока колірна температура робить ці лампи дуже комфортними для очей;
 • Не надто сильно нагріваються під час роботи.

Недоліки:

 • Коштують все ж дуже дорого в порівнянні з іншими моделями.

3 Osram Ultra Life H4

Osram Ultra Life H4
Osram Ultra Life H4

Дізнатись ціну

Виробляється ця продукція виключно на базі матеріалів найвищої якості, саме з цієї причини розробник зумів домогтися максимально тривалого терміну служби своєї лампи. Вона являє собою джерело головного світла галогенового типу. Період експлуатації в кілька разів довше в порівнянні з іншими аналогічними виробами. Виробник стверджує, що лампочка здатна просвітити близько 4-5 років в залежності від інтенсивності експлуатації. Подібні відомості були отримані внаслідок проведення самих різних тестів, в тому числі і експлуатації в агресивних умовах. Ці лампи надійно захищені від попадання вологи і пилу.

Лампа видає жовтувате ближнє світло, що дуже допомагає під час інтенсивних опадів. Дальнє світло добре висвітлює дорожнє покриття, пробиває темряву приблизно на 120 метрів, не засліплює зустрічних водіїв.

Переваги:

 • Чудовий захист від пилу і вологи;
 • Дуже м’яке світло;
 • Не сліпить зустрічні машини;
 • Дійсно довгий термін служби.

Недоліки:

 • Деяким водіям здається, що світло від цих ламп все ж дещо слабеньке.

2 Philips LongLife EcoVision H4

Philips LongLife EcoVision H4
Philips LongLife EcoVision H4

Дізнатись ціну

При роботі з ближнім світлом жовтизна проглядається аж надто явно і нав’язливо, проте дана продукція чудово себе показує при перемиканні на дальнє світло. Незважаючи на те, що ці лампи характеризуються тривалим терміном служби, вони відрізняються цілком прийнятною вартістю, тому власники автомобілів нерідко віддають перевагу саме цій продукції. Не можна сказати, що яскравість занадто сильна, проте для поїздок в міських умовах або ж в негоду її буде більш ніж достатньо.

Світлорозподіл у цих ламп оптимальний – добре поширюється не тільки на свою смугу, але і на сусідню, а також захоплює частину узбіччя, тому ніяких нарікань, як правило, воно не викликає.

Переваги:

 • Реальний ресурс роботи значно більший, ніж стверджує виробник;
 • Добре продуманий світлорозподіл ламп;
 • Чудова якість дальнього світла;
 • Прийнятна ціна.

Недоліки:

 • Ближнє світло трохи тьмяне і надмірно жовтувате, проте для міських умов його цілком вистачить.

1 Bosch Longlife Daytime H4

Bosch Longlife Daytime H4
Bosch Longlife Daytime H4

Дізнатись ціну

Навряд чи хто здивувався, побачивши в цій частині рейтингу на першому місці лампочки від цього виробника, так як вся його продукція відрізняється високою якістю і надійністю. Це галогенова лампа, її ресурсу вистачить на дуже довгий час. За результатами тестів змогли визначити, що в середньому запасу міцності цієї лампи вистачить на 3000 годин роботи без перерви, проте нерідкі випадки, коли прилад працює значно довше.

Корпус пристрою надійно захищений від впливу вологи і пилу, проте яскравість не надто сильна. Сили випромінювання вистачить для того, щоб якісно висвітлити дорогу приблизно на 86 м перед автомобілем, тому занадто швидко їхати на машині з цими фарами не вдасться. На жаль, їх в звичайних магазинах доводиться пошукати або ж замовляти через Інтернет.

Переваги:

 • По-справжньому значний ресурс роботи;
 • Відмінна якість світлорозподілу;
 • З такими лампочками зручно їздити при будь-яких погодних умовах;
 • Цілком адекватна вартість;
 • Ступінь освітленості гідна.

Недоліки:

 • В автомобільних магазинах зустрічаються не дуже часто.

Поділитися:

Додати коментар