Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих бездротових навушників початку 2021 року

Топ 10 кращих бездротових навушників початку 2021 року

Поділитися:

Складність вибору бездротових навушників сьогодні обумовлена не стільки достатком виробників таких гарнітур, але і різноманітністю виробів. Відповісти однозначно, які девайси потрібні вам неможливо, не враховуючи, які саме гаджети ви шукайте. Тому перед тим, як ми розглянемо наш рейтинг кращих бездротових навушників 2021 року, хотілося б розібратися з усіма різновидами рішень, що зустрічаються на сьогоднішній день:

1 Повнорозмірні – найбільші навушники, які повністю закривають вуха. Це габаритна гарнітура, яка використовується при частих поїздках, що пояснюється зручністю амбушюр і хорошою шумоізоляцією від сторонніх звуків. При покупці таких виробів краще орієнтуватися на моделі зі складною конструкцією. Бажано, щоб в комплекті був кейс для транспортування. Щоб було комфортно протягом тривалого часу використовувати такі вироби, слід підібрати амбушюри під розмір вашого вуха;

2 Накладні – це більш компактні навушники, ніж повнорозмірні аналоги. Гарнітура накладається на вуха, чим обумовлена назва, але не повністю закриває вуха користувача. Такі вироби можна порадити користувачам, які планують отримати якісний звук, недоступний вкладишам, але не хочуть возитися з габаритними повнорозмірними рішеннями. Безумовно, накладні моделі більш практичні;

3 Спортивні (Wireless) навушники – такі навушники потрібно вибирати, надаючи важливе значення трьом основним критеріям, включаючи легкість, компактність і захист від вологи. Підключаються такі вироби до смартфону за допомогою Bluetooth, але між собою з’єднуються кабелем. Перевага такої конструкції в тому, що гарнітуру можна зняти, і вона буде висіти на шиї, а якщо впаде один з вкладишів, то ви його не загубите, що важливо при занятті спортом.

4 TWS-навушники (True Wireless Stereo) – повністю вставляються в вушну раковину, і не мають ніяких проводів між собою.

Варто додати, що в продажу зустрічаються нібито ігрові бездротові моделі, але в силу високої вартості і якості звуку, що поступається провідним аналогам, ми їх не розглядаємо.

Топ 10 кращих бездротових навушників початку 2021 року
Топ 10 кращих бездротових навушників початку 2021 року
1Marshall Major IIIДізнатись ціну
2Sony WH-1000XM4Дізнатись ціну
3Bose QuietComfort 35 IIДізнатись ціну
4Panasonic RP-HTX90Дізнатись ціну
5Apple AirPods 2Дізнатись ціну
6Sony WF-1000XM3Дізнатись ціну
7HUAWEI FreeBuds 3Дізнатись ціну
8Samsung Galaxy Buds+Дізнатись ціну
9Xiaomi Air 2 SEДізнатись ціну
10QCY T1CДізнатись ціну

10 QCY T1C

QCY T1C
QCY T1C

Дізнатись ціну

Обговорюючи бюджетні TWS-навушники хорошої якості, неможливо заперечувати факт існування моделі QCY T1C. Це дійсно недорога гарнітура, яка не поступається більш просунутим рішенням в плані автономної роботи – час функціонування від зарядки становить 4 години, що можна пояснити наявністю батареї на 380 мАг. Для повного відновлення енергії потрібно близько 2 годин в кейсі. Динаміки підтримують частоту від 20 до 20000 Гц з чутливістю в 108 дБ при показнику опору 32 Ом. Це хороші показники для цього сегмента. Є всеспрямований мікрофон, а також підтримка стандарту Bluetooth 5.0. До складу комплектації входить відразу 3 пари якісних амбушюр. У коментарях покупців ми змогли побачити невдоволення лише на предмет того, що гарнітуру незручно витягувати з кейса.

9 Xiaomi Air 2 SE

Xiaomi Air 2 SE
Xiaomi Air 2 SE

Дізнатись ціну

Якщо не знаєте, які купити недорогі бездротові навушники для телефону, рекомендуємо звернути увагу на Xiaomi Air 2 SE з автономністю в 5 годин. Разом із зарядним кейсом роботу можна продовжити до 20 годин, що є відмінним показником. Слід зазначити підтримку стандарту Bluetooth 5.0, а також високу чутливість драйверів. Для виготовлення цього девайса були реалізовані інноваційні напрацювання китайського бренду, що відбивається в якості звуку різних частот. Високу гучність і обсяг гарантують досить великі 14,2 міліметрові драйвери з динамічним випромінювачем. Ще одним бонусом є підтримка аудіокодека ААС.

8 Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+

Дізнатись ціну

Розглядаючи топові бездротові навушники вкладиші, не можна забути про успішну лінійку серії Samsung Galaxy Buds+. Ця TWS-гарнітура отримала батарею на 85 мАг, чого вистачає приблизно на 11 годин автономної роботи. У кожен вкладиш встановлений просунутий драйвер, здатний працювати на частоті від 20 до 20000 Гц, що є оптимальним показником, якщо брати до уваги можливості людського вуха. До переваг гарнітури слід віднести підтримку сучасного стандарту Bluetooth 5.0, голосовий асистент, а також змінні вкладиші. У комплект входить 3 пари амбушюр різних розмірів, включаючи S, M і L. Реалізована технологія швидкої зарядки, за допомогою якої можна за 3 хвилини збільшити автономність до 1 години прослуховування музики.

7 HUAWEI FreeBuds 3

HUAWEI FreeBuds 3
HUAWEI FreeBuds 3

Дізнатись ціну

Продовжуючи наш топ бездротових затичок преміум-класу з хорошим мікрофоном, важко обійти стороною навушники серії HUAWEI FreeBuds 3 особливо для операційної системи андроїд. Однією з найяскравіших модифікацій є версія Ceramic White з 14,2 міліметровими динаміками для передачі звуку у високій якості. Це дорога гарнітура, яка поступається багатьом конкурентом в плані автономної роботи (всього 4 години), але це компенсує зручність в експлуатації і швидка зарядка 30 мАг батареї. Разом із зарядним кейсом автономність може досягати 20 годин. Варто відзначити підтримку стандарту Bluetooth 5.1, а також USB-C зарядний кабель. Складно причепитися до якості реалізації мікрофона і технології шумозаглушення.

6 Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3

Дізнатись ціну

Модель Sony WF-1000XM3 відноситься до числа кращих Bluetooth-навушників в силу відмінного HD-процесора QN1e і просунутої технології шумоподавлення. Преміальна гарнітура має строгий, стильний зовнішній вигляд. Покриття і чохол виготовлені з високоякісних, приємних на дотик матеріалів. Радує час автономної роботи, а також ряд інтелектуальних технологій компанії, які покращують сприйняття від прослуховування музики. Просунута вакуумна гарнітура підтримує кодек aptX. Реалізована підтримка Android-пристроїв і девайсів компанії Apple. Відмінний звук під час переговорів гарантує підтримка технології Sense Engine.

5 Apple AirPods 2

Apple AirPods 2
Apple AirPods 2

Дізнатись ціну

Кращі бездротові TWS-навушники 2021 року – це модель AirPods 2, що працює на базі фірмового процесора H1, який гарантує високу якість з’єднання, швидке сполучення з девайсами Apple. Інженери каліфорнійської корпорації подбали про наявність голосового асистента Ѕіrі і топової системи шумоізоляції. Завдяки просунутим сенсорам можна не переживати за відключення музики, якщо вкладиші випали з вушної раковини – відтворення музики зупиняється автоматично. Варто відзначити високу якість мікрофона, просунуті алгоритми цифрової звукоізоляції, а також ефективне захоплення голосу під час спілкування в соціальних мережах.

4 Panasonic RP-HTX90

Panasonic RP-HTX90
Panasonic RP-HTX90

Дізнатись ціну

Серед усього різноманіття преміальних бездротових повнорозмірних навушників модель Panasonic RP-HTX90 має дійсно якісні 40-мм неодимові магніти, які відмінно передають кожен музичний інструмент в будь-якій композиції. Час автономної роботи гарнітури становить 24 години. Завдяки швидкій зарядці, переживати про довгу відсутність навушників у вашому житті не доводиться. Користувачі позитивно відгукуються на предмет використовуваного мікрофона, який можна використовувати навіть в іграх. Управління здійснюється за допомогою голосових команд. З картинки ви можете зрозуміти, що навушники створені в ретро-стилі.

3 Bose QuietComfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II
Bose QuietComfort 35 II

Дізнатись ціну

Повна назва цієї гарнітури – Bose QuietComfort 35 II. Модель знаходиться в нашому списку в силу того, що вона продумана до дрібниць. Радує ергономічний дизайн, стильний зовнішній вигляд, рівень зносостійкості і автономності до 22 годин. Bluetooth-гарнітура приваблює об’ємним звуком і хорошим басом. Частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Є підтримка швидкої зарядки, за допомогою якої можна за 15 хвилин збільшити автономність до 3 годин. Реалізована система активного шумоподавлення, а всі елементи управління грамотно розташовані в потрібних місцях. При цьому здійснювати управління музикою можна за допомогою голосових команд. Є всеспрямований мікрофон, який гарантує відмінну передачу голосу користувача. Загалом, відмінне рішення для поїздок і інтенсивного користування.

2 Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4

Дізнатись ціну

Багатьом відома ця модель бездротових навушників з хорошим звуком в силу відмінних 40-мм випромінювачів преміального класу з ЖКП-дифузорами. За заявою виробника, така зв’язка дозволяє відтворювати частоти до 40000 Гц, хоча зрозуміти складно, для яких завдань потрібний цей діапазон. Тим не менш, звук дійсно шикарний. Реалізовані провідні технології виробника і просунутий процесор DSP з підтримкою прискореного алгоритму для зниження шуму. На окрему увагу заслуговує зручна складна конструкція, а також чохол, який входить в комплект. Причепитися до чого-небудь складно за винятком явно надлишкового маркетингу.

1 Marshall Major III

Marshall Major III
Marshall Major III

Дізнатись ціну

Кращі повнорозмірні бездротові навушники 2021 року за ціною і якістю – це модель Marshall Major III, яка відрізняється від попереднього покоління поліпшеним звучанням. Це при тому, що і Major II отримали величезну базу шанувальників. Власне, в дизайн теж були введені певні зміни. Варто відзначити покращене покриття під шкіру, а також відмінні характеристики для позначеної ціни. Технологія шумоподавлення і реалізація неодимових динаміків нічим не гірше, ніж у конкурентів, товари яких коштують в 2 і навіть 3 рази дорожче. Час автономної роботи при цьому становить близько 30 годин. До переліку переваг гарнітури необхідно віднести високий рівень зносостійкості і довговічності.

Як вибрати хороші бездротові навушники?

Очевидно, що до вибору кожного з класів гарнітури необхідно підходити індивідуально. Так, наприклад, вимоги до повнорозмірних і TWS-навушників абсолютно різні. Їх об’єднують хіба що ключові звукові характеристики. Тому, перед оглядом рекомендацій щодо купівлі кожного окремого типу девайсів, розглянемо загальні параметри, що необхідно знати кожному, хто не знає, як вибрати бездротові навушники для себе.

1 Частота (Гц). Почнемо з того, що наші вуха можуть сприймати звуки в діапазоні від 15 до 22000 кГц. Чим ближче до цих параметрів, характеристики навушників, тим краще. Разом з тим, багато недобросовісних виробників намагаються заманити користувачів, вказуючи рекордні значення.

2 Звуковий тиск (дБ). Чутливість барабанної перетинки визначає від 0 до 130 дБ. Останнє значення є піковим і навіть небезпечним, тому при використанні настільки гучної гарнітури необхідно усвідомлювати ризики.

3 Опір (Ом). Досить важливою характеристикою будь-яких навушників є імпеданс. Якщо хочете отримувати гучний звук в максимальній якості, ігнорувати показники електричного опору явно не варто. Для портативних моделей вважається нормою від 32 до 55 Ом.

4 Амплітудно-частотні характеристики (АЧХ). Йдеться про відповідність вхідного сигналу. Чим рівніше лінія на графіку при тестуванні звуку, тим краще. Але на різних пристроях віддача буде різною, і це теж необхідно враховувати.

Тепер, що стосується важливих нюансів при використанні різної гарнітури.

Повнорозмірні навушники. При виборі таких навушників врахуйте наступні характеристики:

1 Швидкість підключення до смартфону;
2 Зручність розташування кнопок на чашах;
3 Тривалість автономної роботи (норма від 30 годин);
4 Потужність низів (басс);
5 Зручність наголов’я;
6 Покриття чашок (шкіра краще текстилю);
7 Активність шумоподавлення (чим відоміший бренд, тим краще технології).

TWS-навушники. Вибираючи блютуз-навушники цього типу, час автономної роботи йде на другий план, і більше уваги при цьому необхідно приділити звуковим характеристикам, а також:

1 Версія Bluetooth. Сьогодні вже не варто орієнтуватися на моделі зі стандартом нижче 4.2;
2 Автоматичне настроювання. Самостійно боротися з шумовим фоном завжди складно. Добре, якщо виробник вирішив це завдання;
3 Активне шумоподавлення. Дозволить вам чути співрозмовника навіть на вулиці;
4 Підтримка NFC. Досить просто прикласти навушники до смартфону для синхронізації;
5 Технологія Multipoint. Передбачає з’єднання відразу з декількома девайсами;
6 Голосовий асистент. Можливість управління навушниками за допомогою голосових команд;
7 Кейс-зарядка. Бажано, щоб продовжувала час автономної роботи хоча б до 20 годин.

Поділитися:

Додати коментар