Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих мікрохвильовок 2021 року

Топ 10 кращих мікрохвильовок 2021 року

Поділитися:

Як показує практика, небагато покупців звертають увагу на внутрішнє покриття, якість магнетрона і ряд інших технічних складових, вибираючи НВЧ-піч. Як правило, дослідження ринку зазначеної техніки обмежується порівнянням цін різних виробників і функціональних можливостей мікрохвильовок. На жаль, такий підхід не завжди виправдовує очікування покупців, якщо навіть вибір припав на надійного виробника побутових пристроїв. Враховуючи дані обставини, а також відгуки покупців і співвідношення ціна/якість ми підготували для Вас рейтинг кращих мікрохвильовок 2021 року. Разом з тим, щоб не помилитися з покупкою, необхідно спочатку розібратися з тим, які взагалі НВЧ-печі сьогодні пропонують виробники.

Класифікація мікрохвильових печей:

1 За типом конструкції – існують соло-моделі (що окремо стоять), з грилем (всередині знаходиться вбудований електрогриль) і НВЧ-печі з конвекцією (вентилятор нагнітає повітря, розподіляючи гарячі потоку рівномірно по камері);

2 За типом столу – є моделі з обертовою і нерухомою підставою;

3 За типом управління – сенсорні, кнопкові і механічні.

Топ 10 кращих мікрохвильовок 2021 року
Топ 10 кращих мікрохвильовок 2021 року
1Samsung MC28M6055CKДізнатись ціну
2Panasonic NN-DS596MДізнатись ціну
3Panasonic NN-GD39HSДізнатись ціну
4Samsung MC28H5013AWДізнатись ціну
5Caso MCG 25 Ceramic ChefДізнатись ціну
6Kaiser EM 2520Дізнатись ціну
7Bosch BFL554MS0Дізнатись ціну
8Electrolux LMS 4253 TMXДізнатись ціну
9Bosch BFL524MB0Дізнатись ціну
10LG MS-2042DBДізнатись ціну

10 LG MS-2042DB

LG MS-2042DB
LG MS-2042DB

Дізнатись ціну

Ще одна стаціонарна мікрохвильова піч, що привертає хорошими характеристиками і відмінною репутацією виробника. Сумніватися в надійності НВЧ-печі не доводиться. Внутрішня поверхня апарату оснащена антибактеріальним покриттям під назвою Easy Clean. Покриттю не страшні дрібні механічні пошкодження. До того ж, легко очищається від забруднень, включаючи жир. Потужність випромінювання становить 700 Вт. При цьому за рівномірний розподіл тепла відповідає технологія I-Wave. В цілому реалізовано 32 автоматичні програми. До числа переваг варто віднести сенсорне управління, а також наявність електронного таймера. Це зручно.

9 Bosch BFL524MB0

Bosch BFL524MB0
Bosch BFL524MB0

Дізнатись ціну

Ця модель вбудовується в нішу розміром в 38 сантиметрів. Передбачає розморожування, підігрів і приготування їжі. Є 5 режимів регулювання потужності від 90 до 800 Вт. Обсяг внутрішнього простору при цьому становить 20 літрів. До числа переваг цього апарату необхідно віднести утоплювані перемикачі, і можливість управління TouchControl. Простоту в експлуатації також гарантує LED-екран, що дозволяє без особливих проблем стежити за контролем розморожування, нагріву посуду, підігріву і приготування їжі. Є таймер. Двері реалізовані зручно, легко відкриваються шляхом натискання однієї кнопки. Реалізована функція AutoPilot 7, що дозволяє користуватися однією з семи встановлених програм.

8 Electrolux LMS 4253 TMX

Electrolux LMS 4253 TMX
Electrolux LMS 4253 TMX

Дізнатись ціну

Ще одна гідна модель НВЧ-піч вбудованого типу з електронним управлінням. Потужність цього апарату становить 900 Вт, чого більш ніж достатньо для обсягу в 25 літрів. Внутрішнє покриття виготовлено з нержавіючої сталі. Сумніватися в тривалості служби і зручності експлуатації моделі не варто. При цьому НВЧ-піч має невеликі габарити-59,5 на 38,8 на 37,7 сантиметрів. Виходячи з коментарів незалежних покупців, режимів вистачає для комфортної реалізації будь-яких потреб в побутових умовах. Є таймер на 95 хвилин. До числа корисних режимів необхідно віднести гриль, мікрохвилі, автоматичний розігрів і розморожування продуктів. Мінус в тому, що довжина мережевого кабелю становить всього 1 метр.

7 Bosch BFL554MS0

Bosch BFL554MS0
Bosch BFL554MS0

Дізнатись ціну

Краща вбудована мікрохвильова піч 2021 року – Bosch BFL554MS0, призначена для установки в нішу в 38 сантиметрів. Є функція розморожування, підігріву і таймер. Стежити за процесом вкрай просто завдяки зручному LED-екрану. Як і у випадку з попередником, встановлено 7 автоматичних програм. Максимальна потужність цієї моделі становить 900 Вт. Обсяг камери при цьому дорівнює 25 літрам. До переваг необхідно віднести обертове кільце, оснащене підсвічуванням і дуже просте сенсорне управління. Ще одним бонусом можна назвати функцію запам’ятовування налаштувань для приготування страв. Розмір скляного підношення становить 31,5 сантиметрів. Дверцята відкриваються натисканням кнопки.

6 Kaiser EM 2520

Kaiser EM 2520
Kaiser EM 2520

Дізнатись ціну

Серед усього різноманіття хороших мікрохвильовок з грилем, ця модель виділяється стильним дизайном і дорогими комплектуючими деталями. Мінус в тому, що цей бренд почав користуватися популярністю на території України відносно недавно. Але поки немає підстав сумніватися в якості товарів торгової марки. Що стосується моделі EM 2520, вона має 1300 Вт потужності на кварцовий гриль, чого цілком вистачає для приготування улюблених страв. В цілому реалізовано 5 рівнів потужності для розморожування, приготування, розігріву і приготування, інтенсивного нагрівання і швидкого нагрівання рідин. Судячи з відгуків, гриль дійсно ефективний: дозволяє готувати м’ясо з скоринкою. Є 8 спеціальних функцій, включаючи приготування каші і свіжих овочів. Камера зроблена з нержавіючої сталі, і її обсяг становить 25 літрів.

5 Caso MCG 25 Ceramic Chef

Caso MCG 25 Ceramic Chef
Caso MCG 25 Ceramic Chef

Дізнатись ціну

Цю компанію складно назвати “темною конячкою”, але ще не всі знають про бренд. І тим більше про потужну мікрохвильовку з грилем – MCG 25 Ceramic Chef. Вже за назвою можна зрозуміти, що апарат має якісне внутрішнє покриття. Реалізовано 10 режимів потужності конвекції з можливістю регулювання температури від 110 до 200 градусів. При цьому є 9 автоматичних програм, 4 комбінованих режими і 2 режими для гриля. Модель без проблем справляється з підігрівом, випічкою, розморожуванням і приготуванням гриля різних продуктів. Є таймер зі звуковим сигналом, що підтримує настройку до 95 хвилин. Обсяг камери становить 25 літрів.

4 Samsung MC28H5013AW

Samsung MC28H5013AW
Samsung MC28H5013AW

Дізнатись ціну

Для великої родини в компанії Samsung є надійна мікрохвильова піч з грилем – MC28H5013AW. З її допомогою можна готувати більше 15 запрограмованих страв для здорового харчування. На окрему увагу заслуговує конвекційний режим. Втім, і інші різновиди страв готувати просто. Досить встановити відповідну температуру і запустити роботу просунутої НВЧ-печі. Ще одним плюсом є регулювання поворотного піддону. Якісне покриття запобігає збереженню запахів. Варто сказати, що південнокорейський бренд оснастив свій апарат біокерамічним покриттям, яке не містить ніяких епоксидних матеріалів. Завдяки технології ECO Mode, є можливість істотно зменшити енергоспоживання. У співвідношенні ціна/якість це один з кращих апаратів, але модель з’явилася раніше більшості описаних аналогів, хоч і не втрачає актуальності.

3 Panasonic NN-GD39HS

Panasonic NN-GD39HS
Panasonic NN-GD39HS

Дізнатись ціну

Кращою мікрохвильовкою з грилем в 2021 році на думку нашої редакції і відгуками покупців є Panasonic NN-GD39HS. Інверторна мікрохвильова піч, укомплектована спеціальною ємністю Steam Plus Pot. Вона дає можливість готувати їжу за допомогою 4 режимів (обробка парою, тушкування, смаження і запікання). Інверторний режим швидко готує їжу, а потужний гриль створює апетитну скоринку. Сенсорна панель управління дає швидкий доступ до 15 рецептів найбільш популярних страв. Мікрохвильовкою також підтримується запис триступеневих програм, які дозволяють готувати найбільш складні страви без особливої витрати сил. Яскраве LED-підсвічування дасть можливість контролювати готування. Клавіша швидкого запуску негайно включає мікрохвильовку на максимальній потужності (1000 Вт), полегшуючи вибір потрібних налаштувань.

2 Panasonic NN-DS596M

Panasonic NN-DS596M
Panasonic NN-DS596M

Дізнатись ціну

Якщо ви до сих пір не вирішили яку мікрохвильовку з конверції краще купити в 2021 році, то пропонуємо Panasonic NN-DS596M з ємністю 27 літрів. Окрема піч з комбінованими режимами приготування і опцією усунення запахів має також режим інверторної турборозморозки продуктів. Потужність виробу NN-DS596M вражає – 1000 Вт, її корисний об’єм дорівнює 27 л, подача пари становить 20 мл/хв. Всього доступно 6 режимів роботи. Модель має 27 вбудованих рецептів приготування, але вносити власні рецепти в пам’ять мікрохвильовки не можна. Судячи з відгуків покупців, плюсом у виробі стане самоочищення парою і захист від дітей. Відмінна модель, яка зможе замінити на кухні звичайну духовку в нескладних сценаріях приготування їжі.

1 Samsung MC28M6055CK

Samsung MC28M6055CK
Samsung MC28M6055CK

Дізнатись ціну

Обсяг камери цієї моделі становить 28 літрів, а потужність НВЧ дорівнює 900 Вт. При цьому стильна і довговічна мікрохвильова піч з грилем, привертає керамічним внутрішнім покриттям, адекватним співвідношенням ціни і якості, а також безліччю корисних функцій. З режимів хочеться відзначити швидке розморожування, автоприготування, авторозморожування. Діаметр піддону становить 31,8 сантиметрів, чого достатньо для розміщення великої кількості їжі. Незважаючи на таку місткість, апарат відрізняється досить маленькими розмірами: 31 на 52 на 46 сантиметрів. Можна поставити навіть в невеликій кухні.

Як вибрати хорошу мікрохвильову піч?

Визначившись з типом техніки, необхідно приділити належну увагу наступним параметрам:

1 Обсяг камери – малогабаритні НВЧ-печі для 1-2 чоловік включають до 20 л, середні до 27 л і великі до 50 літрів.

2 Потужність – необхідно підбирати в залежності від обсягу камери. Для середньої моделі без конвекції і гриля оптимальним показником вважається 800-1000 Вт. Чим більше функцій і швидкість приготування, тим продуктивність вище, як і витрата енергії;

3 Внутрішнє покриття – найпопулярнішим варіантом вважається емаль в силу своєї дешевизни і практичності. Більш високою міцністю і зносостійкістю є нержавіюча сталь, але можна використовувати не всі засоби для очищення. Найдорожчий варіант – кераміка або біокераміка, можливо, з антибактеріальним покриттям.

4 Тип управління – самий практичний варіант являє собою механічні перемикачі і кнопки, але їх не завжди легко мити. Сенсорні органи управління зручніше, але дорожче. Тому найбільший попит припадає на моделі з електронним управлінням.

5 Кількість програм – оптимально до 6 режимів, включаючи прискорене розморожування, розігрів, підтримання температури, відстрочку старту. Решта “плюшки”, за типом програмування рецептів в пам’ять навіть досвідченими покупцями використовуються рідко, і переплачувати за них не має сенсу. Але це суто наша думка;

6 Функції – найбільш зручними вважаються звуковий сигнал, таймер, блокування, сенсор температури і відстрочка старту. Разом з тим, в залежності від моделі, кількість додаткових опцій може досягати 20 і більше.

Розмірковуючи над тим, як вибрати мікрохвильовку для будинку, не забувайте про цілі, які ставите перед цим «домашнім помічником» і витрати електрики. Сьогодні у продажу можна знайти безліч моделей, які здатні замінити хлібопічку, пароварку та інші прилади, але вартість буде вище на 30-40%. Вибираючи мікрохвильову піч для розігріву їжі – не варто переплачувати, для базових цілей вам підійде будь-яка модель з нашого рейтингу.

Поділитися:

Додати коментар