Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих моторних олив 2021 року

Топ 10 кращих моторних олив 2021 року

Поділитися:

Не секрет, що якісна моторна олива є запорукою стабільної роботи силової установки. При цьому при її виборі необхідно виходити з рекомендацій виробника автомобіля, включаючи той факт, що для будь-якого мотора в лінійці підходить певний клас в’язкості оливи. У нашому рейтингу моторних олив 2021 року зібрані моделі з класом в’язкості 5W30 і 5W40. Перше підбирається з урахуванням рекомендацій розробників, а друге вважається універсальним. Разом з тим, якщо виробник рекомендує перший варіант, то ігнорувати цей факт, вкрай небажано. При використанні універсальної оливи (якщо рекомендується 5w30), так чи інакше, виникає підвищене навантаження на насос. Збираючи наш рейтинг, ми враховували відгуки рядових автомобілістів, рекомендації експертів і репутацію провідних виробників витратних матеріалів на ринку. Проте, відноситься до нашого списку необхідно умовно, як до можливості порівняння провідних і популярних продуктів, але приймати остаточне рішення тільки Вам!

Топ 10 кращих моторних олив 2021 року
Топ 10 кращих моторних олив 2021 року
1LIQUI MOLY Diesel SynthoilДізнатись ціну
2Premium NДізнатись ціну
3ЛУКОЙЛ Genesis ArmortechДізнатись ціну
4LIQUI MOLY Optimal SynthДізнатись ціну
5SHELL Helix HX8 SyntheticДізнатись ціну
6MOBIL 1 ESPДізнатись ціну
7LIQUI MOLY Top Tec 4200Дізнатись ціну
8SHELL Helix Ultra ECT C3Дізнатись ціну
9TOTAL Quartz 9000 Energy HKS G-310Дізнатись ціну
10GENERAL MOTORS Dexos2 LonglifeДізнатись ціну

Кращі моторні оливи 5W30

У цій категорії зібрані розхідники, призначені для транспортних засобів, розрахованих на роботу з моторними оливами 5W30. Варто відзначити, що багато водіїв недооцінюють важливість рекомендацій виробника, і вдаються до експлуатації 5w40. Незабаром, як правило, система починає працювати в бік меншої витрати, збільшується тертя, і випливають інші неприємні наслідки. Якщо потрібен продукт зразка W30, то необхідно орієнтуватися на моделі з індексом високотемпературної в’язкості від 9,3 до 12,6 мм²/с. Такі продукти ви зможете виявити нижче за списком.

10 GENERAL MOTORS Dexos2 Longlife

GENERAL MOTORS Dexos2 Longlife
GENERAL MOTORS Dexos2 Longlife

Дізнатись ціну

Відкриває Топ-10 моторних олив модель GENERAL MOTORS Dexos2 Longlife з в’язкістю в 5W-30. Цей продукт, як ви розумієте, розрахований на використання в силових установках концерну GM. Розхідник застосовується для двигунів, що працюють як на бензині, так і дизелі незалежно від пори року. Серія GM Dexos 2 Longlife відноситься до масел з тривалим терміном служби, і приваблює стабільною роботою навіть при високих температурах. Виходячи з коментарів покупців, цей продукт дійсно містить агрегат в абсолютній чистоті, забезпечує захист від оксидів, опадів і зносу. При цьому така картинка проглядається навіть при підвищених температурах. Холодні старти здадуться невідчутними завдяки низькій в’язкості. До того ж, збільшується ефективність каталітичного нейтралізатора, що супроводжується зменшенням викиду злоякісних речовин в атмосферу.

9 TOTAL Quartz 9000 Energy HKS G-310

TOTAL Quartz 9000 Energy HKS G-310
TOTAL Quartz 9000 Energy HKS G-310

Дізнатись ціну

Якщо цікавить якісна синтетична олива 5w30, рекомендуємо звернути увагу на модель TOTAL Quartz 9000 Energy HKS G-310. Цей продукт розробляли для Hyundai і Kia Total Quartz 9000 Energy HKS G-310, що можна зрозуміти за назвою марки. Для автомобілів Kia підібрати більш гідний продукт дійсно складно. Витратний матеріал підходить для застосування в найжорсткіших умовах. Гарантує першокласний захист силової установки, чистоту всіх компонентів, а також збільшений інтервал заміни. Виходячи з сукупності коментарів, вивчених перед складанням рейтингу, ця олива сподобається прихильникам різних стилів водіння. Зокрема, для спортивної їзди. Ще одним явним достоїнством є неперевершена стійкість до окислення.

8 SHELL Helix Ultra ECT C3

SHELL Helix Ultra ECT C3
SHELL Helix Ultra ECT C3

Дізнатись ціну

Якщо не знаєте, яку купити хорошу моторну оливу, пропонуємо звернути увагу на модель SHELL Helix Ultra ECT C3, яка на 100% складається з синтетичних базових масел і сучасних, якісних присадок. При використанні цього продукту досягається відмінний захист, що сприяє зменшенню рівня токсичності вихлопу. Досягається максимальний рівень чистоти, силова установка працює як новенька. Ще однією перевагою є низький коефіцієнт тертя, що позитивно відбивається на економії палива, аж до 1,7%. Варто відзначити, що до цієї лінійки витратних продуктів фахівці компанії Shell додають активні миючі присадки, в силу чого досягається відмінний захист.

7 LIQUI MOLY Top Tec 4200

LIQUI MOLY Top Tec 4200
LIQUI MOLY Top Tec 4200

Дізнатись ціну

Хорошим моторною оливою 5w30 для бензинових і дизельних двигунів легкових машин вважається модель LIQUI MOLY Top Tec 4200. Продукт позиціонується в якості відмінного рішення для моторів, оснащених подвійною системою нейтралізації відпрацьованих газів. Оливу створено у відповідність з нормами EURO IV. Ця серія відмінно підходить для машин групи Audi і VW. Винятком є TDI-двигуни R5 і V10 до 2006 року випуску. Втім, з експлуатацією оливи на моделях BMW, Mercedes-Benz, Renault та інших марок – проблем те ж не виникає. Засіб має унікальний пакет присадок, вільних від сірки, хлору і фосфору. Інтервал заміни в умовах експлуатації на території Європи варіюється в діапазоні від 30 до 50 тисяч кілометрів.

6 MOBIL 1 ESP

MOBIL 1 ESP
MOBIL 1 ESP

Дізнатись ціну

Кращою синтетичною оливою 5w30 в 2021 році є Mobil 1™ ESP. Йдеться про серію з удосконаленими експлуатаційними властивостями, що, безсумнівно, відбивається на рівні чистоти силової установки. Продукт створений з урахуванням побажань провідних виробників автомобілів. До особливостей можна віднести використання високотехнологічних компонентів відповідно до власної франшизи, створеної з урахуванням забезпечення сумісності з провідними моделями транспортних засобів. Судячи з коментарів покупців, продукт відмінно підходить для сажових фільтрів дизельних силових установок DPF і каталітичних нейтралізаторів газів в бензинових установках CAT. З переваг Mobil 1 ESP 5W-30 можна виділити малозольну композицію, невеликий вміст фосфору, низька витрата масла, а також просунуті фрикційні властивості. Отже, олива сприяє уповільненню процесу старіння, знижує утворення відкладень шламу, сприяє економії палива.

Кращі моторні масла 5W40

Моторні оливи з в’язкістю 5w40 позиціонуються в якості універсального продукту з усередненими показниками. Якщо W50 підходить скоріше для машин з серйозним пробігом, а W30 частіше використовується в нових авто, то нижчеописані продукти підходять для різних користувачів. Такі зразки олив характеризуються такими показниками як 12,6-16,3 мм²/с. При цьому не варто забувати про рекомендації виробника. Якщо Ваш вибір, з об’єктивних причин, припав на таку оливу, все одно переконайтеся в тому, що вона підходить краще альтернативних варіантів.

5 SHELL Helix HX8 Synthetic

SHELL Helix HX8 Synthetic
SHELL Helix HX8 Synthetic

Дізнатись ціну

Поповнює рейтинг моторних олив 2021 року модель SHELL Helix HX8 Synthetic, створена із застосуванням високоякісних присадок. Якщо вірити коментарям покупців, продукт істотно підвищує ефективність силової установки на тлі експлуатації мінеральних компонентів. Частково це обумовлено тим, що компанія SHELL додає в свої продукти активні миючі компоненти. Природно, це позитивно відбивається на чистоті мотора, підвищується термін служби агрегатів. До того ж, автомобілісти стверджують про збільшення терміну використання мотора. Досягається захист від зносу при суворих умовах експлуатації. Ще однією перевагою є підвищена економія палива і знижений рівень викидів в атмосферу. Користувачі також говорять про знижений рівень частоти експлуатації оливи, тобто, про низьку витрату продукту.

4 LIQUI MOLY Optimal Synth

LIQUI MOLY Optimal Synth
LIQUI MOLY Optimal Synth

Дізнатись ціну

З точки зору співвідношення ціни і якості, хорошою синтетичною моторною оливою для легкових авто є LIQUI MOLY Optimal Synth. Ця серія відмінно підходить і для дизельних, і для бензинових двигунів. До складу входить новітній пакет присадок, розроблений строго за сучасними стандартами. Тому підтвердженням є гарантований пуск і мастило силової установки в зимовий період при досягненні негативної температури, аж до -35 градусів. Крім того, олива приваблює хорошими антифрикційними властивостями, що передбачає зменшений рівень тертя, а також зносу. Продуктивно рекомендуємо цю марку для багатоклапанних моторів, в тому числі при підвищених робочих навантаженнях.

3 ЛУКОЙЛ Genesis Armortech

ЛУКОЙЛ Genesis Armortech
ЛУКОЙЛ Genesis Armortech

Дізнатись ціну

Як ви розумієте, мова йде про універсальну моторну оливу високої якості, що видно за ціною. При цьому продукт повністю виправдовує вартість – підходить як для спортивних автомобілів, так і вантажного транспорту. Широка сфера застосування і відмінні експлуатаційні властивості обумовлені застосуванням сучасних синтетичних компонентів з використанням пакету присадок (DuraMax®), виготовлених спеціально для компанії «Лукойл». Товар приваблює високими протизносними, антикорозійними і антиокислювальними властивостями. Очевидно, що моторна олива середнього класу відрізняється відмінними миючими і диспергуючими властивостями. Завдяки хорошим низькотемпературним властивостям олива передбачає легкий полив в холодну пору року.

2 Premium N

Premium N
Premium N

Дізнатись ціну

Якщо цікавить надійна моторна олива 5w-40 для вантажних авто, рекомендуємо звернути увагу на продукт серії Premium N. Цей засіб відмінно підходить і для легкових машин з бензиновими, дизельними, бензиновими турбованими і дизельними турбованими силовими установками. Вартість вказана за обсяг каністри в 4 літри. Модель відповідає стандарту ACEA A3, API SN, а також API CF. Судячи з заяви виробника, цей продукт відмінно підходить для багатьох сучасних моделей Renault, BMW, Porsche та інших брендів. До якості реалізації присадок, експлуатаційним властивостям і вартості цього продукту причепитися вельми непросто.

1 LIQUI MOLY Diesel Synthoil

LIQUI MOLY Diesel Synthoil
LIQUI MOLY Diesel Synthoil

Дізнатись ціну

Краща моторна олива 2021 року 5W40 – це LIQUI MOLY Diesel Synthoil. Продукт створений на основі поліальфаолефінів, підходить для всесезонної експлуатації як в дизельних агрегатах сучасних моделей машин. У тому числі, на високонавантажених багатоклапанних силових установках. Виробник запевняє в здатності витримувати високі навантаження, включаючи підвищені температури. Після використання цього товару відчувається м’яка робота мотора, швидка подача синтетичної оливи при низьких температурах. Крім іншого радують шикарні змащувальні властивості при низьких температурах. Разом з тим, олива гарантує високу стійкість до зсуву і старіння «заліза», гарантує підвищений захист від зносу. В рамках застосування спостерігаються невагомі втрати на випаровування.

Як вибрати гарну моторну оливу для двигуна?

Найчастіше, покупці, які не знають, як вибрати моторну оливу для двигуна, орієнтуються на класифікацію в’язкості SAE, що вказується виробником. При цьому необхідно враховувати рекомендації виробника на предмет інтервалу заміни продукту, враховуючи умови експлуатації транспортного засобу. Зокрема, в Україні інтервал знижений в 2-3 рази на тлі умов використання в Європі. Разом з тим, не обійтися і без індивідуального підходу, що обумовлено різноманіттям продуктів різної якості і особливостями кожного конкретного транспортного засобу. Важливо розуміти, що моторна олива виконує 3 основні завдання:

1 Мастило компонентів;
2 Охолодження установки;
3 Утримання золи.

Відповідно, потемніння оливи завжди має на увазі потрапляння в продукт домішок лаків і агресивних газів, включаючи вуглець, азот або оксиди сірки, які можуть взаємодіяти з водяним конденсатом. Це нормально! Викликати стурбованість має олива, яка протягом тривалого часу не темніє. Це говорить про те, що продукт може не утримувати золу.

Ще одним важливим моментом, який не можна ігнорувати при виборі оливи є якість присадок. Важливо, щоб продукт спочатку був збалансованим, і не доводилося додавати зазначені компоненти. Додавання сторонніх компонентів може привести до вельми згубних наслідків.

Поділитися:

Додати коментар