Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих салонних фільтрів для легкового автомобіля

Топ 10 кращих салонних фільтрів для легкового автомобіля

Поділитися:

Будь-який автомобіль являє собою досить складний механізм з величезною кількістю деталей. У ньому не останнє місце відводиться системі фільтрації. Дійсно, фільтрів вистачає в будь – якому транспортному засобі – це салонний, повітряний, масляний, трансмісійний, кілька паливних виробів. Дія їх усіх спрямована, в першу чергу, на те, щоб зберегти працездатність всіх елементів автомобіля, а також на забезпечення комфорту водія і пасажирів.

Салонний фільтр забезпечує якісне очищення повітря. Він необхідний для коректної роботи пічки, кондиціонера в машині, забезпечує чистоту салону в машині. Вибір таких елементів в магазинах запасних частин дуже великий – в ньому можуть заплутатися як початківці автолюбителі, так і вельми досвідчені шофери. Щоб ви не потрапили в подібну ситуацію, ми розробили рейтинг кращих салонних фільтрів в 2021 році. Тут ми детально розповімо про найбільш популярну продукцію, а також дамо кілька корисних порад, які обов’язково вам знадобляться при покупці цієї деталі.

Як грамотно підібрати салонний фільтр для легкового автомобіля?

Взагалі, цей елемент стали встановлювати в транспортні засоби не дуже давно – новатором в цьому плані стала марка Mercedes. Вперше вона внесла в конструкцію транспортного засобу дану деталь в 1991 році. Ключова функція салонного фільтра полягає в ретельному очищенні повітря, що надходить в салон машини з навколишнього середовища.

За своєю конструкцією він дуже нагадує повітряний фільтр мотора. Фільтруючий елемент виробляється зі спеціального паперу або особливого синтетичного волокна. Проходжене через нього повітря буде якісно очищатися від частинок пилу і дрібного бруду. Фільтр, призначений для очищення салону, просочений спеціальними антибактеріальними речовинами, що дозволяють не допустити виникнення і розвитку в салоні машини цвілі і грибка. Ця продукція тримає в чистоті інтер’єр машини – на поверхнях пил буде накопичуватися досить повільно.

Найчастіше зустрічаються стандартні бар’єрні фільтри, за допомогою яких вдається забезпечити цілком надійну механічну очистку повітря. Вони виробляються з нетканого матеріалу, який не поглинає рідину і при цьому зберігає обсяг повітря, що надходить в салон. Електретні варіанти відрізняються двома різновидами фільтрації – механічної і електростатичної, остання буде притягувати пилок і дрібний пил.

Вугільні фільтри містять в собі вугілля, зроблене з досить твердих порід дерева. Він добре стримує неприємні запахи і шкідливі гази – чадний газ, діоксид сірки, оксид азоту і озон. Подібні вироби чудово підійдуть для пересування в умовах щільного міського руху, де повітря забруднене досить сильно.

Коли ми вибирали вироби для включення в огляд кращих салонних фільтрів, то спиралися на всі наведені моменти, про які розповіли трохи вище. По кожній з моделей ми вивчили безліч відгуків користувачів, що дозволило нам виключити низькоякісну продукцію, відповідно, в рейтингу ви зустрінете тільки надійні і довговічні варіанти, які будуть забезпечувати максимальний комфорт водієві і пасажирам транспортного засобу.

Топ 10 кращих салонних фільтрів для легкового автомобіля
Топ 10 кращих салонних фільтрів для легкового автомобіля
1Mann-FilterДізнатись ціну
2SacuraДізнатись ціну
3ValeoДізнатись ціну
4FiltronДізнатись ціну
5AMDДізнатись ціну
6MahleДізнатись ціну
7DensoДізнатись ціну
8BoschДізнатись ціну
9CortecoДізнатись ціну
10TSNДізнатись ціну

10 TSN

TSN
TSN

Дізнатись ціну

Ця марка, яка знаходиться на ринку фільтруючих елементів для машин вже досить-таки довгий час. Вона займається виготовленням комплектуючих не тільки для вітчизняних, але і для зарубіжних моделей. Продукція характеризується цілком прийнятною ціною. Салонні фільтри виробляються на оригінальному імпортному обладнанні, а їх надійність і довговічність підтверджуються міжнародними сертифікатами якості. При виготовленні продукції користуються виключно перевіреними матеріалами, які поставляються іноземними компаніями.

Фільтруючі елементи відрізняються чудовою надійністю, тривалим терміном служби. Вони ефективно очищають надходжене повітря від газів, пилу, інших шкідливих речовин, в тому числі пилку та інших суспензій, здатних викликати алергічну реакцію. Користувачі найбільше хвалять саме вугільні фільтри, в яких повітря очищається за допомогою найдрібнішої крихти активованого вугілля.

Переваги:

 • Тривалий термін служби;
 • Висока якість виробництва;
 • Використання імпортного обладнання;
 • Прийнятна вартість;
 • Підходять для людей, які страждають алергією.

Недоліки:

 • Підійдуть не для всіх машин імпортного виробництва.

9 Corteco

Corteco
Corteco

Дізнатись ціну

Асортимент цієї італійської фірми відрізняється величезним різноманіттям. Продукція користується великою популярністю не тільки у вітчизняних автомобілістів, а й у європейських водіїв. Підприємство має власний унікальний дослідницький центр. З його допомогою в процес виробництва та й в самі фільтри впроваджуються нові речовини і технології, що дозволяє в значній мірі поліпшити їх експлуатаційні можливості. Експлуатаційні якості завдяки цьому стають значно вище. Компанія безпосередньо співпрацює з багатьма всесвітньо відомими виробниками машин – Fiat, Nissan, Kia і багатьма іншими.

У салоні, обладнаному таким фільтром, дуже комфортно перебувати, якщо своєчасно забезпечити його заміну. Він надійно захищає людей в машині навіть від найдрібнішого дорожнього пилу, дозволяє продовжити роботу кондиціонера.

Переваги:

 • Активно справляється з будь-якими забруднювачами повітря;
 • У салоні машини з таким фільтром дуже комфортно перебувати;
 • Компанія поставляє свою продукцію провідним виробникам автомобілів.

Недоліки:

 • Обійдеться така деталь не надто дешево.

8 Bosch

Bosch
Bosch

Дізнатись ціну

Фірма сама по собі є дуже відомою, а салонні фільтри від цього підприємства в повній мірі здатні гарантувати, що в машину з-за її меж не проникнуть неприємні запахи, алергени і пил – іншими словами, речовини, здатні викликати подразнення слизової оболонки у людини. Подібний ефект буде причиною тільки дискомфорту, але і значного зниження уваги водія. Це, в свою чергу, обов’язково позначиться на безпеці. Дані фільтри обирають все більше автомобілістів багато в чому ще й тому, що вони досить надійні і відрізняються тривалим терміном служби.

При створенні такої продукції інженери відштовхувалися від самих останніх досліджень, а також враховували потреби і очікування споживачів в області якості очищення повітря. У продажу можна зустріти фільтри, обладнані кокосовим вугіллям, де присутній антиалергенний шар, що містить в собі іони срібла.

Переваги:

 • При виробництві задіюються найновіші технології;
 • Потреби та очікування водіїв враховуються в повній мірі;
 • Є моделі з іонами срібла, які будуть освіжати повітря в салоні машини.

Недоліки:

 • Для вітчизняних машин не завжди підходять.

7 Denso

Denso
Denso

Дізнатись ціну

Відрізняються чудовою якістю, а також дозволяють забезпечити найбільш комфортне і безпечне перебування в машині. Виготовляються моделі на французьких фабриках, взагалі, дана компанія займається виробництвом систем клімат-контролю та кондиціонування повітря для машин. У зв’язку з цим, очищенню повітря приділяється досить багато уваги. Функцію основного матеріалу, використовуваного для створення салонних фільтрів, виконує фліс. Дана тканина забезпечує максимально якісне уловлювання забруднюючих елементів в повітрі – їх розмір досягає 0,01 мкм.

В асортименті можна виявити комбіновані варіанти, що містять в собі ще один шар для позбавлення від бактерій, що містяться в повітрі, а також активоване вугілля. Подібний підхід дозволяє збільшити ефективність очищення приблизно на чверть.

Переваги:

 • Вельми широкий асортимент;
 • Дуже висока якість виготовлення;
 • Очищає набагато краще в порівнянні з іншими фільтрами;
 • Тривалий термін служби;
 • Прийнятна вартість.

Недоліки:

 • Не освіжає повітря салону;
 • Підійде не для всіх автомобільних кондиціонерів.

6 Mahle

Mahle
Mahle

Дізнатись ціну

Здатний з легкістю прибрати неприємні запахи з салону транспортного засобу. У цій продукції міститься якісний і досить довговічний вугільний елемент, тому фільтр не потребує частої заміни. Вироби відносяться до преміального класу, через що обійдуться покупцям значно дорожче в порівнянні з іншими фільтрами з нашого огляду. Проте, ця продукція характеризується найвищими якостями, здатними забезпечити максимальний комфорт пасажирам і водієві транспортного засобу. Якщо правильно підібрати модель, то вона сяде на посадочне місце дуже щільно, щілин і зазорів спостерігатися не буде, відповідно, очищення буде ефективним.

Продукція цієї компанії встановлюється на автомобілі марок Фольксваген і БМВ. Салонні фільтри з легкістю затримують дорожній смог, пил і будь-які неприємні запахи, не допускають попадання в автомобіль комах.

Переваги:

 • Ніяких сторонніх запахів в салоні не спостерігається;
 • Фільтр добре справляється з найдрібнішими частинками пилу;
 • Тривалий термін експлуатації.

Недоліки:

 • Відноситься до преміального класу, тому досить дорого коштує.

5 AMD

AMD
AMD

Дізнатись ціну

Це корейська продукція, яка користується величезною популярністю у українських автомобілістів з цілого ряду причин. Перш за все, представлений досить широкий модельний ряд, до того ж всі варіанти коштують не надто дорого. Виробник тримає під дуже суворим контролем процес виготовлення фільтрів на кожному його етапі. При створенні продукції використовують новітнє високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому виходять фільтри, які в повній мірі відповідають всім міжнародним стандартам. Установка такої деталі дозволяє в повній мірі очистити повітря і не допустити потрапляння шкідливих частинок в організм людини.

На жаль, далеко не всі моделі виготовляються на корейських підприємствах. У продажу можна виявити більш дешеві фільтри цієї марки, які в плані якості значно поступатимуться оригіналу, а все тому, що вони виробляються в Китаї.

Переваги:

 • Відповідність міжнародним стандартам;
 • Не пропускає речовин, які здатні стати причиною хвороби людини;
 • Досить якісна продукція.

Недоліки:

 • У продажу часто зустрічаються китайські підробки, які набагато гірше і прослужать значно менше.

4 Filtron

Filtron
Filtron

Дізнатись ціну

Недорогий, але дуже ефективний варіант польського виробництва. Ці вироби характеризуються поліпшеними властивостями і досить пристойною якістю за досить прийнятною ціною – тому вони користуються попитом у вітчизняних автомобілістів. При створенні фільтруючих елементів застосовуються тільки матеріали найвищої якості. До того ж, вони володіють певними антистатичними властивостями, що дозволяє забезпечити найбільш ефективну ступінь очищення повітря, що надходить в автомобільний салон, від будь-яких забруднень.

Важливою якістю є використання тут дуже сучасної системи з прекрасними антибактеріальними характеристиками BIOKNIGHT. Вона утримує, а в подальшому знищує, абсолютно всі шкідливі мікроорганізми, спори бактерій, цвіль – всі вони здатні завдати серйозної шкоди людському здоров’ю, така система до того ж прекрасно захищає від алергенів.

Переваги:

 • Найвища якість, перевірена часом;
 • Прийнятна вартість на всі моделі;
 • Добре очищає повітря від пилу та інших забруднень.

Недоліки:

 • Ресурс роботи коротше в порівнянні з аналогічними варіантами.

3 Valeo

Valeo
Valeo

Дізнатись ціну

Ця компанія є одним з найпопулярніших виробників салонних фільтрів у європейських автомобілістів – її фільтри встановлюються в 90% нових автомобілів, що випускаються в цьому регіоні. При виготовленні моделей використовуються виключно матеріали найбільш високої якості, а інженери часто впроваджують найновіші розробки для більш ефективної роботи продукції.

При створенні салонних фільтрів використовується спеціальний особливо міцний папір, який ретельно затримує найдрібніші частинки. У продажу можна виявити вироби з додаванням активованого вугілля, який ретельно захищає салон автомобіля від неприємних запахів і шкідливих для здоров’я газів. Є салонні фільтри з поліфеноловим покриттям – він надійно оберігає водія і пасажирів від алергенів.

Переваги:

 • Відмінна якість;
 • Для захисту від запахів і алергенів використовують вугілля і поліфенол;
 • Найпопулярніша продукція європейського виробництва;
 • Безліч форм-факторів – вдасться підібрати відповідний для будь-якого автомобіля.

Недоліки:

 • Ціна трохи вище середньої.

2 Sacura

Sacura
Sacura

Дізнатись ціну

Японські фільтри дуже популярні у українських автомобілістів, продукція користується цілком заслуженою довірою. Хоча розроблялися ці деталі японськими інженерами, всі виробничі потужності компанії знаходяться в Індонезії. Продукція зроблена на обладнанні останнього покоління, в процесі виробництва дотримуються найвищі стандарти якості – про це нам говорить наявність безлічі міжнародних сертифікатів. Певний відсоток виробів, що випускаються, йде на заводи з виробництва автомобілів.

Всі моделі проходять через безліч тестів, які компанія-виробник виробляє в своїй дослідницькій лабораторії. Умови при випробуваннях максимально наближені до реальних, а іноді більше нагадують критичні навантаження. Ця продукція ефективно очищає повітря від шкідливих домішок, завдяки чому відбувається якісна фільтрація надходжених повітряних мас.

Переваги:

 • Довговічність;
 • Висока якість;
 • Прийнятна ціна;
 • Дуже міцний каркас.

Недоліки:

 • Регулярно трапляються низькоякісні підробки.

1 Mann-Filter

Mann-Filter
Mann-Filter

Дізнатись ціну

Даний німецький концерн займається виготовленням витратних матеріалів для автомобілів різних марок. Якість продукції дуже висока – це твердження цілком справедливо і для салонних фільтрів. Такі вироби дозволяють забезпечити тонке очищення повітря, не допускають попадання в салон квіткового пилку, пилу, частинок сажі з вихлопних труб, дрібних і великих комах. За допомогою цього фільтра в салоні машини формується дуже комфортний і приємний мікроклімат – це дуже важливо для тривалих поїздок по місту або ж на далекі відстані.

Ніяких нарікань по відношенню до якості збірки у відгуках користувачів виявлено не було. Вибір посадочних розмірів дуже великий. Якщо спостерігається хоча б незначна невідповідність за цим параметром, то це буде означати тільки одне – покупець придбав підробку. Фільтри оснащені біофункціональним покриттям, завдяки якому повністю зв’язуються всі алергени, не допускаються в салон неприємні запахи, шкідливі гази.

Переваги:

 • Прекрасна якість виготовлення;
 • Можна зустріти практично в кожному магазині запасних частин;
 • Не надто дорого коштує;
 • Добре пов’язує алергени, пил, пилок, сажу та інші потенційно небезпечні для здоров’я речовини.

Недоліки:

 • Нерідко трапляються підробки.
Поділитися:

Додати коментар