Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих соковижималок 2021 року

Топ 10 кращих соковижималок 2021 року

Поділитися:

Незважаючи на простоту і вузьку сферу застосування такої техніки, сьогодні на ринку можна виявити велику кількість різних видів приладів для приготування соку. Зі зрозумілих причин, в нашому рейтингу кращих соковижималок 2021 року, ми постараємося спочатку розібратися з особливостями кожного типу продукції.

1 Відцентрові – всередині знаходиться ніж, який на великій швидкості подрібнює продукти. Через високу потужність вони нагріваються, окислюються і втрачають вітаміни, так як реалізація поставленого завдання здійснюється дуже швидко. З іншого боку, такі прилади дають можливість приготування соку в автоматичному режимі, і дуже швидко;

2 Шнекові – дають можливість збереження вітамін та інших корисних мікроелементів, так як сік видавлюється шляхом холодного віджиму. Зі зрозумілих причин, такі рішення популярніші.

3 Цитрусові – самі бюджетні, працюють теж на базі холодного віджиму, але відходів більше, і для приготування напою потрібно докладати зусиль. З твердими овочами такі соковижималки погано контактують.

Топ 10 кращих соковижималок 2021 року
Топ 10 кращих соковижималок 2021 року
1Panasonic MJ-M171Дізнатись ціну
2SCARLETT SC-JE50S27Дізнатись ціну
3Polaris PEA 1142AДізнатись ціну
4BOSCH MES25G0Дізнатись ціну
5БелОМО СВПП-301Дізнатись ціну
6Caso CP 300Дізнатись ціну
7Kitfort KT-1115Дізнатись ціну
8Kitfort KT-1108Дізнатись ціну
9Bosch MCP3000NДізнатись ціну
10Braun CJ3000Дізнатись ціну

Кращі соковижималки для цитрусових

Соковижималки для цитрусових відрізняються від відцентрових і навіть шнекових рішень нижчою вартістю, простотою і в той же час швидкістю виконання завдань. З іншого боку, як показує практика, чим менше оборотів, тим вихід соку краще. Тому користувачі, які хочуть отримати якісний продукт (без окислення і втрати вітамінів) вибирають або низькошвидкісні шнекові соковижималки, або ручні або напівавтоматичні цитрусові аналоги. Їх ми і розглянемо в цій підбірці.

10 Braun CJ3000

Braun CJ3000
Braun CJ3000

Дізнатись ціну

Топ-10 соковижималок відкриває модель для цитрусових Braun CJ3000, що працює на низькошвидкісній частоті з двигуном на 20 Вт. Компактний, але досить міцний прилад має стильний пластиковий корпус, в якому знаходиться зносостійкий конусний прес. Власне, цей компонент і виконує основне завдання. Далі, сік випливає в невелику ємність, місткість якої становить 350 мілілітрів. Варто відзначити, що контейнер доповнений мірною шкалою, завдяки чому легко регулюється вміст рівня м’якоті в готовому напої. Важливо відзначити, що німецький виробник оснастив свій скромний прилад антикапельною системою, а деталі легко очищати в посудомийній машині.

9 Bosch MCP3000N

Bosch MCP3000N
Bosch MCP3000N

Дізнатись ціну

Ще одна недорога, але хороша соковижималка для цитрусових, ягід та інших соковитих плодів, яка приваблює німецькою якістю і великою ємністю. Чаша вміщує 0,8 літрів соку, чого вистачає для обслуговування навіть великої родини. Широка сфера використання девайса обумовлена наявністю універсального конуса преса, який може обертатися в різних напрямках для отримання достатнього обсягу соку. Додатковий захист передбачає автоматичне включення/відключення при натисканні на конус. Прилад легко зберігати, так як в корпусі є відсік для кабелю.

8 Kitfort KT-1108

Kitfort KT-1108
Kitfort KT-1108

Дізнатись ціну

Розглядаючи надійні соковижималки з цитрусовим пресом, варто приділити увагу моделі Kitfort KT-1108, яка позиціонує себе виробником в якості зносостійкого рішення для повсякденного використання в домашніх умовах. При цьому по естетичному дизайну складно зрозуміти, що всередині знаходяться якісні і довговічні елементи конструкції. Прилад відмінно вписується в дизайн інтер’єру кожної кімнати. Обертання конуса запускається після натискання на ручку, але досить сильного. Тому руки втомлюються швидко при використанні великого обсягу апельсинів, лаймів або інших фруктів. Потужність двигуна при цьому становить 160 Вт, тому на наповнення склянки соком йде в районі 40-50 секунд.

7 Kitfort KT-1115

Kitfort KT-1115
Kitfort KT-1115

Дізнатись ціну

Ще одна хороша цитрусова соковижималка, що привертає скромними розмірами і простотою в обслуговуванні. Kitfort KT-1115 всього за 12 секунд може підготувати першу порцію соку, що на рівень вище аналогів. При цьому користувачі хвалять дбайливий віджим, завдяки якому фрукти не взаємодіють з киснем, і напій виходить максимально корисним без окислень. Покупці позитивно відгукуються на предмет зручності пристрою, а також регулювання носика. Варто зауважити, що корпус виготовлений з високоміцного пластику. Чаша виготовлена з тритана.

6 Caso CP 300

Caso CP 300
Caso CP 300

Дізнатись ціну

Кращою соковижималкою для цитрусових фруктів в 2021 році ми вважаємо модель Caso CP 300, яка отримала практично ідеальну конструкцію. До складу конструкції входить універсальна насадка, яка дозволяє взаємодіяти з плодами різних габаритів. З особливостей необхідно виділити хороший захист мотора від перегріву. Ще одним бонусом можна назвати пневматичні присоски, що гарантують міцну фіксацію виробу до будь-якого столу. На окрему увагу заслуговує якість цитрус-преса, захованого в стильний корпус, виготовленого з нержавіючої сталі. Судячи з коментарів покупців, соковижималка відмінно підходить для швидкого вилучення соку з лаймів, свіжих апельсинів, грейпфрутів та інших цитрусових фруктів.

Кращі відцентрові соковижималки

На жаль, в пошуках хорошої соковижималки для твердих овочів і фруктів покупцям доводиться орієнтуватися в бік відцентрових моделей. Вони поступаються цитрусовим і шнековим моделям в плані якості соку, так як центрифуга сильно обертається і нагріває продукти. В результаті втрачаються вітаміни, сік окислюється. Проте, потужності вистачає, щоб вичавлювати сік з моркви, зелені і навіть злакових. Якщо потрібен потужний прилад, то пропонуємо пошукати відповідне рішення в цій добірці.

5 БелОМО СВПП-301

БелОМО СВПП-301
БелОМО СВПП-301

Дізнатись ціну

Рейтинг соковижималок 2021 року поповнює відцентрова модель БелОМО СВПП-301, випущена білоруським брендом. Цей виробник має серйозний досвід, і радує високою якістю як сушарок для овочів і фруктів, так і соковижималок. Конкретно ця модель приваблює тривалим терміном служби, а також ефективністю віджиму. У хвилину можна видавлювати до 800 грамів соку. Якщо вірити виробнику, то модель розрахована на приготування 50 кілограмів соку на годину. На думку інженерів компанії, прискорення відділення соку передбачає зменшення ступеня окислення напою. Скидання макухи здійснюється в примусовому порядку.

4 BOSCH MES25G0

BOSCH MES25G0
BOSCH MES25G0

Дізнатись ціну

У пошуках надійної відцентрової соковижималки для яблук та інших продуктів, багато покупців вибрали BOSCH MES25G0 з міцним корпусом і довговічним моторчиком. Виріб може переробляти великі обсяги продуктів, і для цього потрібно мінімум часу. Секрет у використанні потужного двигуна на 700 Вт. До складу комплектації входить два контейнери, включаючи ємність в 1,25 і 2 літрів. Друга ємність призначена для макухи. Переробка соку при цьому здійснюється в одному з двох режимів. Можна використовувати сіточку з міцної нержавіючої сталі. Є піносепаратор, а також широкий жолоб, розмір якого становить 73 мм в діаметрі. Реалізована ефективний захист від перегріву.

3 Polaris PEA 1142A

Polaris PEA 1142A
Polaris PEA 1142A

Дізнатись ціну

Розглядаючи якісні відцентрові соковижималки для дому, хотілося б звернути увагу на модель Polaris PEA 1142a з потужністю в 1000 Вт. З недоліків можна виділити лише невелику ємність для соку, обсяг якої становить 0,5 літрів. Зате потужності цілком достатньо для швидкого приготування самих різних овочів і фруктів. Для твердих інгредієнтів реалізовано два рівні потужності. Корпус створений з високоміцної сталі, чим обумовлена довговічність техніки, а також стабільна робота приладу. У комплект цього винаходу входить досить зручний штовхач.

2 SCARLETT SC-JE50S27

SCARLETT SC-JE50S27
SCARLETT SC-JE50S27

Дізнатись ціну

Дана відцентрова соковижималка володіє відмінним співвідношенням ціни і якості, а також високим рівнем простоти в експлуатації. При цьому вона радує хорошим функціоналом і продуманою системою управління. Пристрій збирається всього за 60 секунд. При цьому у покупців є можливість цілком запускати плоди в горловину, так як її діаметр становить 85 міліметрів. Працює соковижималка в чотирьох режимах. Ємність приладу для соку при цьому досягає 2,5 літрів. У складі конструкції можна виявити великий фільтр, доповнений титановим покриттям. Очищається цей елемент конструкції без особливих проблем.

1 Panasonic MJ-M171

Panasonic MJ-M171
Panasonic MJ-M171

Дізнатись ціну

Краща соковижималка 2021 року з великою сферою застосування – це модель Panasonic MJ-M171, Номінальна потужність якої становить 230 Вт. Універсальний прилад підходить для роботи з різними фруктами і овочами: як з м’якими томатами, так і твердою морквою, інше. Чаша-блендера при цьому вміщує в районі 1000 мілілітрів соку. З переваг даного винаходу хотілося б виділити широку горловину, мінімальна кількість відходів, великий контейнер для макухи. Конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, володіє тривалим періодом роботи.

Як вибрати хорошу соковижималку для дому?

Розібравшись з особливостями різних приладів, і зрозумівши, яку саме соковижималку варто купити у вашому випадку, пропонуємо приділити належну увагу ключовим характеристикам – це економічність, потужність і довговічність.

Якщо не знаєте, як вибрати соковижималку для дому, приділіть належну увагу наступним нюансам:

1 Матеріал корпусу – виготовляється або зі скла, або пластику. Другий варіант пріоритетний, але важливо, щоб він був екологічно безпечним, що часто ігнорують виробники з сумнівною репутацією. Тому доцільніше орієнтуватися на продукції відомих фірм.
2 Матеріал сепаратора – так як це основний механізм кожної соковижималки, важливо, щоб він був виготовлений з хороших матеріалів, пріоритетно, зі сталі. Добре, якщо ножі мають хромове покриття, щоб не окислювався сік.
3 Система подачі соку – найкраще пряма, що гарантує додатковий комфорт в експлуатації;
4 Крапля-стоп – передбачає чистоту робочої поверхні;
5 Ємність – оптимально від 500 мл до 1000 мл для невеликої і середньої сім’ї. До складу конструкції може входити окремий контейнер для збору макухи.

Якої потужності повинна бути соковижималка?

Незалежно від типу, кожна соковижималка повинна мати потужність від 200 Вт. Для цитрусових моделей цього показника цілком вистачає, так як вони працюють на низьких швидкостях. Для шнекових моделей оптимально в районі 400-500 Вт. Найпотужніші відцентрові і універсальні соковижималки можуть мати потужність в районі 1500 Вт.

Разом з тим, велике значення має система управління. Від цього параметра також залежить швидкість приготування соку.

Поділитися:

Додати коментар