Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 кращих виробників литих дисків

Топ 10 кращих виробників литих дисків

Поділитися:

Власники автомобілів прагнуть надати своєму залізному коню максимально привабливий вигляд. Більшість з них починають із заміни дисків – замість тих, які поставлялися в комплекті вони, як правило, встановлюють литі варіанти. Вибір подібної продукції досить великий, тому в ньому дуже легко заплутатися. Сподіваємося, що наш рейтинг кращих литих дисків в 2021 році допоможе вам підібрати оптимальний варіант, а також добре розібратися в цьому питанні – для цього ми підготували для вас ряд корисних порад, які напевно стануть в нагоді при покупці даної продукції.

Як правильно підібрати литі диски?

Одним з ключових моментів, на які необхідно звертати увагу при придбанні таких виробів, є матеріал виготовлення. Найбільш дорогими вважаються диски, виконані з титанових сплавів, проте вони обійдуться дуже дорого. Значно дешевше будуть алюмінієві або магнієві варіанти. Всі ці вироби практично не піддаються впливу корозії, відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і полегшують керованість автомобіля. Зовнішнє оформлення і колір слід в повній мірі віддати на відкуп власнику машини, тим більше, що сьогодні існують можливості, що дозволяють побачити на моніторі комп’ютера, як саме буде виглядати машина з тими чи іншими дисками.

Магнієві диски відрізняються незначною міцністю – навіть при слабкому фізичному впливі вони можуть розколотися або деформуватися. В цьому плані значно зручніше поводитися з дисками, виконаними з алюмінієвих сплавів. Якщо буде сильний удар, то вони можуть значно погнутися, проте на будь-якому шиномонтажі їх виправлять і повернуть первісний вигляд.

Наступним важливим фактором є діаметр дисків. Досвідчені автомобілісти рекомендують купувати продукцію такого ж розміру, як і у рідних дисків. В цьому випадку покришки не будуть стиратися об підкрилки, не виникне додаткового навантаження на провідні осі. В принципі, придбати можна диски, які будуть трохи більше по діаметру, але в цьому випадку діаметр покришки повинен бути менше.

Третім ключовим моментом буде виліт диска – під цим терміном розуміють відстань між площиною самого виробу і площиною, де воно повинно кріпитися до осі. Можна придбати більш широкі диски, причому це позитивно позначиться на маневреності і стійкості автомобіля. На жаль, подібне рішення призведе до збільшеної навантаженні на підшипник. Наслідком цього буде збільшення витрати палива, а також загальне навантаження на двигун машини.

Коли ми вибирали продукцію для включення в наш рейтинг кращих литих дисків, то враховували всі ті фактори, про які розповіли вище. Крім того, були вивчені багато відгуків користувачів про виробників таких товарів, завдяки чому вдалося позбутися від продукції невисокої якості. В результаті, в огляд потрапили вироби іноземного виробництва, які не тільки славляться тривалим терміном експлуатації, але і відрізняються цілком прийнятною вартістю.

Топ 10 кращих виробників литих дисків
Топ 10 кращих виробників литих дисків
1MakДізнатись ціну
2YamatoДізнатись ціну
3AezДізнатись ціну
4MomoДізнатись ціну
5PDWДізнатись ціну
6K&KДізнатись ціну
7SKADДізнатись ціну
8iFreeДізнатись ціну
9X’trikeДізнатись ціну
10Tech-LineДізнатись ціну

10 Tech-Line

Tech-Line
Tech-Line

Дізнатись ціну

Продукція цього підприємства існує на ринку вже близько 15 років. На сьогоднішній день асортимент налічує понад 200 моделей, причому вони відрізняються досить широким розмірним рядом. За допомогою дисків від цієї компанії можна забезпечити індивідуальність власного транспортного засобу – тут є цілих 12 різноманітних колірних варіантів лакофарбового покриття. Воно захищає диски від всіляких незначних пошкоджень. Спиці дисків виготовляються в самих різних стилях, зокрема, у продажу можна зустріти як традиційні, так і спортивні варіанти.

Особлива перевага віддається позашляховикам і кросоверам – найбільш широкий асортимент представлений в діапазоні радіуса від 16 до 20 дюймів. При виготовленні задіюється унікальна технологія VENTI, яка відрізняється незначною масою (приблизно на 10-15% легше в порівнянні з продукцією інших компаній). Задіяна також технологія низького тиску, тому в структурі дисків відсутні порожнечі. Це дозволяє в значній мірі підвищити міцність продукції і знизити ймовірність виникнення мікротріщин в процесі експлуатації виробу.

Переваги:

 • Цілком прийнятна вартість;
 • Привабливий зовнішній вигляд;
 • Різноманітність колірних забарвлень;
 • Пристойна якість матеріалів;
 • Тривалий термін служби.

Недоліки:

 • Лакофарбове покриття не надто міцне – швидко починає покриватися подряпинами.

9 X’trike

X’trike
X’trike

Дізнатись ціну

Компанії вдається виробляти диски дуже високої якості, які повною мірою відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам. Вироби цієї компанії користуються великою популярністю не тільки в країнах СНД, але і далеко за її межами. Розміри дисків найрізноманітніші – вони підійдуть для більш ніж на 200 моделей машин самих різних марок, причому сюди входять і позашляховики, у яких радіус диска становить 16 дюймів і навіть більше.

Продукція підприємства пройшла через процедуру сертифікації всесвітньо визнаного японського експертного бюро, тому на багатьох марках вона йде в якості комплектних дисків. Зовнішній вигляд досить суворий, деяким водіям він навіть здається дещо агресивним. За допомогою дисків цього бренду вдається надати машині індивідуальність.

Переваги:

 • Відмінне співвідношення ціни і якості;
 • Привабливий і строгий зовнішній вигляд;
 • Виготовляються з використанням новітніх технологій;
 • Тривалий термін служби;
 • Нечутливі до пошкоджень.

Недоліки:

 • Нерідко перед установкою доводиться їх прокатувати в шиномонтажі.

8 iFree

iFree
iFree

Дізнатись ціну

Диски від цієї компанії характеризуються високою якістю виготовлення і досить тривалим періодом експлуатації. Асортимент продукції дуже широкий, причому кожна з наявних моделей представлена вичерпним розмірним рядом. У користувачів найбільшим попитом користується продукція радіуса 16 дюймів – це універсальні диски, які підходять як для позашляховиків, так і для більшості легкових транспортних засобів. Зовнішня частина масивна, часто видається назовні. Виробник і досвідчені користувачі рекомендують купувати для цих дисків покришки, оснащені захисним бортом для обода. Подібний підхід дозволить забезпечити надійний захист колеса від пошкоджень в разі наїзду на бордюр, що часто трапляється при експлуатації автомобіля в міських умовах.

Якість продукції знаходиться на дуже високому рівні. Крім того, диски відрізняються різним дизайнерським оформленням, тому кожен власник машини зможе надати своєму залізному коню максимум індивідуальності.

Переваги:

 • Цілком гідна якість виготовлення;
 • Відносно прийнятна вартість;
 • Великий вибір дизайнерських рішень;
 • Підходять як для легкових машин, так і для позашляховиків.

Недоліки:

 • Зовні масивні, через що габарити машини можуть зрости.

7 SKAD

SKAD
SKAD

Дізнатись ціну

Бренд, який користується активним попитом у користувачів вже близько 15 років. Власники автомобілів віддають перевагу продукції через її високу якість і цілком доступну вартість. Незважаючи на те, що модельний ряд виробів не надто широкий, в більшості своїй він представлений класичними формами, де ніяких зайвих деталей не спостерігається. Диски пройшли сертифікацію в авторитетному незалежному німецькому бюро SUD TUV, після чого інтерес до них з’явився не тільки в нашій країні, але і за її межами.

Особливою популярністю користуються варіанти з радіусом від 16 до 20 дюймів. Взагалі, вся продукція характеризується високими показниками міцності і стійкості лакофарбового покриття. Диски підприємства купує навіть великий концерн Ford, який встановлює їх на автомобілі.

Переваги:

 • Пристойний рівень якості за цілком доступної вартості;
 • Вельми надійна і довговічна продукція;
 • Добре витримує удари.

Недоліки:

 • Модельний ряд відносно скромний;
 • У комплекті з колесами не поставляється кріплення.

6 K&K

K&K
K&K

Дізнатись ціну

Головним відмінним моментом, пов’язаним з литими дисками цієї компанії, є довічна гарантія на міцність металу, який не схильний до мимовільної деформації незалежно від тривалості експлуатації. Кожна із заготовок проходить відповідні випробування на відповідність вітчизняним і міжнародним стандартам. Це дозволяє виробнику стверджувати, що у продукції відсутні явні і приховані дефекти.

Покриття з лакофарбових матеріалів наноситься на метал із застосуванням технології SAM, воно також проходить випробування в сольовому тумані. Термін гарантійного обслуговування становить 3 роки, причому даний період не залежить від умов, в яких доведеться працювати даними дискам. Вони зроблені на базі алюмінієвого сплаву, досить легкі, сумісні з будь-якими марками автомобілів. Кількість кріпильних отворів 4 або 8. Вибір дизайнерського оформлення дуже широкий.

Переваги:

 • Тривалий період гарантійного обслуговування;
 • Високий ступінь надійності;
 • Прийнятна вартість;
 • При виготовленні задіяні найновіші технології.

Недоліки:

 • Не виявлено.

5 PDW

PDW
PDW

Дізнатись ціну

Незважаючи на те, що бренд був створений всього лише близько 10 років тому, він буквально підірвав світовий ринок литих дисків своєю дешевою, якісною, а також вельми привабливою продукцією. Сьогодні ці вироби представлені в 35 країнах світу. У українських автолюбителів марка високо цінується багато в чому за рахунок дуже сучасного дизайну і відмінної якості самого лиття.

При виготовленні дисків задіяні сучасні технології. Вони добре чинять опір ударам і можливим пошкодженням, в значній мірі покращують керованість транспортного засобу. Найбільш широкий модельний ряд представлений в розмірах, призначених для позашляховиків і кросоверів.

Переваги:

 • Виготовляються з дотриманням останніх вимог;
 • Зроблені на базі сучасних матеріалів найбільш високої якості;
 • Добре витримують удари і різного роду фізичні впливи.

Недоліки:

 • Не надто широкий модельний ряд для автомобілів з дисками, діаметр яких становить менше 16 дюймів.

4 Momo

Momo
Momo

Дізнатись ціну

Диски розроблені італійськими інженерами, відносяться до преміальної продукції. Вони виготовляються з дотриманням всіх діючих стандартів якості, характеризуються унікальним і досить привабливим зовнішнім виглядом. Дизайнерам підприємства вдалося створити справжнісінькі шедеври, за допомогою яких автомобіль набуває додаткову привабливість, диски здатні підкреслити унікальність і самої машини, і її власника.

Продукція компанії користується попитом у всіх частинах світу, в тому числі і в нашій країні. Багато користувачів обирають дані вироби, незважаючи на їх високу вартість. Справа в тому, що диски при виготовленні проходять через кілька рівнів контролю якості. Це дозволяє не допустити потрапляння на ринок виробів навіть з найменшими дефектами або відхиленнями від заявлених параметрів. Сплав відрізняється незначною масою і пристойною міцністю, баланс дисків просто ідеальний, вони добре чинять опір зносу.

Переваги:

 • Дуже гарний зовнішній вигляд;
 • Чудова італійська якість;
 • Ідеальне балансування;
 • Не схильні до зносу;
 • Строго відповідають всім заявленим параметрам.

Недоліки:

 • Через курс валюти коштують досить дорого.

3 Aez

Aez
Aez

Дізнатись ціну

Німецькі інженери виготовляють диски виключно на власному обладнанні, яке вони розробили самостійно. Верстати дозволяють виробляти якісні вироби, які не потребують балансування. Багато в чому з цієї причини легкосплавні агрегати від цієї компанії користуються постійним попитом на вітчизняному ринку. Всі диски знаходяться під суворим багаторівневим контролем на всіх етапах виробництва – починаючи від створення сплаву і завершуючи накладанням на готовий диск лакофарбового покриття.

В асортименті присутні варіанти для звичайних легкових машин, для позашляховиків, кросоверів. Незалежно від типу автомобіля, для якого призначена продукція, вона добре витримує деформуючі навантаження, відмінно чинить опір агресивним середовищам.

Переваги:

 • При виробництві задіяно сучасне обладнання та унікальні технології;
 • Суворий контроль якості;
 • Є продукція для самих різних автомобілів;
 • Добре чинить опір деформації.

Недоліки:

 • Висока вартість.

2 Yamato

Yamato
Yamato

Дізнатись ціну

Японські диски характеризуються досить високими експлуатаційними характеристиками і чудовими естетичними якостями, через що вони є одними з найбільш затребуваних в умовах українського ринку. Компанія, що займається виготовленням такої продукції, підтримує свій рейтинг на висоті не тільки за рахунок відмінних зовнішніх якостей своїх дисків. Вони володіють значними показниками стійкості по відношенню до різного роду ударних навантажень і пошкоджень фізичного типу. Також моделі мають прекрасне балансування, підвищують точність управління автомобілем.

Зовнішнє захисне покриття дисків заслуговує окремої згадки. Фарба дуже стійка, не покривається дрібними подряпинами, сколами, добре витримує інші агресивні прояви, наприклад, від хімічно активних сполук.

Переваги:

 • Привабливий зовнішній вигляд;
 • Підвищений рівень міцності;
 • Надійний сплав;
 • Цілком прийнятна вартість.

Недоліки:

 • При шиномонтажі верстат їх може подряпати;
 • Підходить не для всіх моделей автомобілів.

1 Mak

Mak
Mak

Дізнатись ціну

Лідером рейтингу кращих литих дисків стала продукція ще однієї широко відомої італійської компанії. Бренд прославлений буквально на весь світ, а на якість випущених ним дисків рівняються багато інших підприємств. Фірма існує на ринку вже більше 35 років, за цей час вона зуміла підкорити ринки багатьох країн. Моделі, які виготовляються компанією, являють собою справжні витвори мистецтва. Вони здатні стати прикрасою будь-якого автомобіля, будуть підкреслювати унікальність його власника.

Конструктивні особливості теж на висоті – навіть при досить інтенсивних навантаженнях диски забезпечуються рівномірним тепло зніманням. Сплав, причому як магнієвий, так і алюмінієвий, вивірений ідеально. Це дозволяє забезпечити максимально можливу міцність, робить продукцію невідчутною по відношенню навіть до сильних ударних навантажень.

Переваги:

 • Відмінно продумана аеродинаміка;
 • Стильний зовнішній вигляд;
 • Підвищений показник міцності;
 • Для своєї якості цілком прийнятно коштують.

Недоліки:

 • Від дуже потужного удару можуть погнутися – виправити такий дефект буде вельми проблематично.

Поділитися:

Додати коментар