Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 найдорожчих автомобілів у світі в 2020 році

Топ 10 найдорожчих автомобілів у світі в 2020 році

Поділитися:

У більшості випадків, престиж автомобільної марки визначає, чи має дана модель шанс потрапити в групу найдорожчих автомобілів у світі. Bugatti, Pagani, Ferrari або Lamborghini, завжди коштували величезних грошей, навіть якщо мова йде про стандартні моделі. Однак найвищі ціни бувають тільки в обмежених партіях. Обмеження кількості продукції, впливає на ексклюзивність автомобіля і робить його виробництво дорожче. Найдорожча машина в світі, була виготовлена тільки в одному екземплярі.

Топ 10 найдорожчих автомобілів у світі в 2020 році
Топ 10 найдорожчих автомобілів у світі в 2020 році

10 MERCEDES AMG PROJECT ONE

Вартість $ 2,500 000

MERCEDES AMG PROJECT ONE
MERCEDES AMG PROJECT ONE

Це єдиний Mercedes в цьому топі. Автомобіль буде побудований всього в 275 екземплярах. Сучасний гібрид був оснащений чотирма електричними двигунами і одним двигуном внутрішнього згоряння, об’ємом 1,6 літра. Потужність машини становить 1000 кінських сил. Цікаво, що на його покупку укладена двостороння угода: майбутньому власнику буде заборонено продавати Mercedes протягом року з дня покупки.

9 ASTON MARTIN VALKYRIE

Вартість $ 2,600 000

ASTON MARTIN VALKYRIE
ASTON MARTIN VALKYRIE

Всього в світі створено 150 екземплярів цієї моделі. Автомобіль нагадує машину Формули 1. Він був побудований фахівцями Aston Martin у співпраці з Red Bull Racing. В рух гіперкар призводить гібридна силова установка, сумарною потужністю близько 1100 кінських сил і дає цю потужність 6,5 літровий атмосферний двигун V12. Перші власники отримають свої машини в 2020 і 2021 роках.

8 PAGANI HUAYRA BC

Вартість $ 2,600 000

PAGANI HUAYRA BC
PAGANI HUAYRA BC

Huayra BC – це заряджена версія наступника знаменитої Zonda, приголомшлива ціна йде рука об руку з відмінною продуктивністю. 6 літровий двигун AMG V12 видає 800 кінських сил, при не великій вазі, близько 1200 кілограм. Всього в світі будуть створені тільки 20 екземплярів даної моделі.

7 FERRARI PININFARINA SERGIO

Вартість $ 2,900 000

 FERRARI PININFARINA SERGIO
FERRARI PININFARINA SERGIO

Pininfarina Sergio ця модель, яка відзначає 60-річчя співпраці між брендом Ferrari і італійської дизайнерської студії Pininfarina. Автомобіль має під капотом 605 кінських сил, завдяки своєму 4,5 літровому двигуну V8. Буде створено шість копій, однак отримати їх практично неможливо. Саме Ferrari вибрала покупців своєї обмеженої моделі, а не навпаки, щоб бути в цій благородній групі, ви повинні бути одним з найбільш лояльних клієнтів виробника.

6 BUGATTI CHIRON

Вартість $ 3,000 000

BUGATTI CHIRON
BUGATTI CHIRON

Bugatti Chiron один з найшвидших серійних автомобілів у світі, це також один з найдорожчих автомобілів. Двигун W16 досягає вражаючої потужності 1500 кінських сил, завдяки, якій він розганяється до 100км/год за 2,4 секунди. Bugatti Chiron досягає максимальної швидкості 420 кілометрів на годину, розгін до 400 кілометрів на годину і повна зупинка зайняли всього 41,96 секунди. Цей дивовижний автомобіль коштує від $3 мільйонів.

5 BUGATTI VEYRON MANSORY VIVERE

Вартість $ 3,400 000

BUGATTI VEYRON MANSORY VIVERE
BUGATTI VEYRON MANSORY VIVERE

Mansory Vivere фахівець з тюнінгу найдорожчих автомобілів у світі. Одна з його останніх робіт Bugatti Veyron, було випущено всього дві копії цієї моделі. Тому можна говорити про неймовірну ексклюзивність. Двигун Bugatti Veyron Mansory Vivere має об’єм 8 літрів, розвиває потужність 1119 кінських сил, що дозволяє автомобілю розганятися до 100 кілометрів на годину, за 2,5 секунди і розвивати максимальну швидкість в 410 кілометрів на годину. Передня частина автомобіля була змінена. Були встановлені нові бампера, диски, а також змінений салон.

4 LAMBORGHINI VENENO

Вартість $ 4,500 000

LAMBORGHINI VENENO
LAMBORGHINI VENENO

Lamborghini Veneno був створений, щоб відсвяткувати 50-ти річчя існування бренду. Автомобіль оснащений 12 циліндровим 6,5 літровим двигуном з потужністю 750 кінських сил. Було створено всього кілька примірників даної моделі. Володарі даного авто, віддали за нього $ 4,5 мільйона. В даний час Lamborghini Veneno можна купити в одного з них, приблизно за 5 мільйонів євро.

3 KOENIGSEGG CCXR TREVITA

Вартість $ 4,800 000

KOENIGSEGG CCXR TREVITA
KOENIGSEGG CCXR TREVITA

Koenigsegg CCXR Trevita відкриває трійку лідерів рейтингу найдорожчих автомобілів світу. У чому унікальність даної машини? Секрет криється в його кузові, він зроблений з білого вуглецевого волокна і покритий мільйонами алмазних частинок. Koenigsegg CCXR Trevita також виділяється з технологічної сторони. Двигун 4,7 літра досягає 1000 кінських сил. Було випущено всього три екземпляри цієї моделі, і нічого не відомо про їх покупців.

2 BUGATTI DIVO

Вартість $ 5,800 000

BUGATTI DIVO
BUGATTI DIVO

Ви не повірите, але навіть така висока ціна не відлякала потенційних покупців. Всі копії в кількості 40 штук були розпродані, як свіжі роли. Під капотом цього монстра той же апарат, що і у Bugatti Chiron. Однак Divo повністю змінив стилістику і поліпшив аеродинаміку. За словами виробника, цей автомобіль став навіть більш надійним в порівнянні з Chiron, на трасі Divo виявився швидше на 8 секунд.

1 ROLLS-ROYCE SWEPTAIL

Вартість $ 13,000 000

ROLLS-ROYCE SWEPTAIL
ROLLS-ROYCE SWEPTAIL

Rolls-Royce Sweptail – це незвичайний автомобіль, він створений спеціально для одного, виняткового, хоча і анонімного покупця. Робота над Rolls-Royce Sweptail тривала чотири роки. Джерелом натхнення для дизайну послужив корпус яхти. Дійсно задня частина машини нагадує скляну корму човна. Незвичайний дизайн автомобіля – це заслуга інженерів Rolls-Royce. Точні характеристики невідомі, хоча Rolls-Royce Sweptail безумовно потужний. Ціна також невідома, хоча експерти оцінюють її в $13 мільйонів.

 

Сподіваюся, вам сподобався наш топ 10 найдорожчих автомобілів у світі.

Поділитися:

Додати коментар