Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 найкорисніших інструментів з аліекспресс

Топ 10 найкорисніших інструментів з аліекспресс

Поділитися:

Сьогодні розглянемо топ 10 найбільш корисних інструментів, які ви завжди зможете замовити на аліекспресс.

Топ 10 найкорисніших інструментів з аліекспресс
Топ 10 найкорисніших інструментів з аліекспресс
1Акумуляторна повітродувкаДізнатись ціну
2Самовідновлювальний килимокДізнатись ціну
3Потужний пошуковий магнітДізнатись ціну
4Набір струбцинДізнатись ціну
5Заточка ножівДізнатись ціну
6Універсальний складаний робочий ніжДізнатись ціну
7Ножиці для обрізки нитокДізнатись ціну
8Набір магнітних кутників для зварюванняДізнатись ціну
9Скребок для видалення і вирівнювання швівДізнатись ціну
10Універсальний контурний шаблонДізнатись ціну

1 Акумуляторна повітродувка

Акумуляторна повітродувка
Акумуляторна повітродувка

Дізнатись ціну

Це дуже зручна техніка для очищення робочої поверхні від сміття і будівельної тирси. Є регулятор швидкості, за рахунок якого можна контролювати швидкість потоку повітря. Може працювати, як на обдув так і як звичайний пилосос. В комплекті є мішок для сміття. Ідеально підійде для швидкого прибирання майстерні від пилу, стружки і тирси, але також її можна використовувати і для чищення комп’ютера або прибирання сухого листя.

2 Самовідновлювальний килимок

Самовідновлювальний килимок
Самовідновлювальний килимок

Дізнатись ціну

Використовується для виготовлення трафаретів, шаблонів, для розкрою шкіри і тканини, в моделюванні і будь-яких інших видах творчості пов’язаних з нарізкою. Цей килимок не тільки захищає поверхню столу, але і зберігає леза ножа гострими. На килимку є сантиметрова розмітка, яка допомагає при роботі. Також він має властивість самовідновлення, дрібні подряпини легко розгладжуються, а глибокі затягуються і не заважають подальшій роботі, а щоб килимок прослужив довше, його зрідка потрібно протирати розчином теплої мильної води.

3 Потужний пошуковий магніт

Потужний пошуковий магніт
Потужний пошуковий магніт

Дізнатись ціну

Має магнітну силу в 180 кілограм. За допомогою такого магніту можна обшукати дно колодязя, ставка або невеликої річки. Досить прив’язати до пошукового магніту міцну мотузку або трос і опустити на дно. А що ж цікавого може приховувати сільський колодязь або дно річки? Іноді це не дуже цікаві предмети побуту, а іноді це речі, які намагалися надійніше заховати, наприклад, зброя або інші цінності.

4 Набір струбцин

Набір струбцин
Набір струбцин

Дізнатись ціну

Швидкозатискні струбцини – досить корисне пристосування, вони дозволяють міцно зафіксувати деталі в нерухомому положенні, легко затискаються і пристосовані для роботи однією рукою. Будуть корисні при ремонті, складання або склеювання меблів та інших проектах.

5 Заточка ножів

Заточка ножів
Заточка ножів

Дізнатись ціну

Це пристосування стане в нагоді для підтримки правильного кута нахилу леза, під час заточування ножів. Тримач надівається на обух ножа зверху і дозволяє зберігати постійний кут. Корпус зроблений з пластику, тому не дряпає ніж, а з боків, є гладкі керамічні вставки, які добре ковзають по каменю. Такий тримач підійде в першу чергу для великих ножів.

6 Універсальний складаний робочий ніж

Універсальний складаний робочий ніж
Універсальний складаний робочий ніж

Дізнатись ціну

Він зручно лежить в руці і має слот під запасні змінні ножі, є також скоба для кріплення до ременя або кишені і зручний упор для пальця. У ньому використовується зручний і швидкий механізм заміни леза. Ручка виконана з абс-пластика. Потужна рама замком, типу backlog, дозволяє працювати з ним з досить потужним натисканням. Ідеально підійде для сотні завдань під час ремонту. Такі ножі використовуються для різання різних будматеріалів: лінолеуму, картону, гіпсокартону, різання килимів, гумових і пластикових трубок, пластикової фурнітури, кабель-каналів, теплоізоляції.

7 Ножиці для обрізки ниток

Ножиці для обрізки ниток
Ножиці для обрізки ниток

Дізнатись ціну

Довжина ножиць 10,5 сантиметрів, а довжина леза 32 сантиметри, такі ножиці дуже зручні у використанні, так як має компактні розміри. Такими ножицями можна акуратно і без особливих зусиль обрізати непотрібні волокна, нитки або волосінь. Також, дуже радує вартість 55 центів, певної якості від них очікувати не варто. Але найголовніше, вони повністю виконують свою функцію.

8 Набір магнітних кутників для зварювання

Набір магнітних кутників для зварювання
Набір магнітних кутників для зварювання

Дізнатись ціну

Вони призначені для фіксації деталей під час зварювання. З їх допомогою можна легко виставити кути в 45, 90 і 135 градусів. Дана модель підійде для роботи з усіма матеріалами і формами: труби, всі види профілю, смуги, куточки і листовий метал. Сила утримання магніту 12,5 кілограм.

9 Скребок для видалення і вирівнювання швів

Скребок для видалення і вирівнювання швів
Скребок для видалення і вирівнювання швів

Дізнатись ціну

З його допомогою можна видалити залишки старого силікону, або герметика, хоча з цим він справляється не так добре, як хотілося б. Все одно доведеться попрацювати канцелярським ножем або скребком, але зате він непогано справляється з формуванням красивого і рівного шва, а для того щоб отримати ідеальний шов, краще скористатися малярським скотчем.

10 Універсальний контурний шаблон

Універсальний контурний шаблон
Універсальний контурний шаблон

Дізнатись ціну

Досить корисний пристрій, як для домашнього використання, так і для більш серйозних завдань. Використовується, щоб створити миттєвий шаблон для подальшого маркування точних надрізів. Контурний шаблон зручно використовувати при обході трубопроводів, різних декоративних елементів, для копіювання контуру дверних коробок, опуклих і увігнутих деталей інтер’єру і багатьох інших складних вигинів. Такий інструмент заощадить час і гроші при укладанні плитки, ламінату, ковроліну та інших матеріал. На вибір різні розміри і кольори, це один з найбільш затребуваних інструментів на аліекспресс.

Поділитися:

Додати коментар