Yak Prosto

Корисний сайт
топ 10 найжахливіших місць на нашій планеті

Топ 10 найжахливіших місць на планеті

Поділитися:

До вашої уваги, топ 10 найжахливіших місць на нашій планеті, в яких краще не з’являтися. Деякі з цих місць дуже лякають, інші загадкові і дивні, а деякі навіть небезпечні для життя.

топ 10 найжахливіших місць на нашій планеті
Топ 10 найжахливіших місць на нашій планеті

1 Пустеля Данакіль. Ефіопія

Пустеля Данакіль. Ефіопія
Пустеля Данакіль. Ефіопія

Пустеля знаходиться на півночі Африки. Люди, які побували там, називають її пеклом розташованим на Землі. Сюди їдуть справжні любителі пригод, яких не лякають красномовні фото цієї місцевості. Особливість цієї пустелі полягає в тому, що над нею дуже мало кисню, так потрібного нам для дихання, а повітря прямо обпалює своїми смердючими газами і отруйними випарами. До того ж, там дуже жарко і здається, ніби земля кипить і плавляться камені. Перебувати довго в такому місці, дуже небезпечно для здоров’я. Але це ще не все, в цьому місці повно вулканів, які в будь-який момент можуть прокинутися.

2 Озеро Ківу. Конго і Руанда

Озеро Ківу. між республіками Конго і Руанда
Озеро Ківу. Конго і Руанда

Озеро Ківу одне з великих африканських озер. Розташоване воно на кордоні між республіками Конго і Руанда. Саме озеро і його узбережжя дуже красиві, але небезпека ховається всередині. Під озером знаходяться колосальні поклади метану, які в разі звільнення, наприклад, внаслідок вулканічної активності, можуть вирватися назовні і вбити 2 мільйони людей. Щось подібне вже відбувалося, тільки з іншим озером. У Камеруні є озеро Ніос, в якому також знаходилися поклади метану. 21 серпня 1986 року, була прекрасна погода і тисячі людей зібралися на берегах цього озера. Хтось відпочивав, хтось ловив рибу, а хтось розважався, недалеко від нього, але несподівано, газ вирвався назовні і вбив всіх в радіусі декількох кілометрів включаючи тварин. Всього загинуло тисяча сімсот сорок шість чоловік.

3 Дорога смерті в Болівії

Дорога смерті в Болівії
Дорога смерті в Болівії

Дорога смерті одна з найнебезпечніших доріг світу. Щорічно на ділянці менше 100 кілометрів, гине близько 200 чоловік, а все тому що вузька дорога проходить поруч з величезною прірвою, без будь-яких огорож. У цю прірву легко можна провалитися. Роз’їхатися двом автомобілям на такій дорозі – це ціла проблема, до того ж, тропічні дощі можуть розмити дорогу і стати причиною каменепадів.

4 Зміїний острів. Бразилія

Зміїний острів. Бразилія
Зміїний острів. Бразилія

Зміїний острів – це зловісне і вкрай небезпечне місце, біля східних берегів Бразилії, і можливо одне з найнебезпечніших місць на Землі. Розташоване неподалік 35 кілометрів від узбережжя штату Сан-Паулу. Зміїний острів міг би стати райським куточком для туристів, але тут немає ні п’ятизіркових готелів, не прекрасних пляжів, хоча місцевий клімат ідеально підходить для розвитку туристичного бізнесу, проте острів заполонили отруйні змії ім’я їм острівний ботропс, їх там просто неймовірна кількість. Згідно з підрахунками, на один квадратний метр, припадає п’ять дорослих особин, до того ж ці змії не тільки повзають по землі, вони можуть повзати і по деревах, полюючи на птахів. Так що небезпека там чекає не тільки на суші, але і з повітря, адже змія може атакувати з дерев. Все це призвело до того, що люди покинули острів, а змії так розплодилися, що з’їли всіх ссавців, тому і їм доводиться полювати на птахів. На острові знаходиться маяк, який працює в автономному режимі, бо острів заборонено відвідувати людям, так як на ньому просто не вижити.

5 Болота Манчак. США

Болота Манчак. США
Болота Манчак. США

Виглядають вони дуже моторошно, навіть вдень, відмінна декорація для жахів. Розташовані болота в штаті Луїзіана США. Ці болота, ще називають болотами привидів. Згідно з легендою, в 1915 році, в цих місцях, тримали в полоні злу королеву вуду і вона наклала прокляття на ці болота. Пізніше, її тут же спалили на багатті, з тих пір, стали відбуватися дивні речі. Одного разу на села, розташовані тут, обрушився страшний ураган і зруйнував все, багато хто загинув, з тих пір це покинуте місце, з моторошними пейзажами. З води стирчать корчі покриті мохом, навколо чорна смердюча вода, покрита густою рослинністю, а з дерев також звисає мох. Все це створює моторошну картину, а ще в цих болотах живуть алігатори, роблячи ці моторошні місця, ще й надзвичайно небезпечними.

6 Острів Комодо. Індонезія

Острів Комодо. Індонезія
Острів Комодо. Індонезія

В Індонезії на острові Комодо мешкають величезні ящери дракони, вид їх страхітливий, а пащу прикрашають потужні ікла, якими вони розривають здобич. Найбільша виявлена особина, була більше 3 метрів в довжину і важила сто шістдесят шість кілограм. Комодські варани харчуються в основному падалью, але вони також нападають на все, починаючи з дрібних ящірок і гризунів, і закінчуючи буйволами. Щоб убити свою жертву, варани хапають її за кінцівки і розривають на дрібні шматочки, але якщо жертва занадто велика, для того щоб убити її відразу, дракони кусають її впорскуючи слину, в якій міститься смертоносні бактерії здатні вбити тварину через один-два дні, а вже потім дракон зможе спокійно бенкетувати на її туші. Варани добре полірують свою жертву, з’їдаючи все, навіть шкіру і копита.

7 Печера Гомантонг. Малайзія

Печера Гомантонг. Малайзія
Печера Гомантонг. Малайзія

Як у фільмі жахів, в цій печері темрява оживає. Якщо мільйони кажанів вас не проженуть з печери, то це можуть зробити мільйони тарганів, що бенкетують на тушах цих мишей. Часто, ці таргани зриваються і падають прямо на голову, за комір мандрівників. Однак – це ще не все, там мешкають ще й величезні противні сороконожки, які харчуються тарганами. У цю печеру, явно, не варто приходити без ліхтарика і спеціального костюма.

8 Ліс Аокігахара. Японія

Ліс Аокігахара. Японія
Ліс Аокігахара. Японія

Ну а цей ліс, може і не небезпечний для здоров’я, але він без сумніву є одним з найжахливіших місць на Землі, а все тому, що він є улюбленим місцем для японських самогубців. За останні роки, там знайшли понад 500 тіл. Ймовірно, мода провести останні секунди життя, саме в цьому лісі, з’явилася після того, як була видана книга Сейто Мацумото під назвою “Чорне море дерев”. За сюжетом якої, головні герої книги вирушили саме в цей ліс, щоб повіситися. Ліс, насправді, дуже моторошно виглядає, навіть вдень. У лісі розставлені безліч табличок з попередженням не робити те, що задумали. Щороку, спеціальні волонтери відправляються в ліс, для того, щоб очистити його від нових тіл. При цьому вони знаходять щорічно там від 70 до 100 нових тіл.

9 Вершини гори Вашингтон. США

Вершини гори Вашингтон. США
Вершини гори Вашингтон. США

У спокійну погоду, це місце дуже красиве, але воно славиться не своєю красою, а ураганним вітром, який буває там дуже часто. У квітні 1934 року була зафіксована найбільша швидкість вітру, вона досягала 372 кілометрів в годину. Такий вітер просто віднесе вас як пушинку. Хочу зазначити, що ураганним вітром вважається вітер, швидкість якого 120 кілометрів на годину. На вершині цієї гори знаходиться спеціально сконструйована обсерваторія, яка може витримувати вітер швидкістю 500 кілометрів на годину.

10 В’язниця Гітарама. Руанда

В’язниця Гітарама. Руанда
В’язниця Гітарама. Руанда

Для більшості людей, в’язниця сама по собі є страшним місцем, але є в’язниці, які жахливіші на порядок, одна з таких – в’язниця Гітарама. Насправді, це місце назвати в’язницею досить складно, за фактом це огороджена територія, де люди перебувають воістину в первісному стані, виживає найсильніший. Гітарама розрахована на 500 осіб, але чисельність ув’язнених в ній більше, як мінімум в 12 разів. Це веде до того, що за будь-яке спальне місце йде, в прямому сенсі, кривава боротьба, як і за кожен ковток води і шматок їжі. Додайте до цього, ще й нестерпну спеку і ви отримаєте справжнє пекло.

Поділитися:

Додати коментар