Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 10 інструментів з ALIEXPRESS

Топ 10 інструментів з ALIEXPRESS

Поділитися:

Привіт друзі, представляю вашій увазі топ 10 найцікавіших інструментів, які можна замовити на аліекспресс.

Топ 10 інструментів з ALIEXPRESS
Топ 10 інструментів з ALIEXPRESS
1Настільний лазерний граверДізнатись ціну
2Універсальний ключ для болгаркиДізнатись ціну
3Невеликий стрічковий шліфувальний верстатДізнатись ціну
4Пружинний автоматичний кернерДізнатись ціну
5Стійка для дриліДізнатись ціну
6Ручка індикатор напругиДізнатись ціну
7Зварювальна маскаДізнатись ціну
8Рулетка 2в1Дізнатись ціну
9Алюмінієвий кутникДізнатись ціну
10Цифровий інфрачервоний термометрДізнатись ціну

 

1 Настільний лазерний гравер

Настільний лазерний гравер
Настільний лазерний гравер

Дізнатись ціну

Це оновлена модель 2020 року, одного з найпопулярніших лазерних граверів. Робоча область гравіювання 170 на 170 міліметрів. У ньому встановлений bluetooth, тому можна керувати навіть за допомогою смартфона. Ескізи можна оформляти, як за допомогою простого в освоєнні рідного додатку, так і використовувати професійний софт такий як light burn, він може використовуватися не тільки для гравіювання різних поверхонь, але і для вирізання різних неметалевих матеріалів. Загалом – це відмінний верстат по співвідношенню ціна-якість.

2 Універсальний ключ для болгарки

Універсальний ключ для болгарки
Універсальний ключ для болгарки

Дізнатись ціну

Ключ використовується для затиснення контргайки УШМ . Відстань між штифтами регулюється, тому такий ключ можна використовувати для болгарок різного розміру. Має зручну і яскраву ручку і зроблений з товстого металу.

3 Невеликий стрічковий шліфувальний верстат

Невеликий стрічковий шліфувальний верстат
Невеликий стрічковий шліфувальний верстат

Дізнатись ціну

Незважаючи на компактний розмір, такий верстат може сильно заощадити час при обробці різноманітних дрібних деталей. У шліфуванні торців, заокруглення граней, видалення старого покриття, заточування інструменту або ножів. У комплекті з верстатом приходить 10 стрічок різної зернистості. В цілому досить хороший верстат, але раджу купувати версію без блоку живлення в комплекті. Він поганої якості, благо до цього верстата підходить блок живлення від звичайного ноутбука.

4 Пружинний автоматичний кернер

Пружинний автоматичний кернер
Пружинний автоматичний кернер

Дізнатись ціну

Він потрібен для швидкого і точного отримання лунок, щоб спочатку свердління свердло не ковзало по поверхні. Його принадність в тому, що не потрібно використовувати молоток і можна працювати однією рукою. Це хороший кернер за свою вартість. У наших місцевих магазинах точно такий же коштує два рази дорожче.

5 Стійка для дрилі

Стійка для дрилі
Стійка для дрилі

Дізнатись ціну

За китайською традицією має точну схожість зі стійкою родом з Німеччини, але дана стійка, природно, в рази дешевше. Її можна використовувати під дрилі або бормашини з посадочними розмірами плюс мінус 42 міліметри. Висота 400 міліметрів, підстави алюмінієві, є лінійка для контролю глибини свердління. При бажанні, можна знайти до чого причепитися, але для домашньої майстерні і за таку вартість тільки відмінно. Підтвердження цьому, є просто величезна кількість хороших відгуків.

6 Ручка індикатор напруги

Ручка індикатор напруги
Ручка індикатор напруги

Дізнатись ціну

Працює від двох міні пальчикових батарейок. Використовується для вимірювання напруги змінного струму в діапазоні від 5 до 1000 вольт. Коли ручка виявляє змінну напругу, світлодіодний індикатор блимає червоним і лунає звуковий сигнал. Легко виявляти приховану проводку. Також її можна використовувати, як фазошукач. Непогана річ, тим більше за таку вартість.

7 Зварювальна маска

Зварювальна маска
Зварювальна маска

Дізнатись ціну

Корпус зроблений з вогнестійкого пластику. На масці є три регулювання: зміна ступеня затемнення світлофільтру, зміни затримки і швидкості спрацьовування. Має досить непоганий підвіс, який добре тримає вагу маски, і звичайно ж у неї дуже оригінальний зовнішній вигляд. Досить хороша маска для домашнього використання.

8 Рулетка 2в1

Рулетка 2в1
Рулетка 2в1

Дізнатись ціну

В даному приладі вирішили поєднати звичну всім механічну рулетку з лазерним далекоміром. Механічна рулетка зроблена з вуглецевої сталі і має довжину 3 метри. Дальність вимірювання лазерним далекоміром до 25 метрів, а точність його вимірювання плюс-мінус 2 міліметри. Одного заряду акумулятора вистачить на дві тисячі вимірювань, а заряджається всього 40 хвилин. Дана рулетка є частиною екосистеми xiaomi, тому якість досить хороша.

9 Алюмінієвий кутник

Алюмінієвий кутник
Алюмінієвий кутник

Дізнатись ціну

Зручний алюмінієвий кутник стане в нагоді для нанесення перпендикулярів, перевірці заготовок під прямим кутом, швидкої розмітки ліній під кутом 45 градусів, для розмітки паралельних ліній, нанесення або зміни кутів, і звичайно ж можна використовувати, як звичайну лінійку. Лінійка лита і зроблена з алюмінієвого сплаву недорога і підійде для домашнього використання.

10 Цифровий інфрачервоний термометр

Цифровий інфрачервоний термометр
Цифровий інфрачервоний термометр

Дізнатись ціну

Дуже популярна модель, і на те є досить багато причин. По-перше, це великий і яскравий кольоровий дисплей, по-друге, хороша точність і можливість вимірювати температуру абсолютно різних поверхонь, включаючи скло, воду. Також в ньому можна змінювати коефіцієнт випромінювання для різних поверхонь для більш точних показань. Працює на двох міні пальчикових батарейках.

Поділитися:

Додати коментар