Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 15 кращих ігрових мишок на початок 2021 року

Топ 15 кращих ігрових мишок на початок 2021 року

Поділитися:

Тенденція розвитку ігрових девайсів говорить нам про те, що зробити просто якісну мишку з хорошим оснащенням компаніям вже не складає труднощів і тепер варто віддавати перевагу не просто добре зібраним моделям, але і саме тим, які підійдуть особисто вам. У нашому рейтингу кращих ігрових мишок 2021 року зібрані пристрої, розраховані на різні групи покупців. Зараз практично в будь-якому сегменті можна знайти вибір з декількох моделей, серед яких буде саме відповідний для вас гаджет. Ми б радили звертати увагу на форму і дизайн, так як в іншому більшість мишок майже не відрізняються.

Топ 15 кращих ігрових мишок на початок 2021 року
Топ 15 кращих ігрових мишок на початок 2021 року
1Razer ViperДізнатись ціну
2Logitech G G305 LightspeedДізнатись ціну
3Bloody X5 ProДізнатись ціну
4HyperX Pulsefire CoreДізнатись ціну
5ASUS TUF Gaming M5Дізнатись ціну
6Logitech G Pro WirelessДізнатись ціну
7Razer DeathAdder V2 ProДізнатись ціну
8ASUS ROG Pugio IIДізнатись ціну
9Razer Viper UltimateДізнатись ціну
10Logitech G G703 HeroДізнатись ціну
11HyperX Pulsefire HasteДізнатись ціну
12SteelSeries Rival 3Дізнатись ціну
13Xtrfy M4Дізнатись ціну
14Razer DeathAdder v2Дізнатись ціну
15Logitech G G102 LightsyncДізнатись ціну

Кращі ігрові мишки за ціною та якістю

Провідні мишки відрізняються від аналогів стабільним з’єднанням, меншою вагою. Крім того, такі пристрої відрізняються меншим часом затримки. Як показує практика, такі рішення мають більш високі технічні характеристики. Єдиним істотним недоліком такого виробу є провід в конструкції, який заважає багатьом рядовим користувачам. Втім, ми постаралися підібрати хороші пристрої, які здатні забезпечити максимальним рівнем комфорту в роботі.

15 Logitech G G102 Lightsync

Logitech G G102 Lightsync
Logitech G G102 Lightsync

Дізнатись ціну

Відкриває Топ-15 кращих ігрових мишок модель Logitech G G102 Lightsync, що отримала яскравий оновлений дизайн і солідні технічні характеристики. Попередником даного девайса була мишка версії Prodigy, яка протягом двох років вважалася оптимальним вибором за свої гроші для багатьох навіть досвідчених покупців. Низька ціна, хороший сенсор і наявність підсвічування і зараз дозволяють пристрою бути досить популярним як серед новачків, так і досвідчених геймерів. У новій моделі був модернізований сенсор, роздільна здатність якого тепер становить 8.000 dpi. Крім того вдалося вдосконалити підсвічування, мишка стала підтримувати нові режими роботи. Це говорить нам про те, що компанія Logitech лише допрацювала вже і так успішну модель, що є плюсом, так як попередня версія вже була перевірена часом і показала себе відмінно. Єдине, що незмінно в подібних бюджетних моделях, це якість збірки. Як попередня, так і нова модель володіють невеликим люфтом кнопок, але за таку ціну це все одно дуже гідний рівень.

14 Razer DeathAdder v2

Razer DeathAdder v2
Razer DeathAdder v2

Дізнатись ціну

Список хороших геймерських мишок поповнює модель Razer DeathAdder v2. Йдеться про модернізовану версію досить відомого гаджета, який отримав широке визнання в силу продуманої, зручної конструкції і гідного сенсора. Правда, в минулому поколінні були проблеми з коліщатком прокрутки, що вдалося виправити в новому поколінні девайса. Новинка працює на базі сенсора PixArt PMW3399, роздільна здатність якого становить 20.000 dpi. Ніжки ж виготовлені з 100% тефлону, що, безумовно, говорить про хорошу чутливості миші на будь-яких поверхнях. Перемикачі теж зазнали змін: тепер вони оптичні і мають ресурс напрацювання в 70 мільйонів натискань. При всіх подібних змінах компанія змогла зберегти легендарну форму серії DeathAdder, вдалість якої відзначають багато користувачів і експерти. З недоліків можна відзначити відсутність в комплекті запасних тефлонових ніжок.

13 Xtrfy M4

Xtrfy M4
Xtrfy M4

Дізнатись ціну

Якщо ви не можете визначитися щодо того, яку купити мишу для ігор, пропонуємо звернути увагу на модель серії M4. Так, це новенький гаджет, але він вже встиг заслужити довіру. Почнемо з того, що Xtrfy – це молодий бренд, тільки недавно зайшов на український ринок, але вже встиг підкорити серця не тільки геймерів, але і простих користувачів. Дана модель забезпечена сенсором PixArt 3389 з максимальною роздільною здатністю в 16.000 dpi. Перемикачі ж від компанії Omron на 20 мільйонів натискань. Разом з тим, все це не є головною «фішкою» цієї моделі. Основною ідеєю цього девайса є мала вага, що становить 69 грамів без урахування кабелю, що є вкрай низьким показником. Ніжки виготовлені з 100% тефлону. Мишка може похвалитися і комплектацією: крім змінних тефлонових ніжок компанія надає два брендованих кейкапа (ковпачка) для клавіатури. Єдине, чого не вистачає для повної картини, так це футляра для перенесення.

12 SteelSeries Rival 3

SteelSeries Rival 3
SteelSeries Rival 3

Дізнатись ціну

Ще одна цікава модель хорошої ігрової мишки, яка приваблює відмінною якістю збірки і адекватним співвідношенням ціна/якість. Девайс серії SteelSeries Rival 3 відноситься до середнього класу, але радує досить серйозними характеристиками. У даній миші встановлений фірмовий сенсор з максимальною роздільною здатністю 8400 dpi, основою якому послужив PixArt 3327 або вище. З проблем, які можна виявити, це сильне «згладжування» траєкторії, в іншому ж сенсор показується себе прекрасно на будь-яких значеннях. Варто зауважити, що висота відриву може не влаштувати деяких прискіпливих користувачів, але в сукупності всіх характеристик рівень мишки більш ніж гідний.

11 HyperX Pulsefire Haste

HyperX Pulsefire Haste
HyperX Pulsefire Haste

Дізнатись ціну

Краща ігрова мишка в співвідношенні ціна / якість 2021 року – це модель серії HyperX Pulsefire Haste, яка є вже уособленням якості для багатьох справжніх геймерів. Йдеться про символ високого рівня якості, що оцінять як пересічні покупці, так і початківці кіберспортсмени. Даний девайс оснащений сенсором PixArt 3335 з максимальною роздільною здатністю в 16.000 dpi і перемикачами TTC Gold, які мають захист від пилу, що безумовно добре, адже в миші є безліч отворів для зниження ваги. Миша має ресурс напрацювання в 60 млн натискань. В кінцевому рахунку, ми отримуємо “діряву” мишку з малою вагою і непоганим технічним оснащенням з класичною формою. Так, компанія HyperX не створила діряву мишу заново, але зробила якісний продукт, який заслуговує на увагу.

Кращі бездротові ігрові миші

Безумовно, бездротові мишки для ігор набагато зручніше в силу відсутності кабелю, але по ряду технічних характеристик такі пристрої поступаються аналогам. У чому саме? По-перше, вони мають найгірший час відгуку. У преміальних рішеннях цей недолік частково нівелюють технології типу LightSpeed від Logitech. Ще одним мінусом є велика вага і більш високий цінник. Втім, ми постаралися підібрати для Вашої уваги найякісніші рішення, враховуючи запити вимогливих покупців.

10 Logitech G G703 Hero

Logitech G G703 Hero
Logitech G G703 Hero

Дізнатись ціну

Рейтинг кращих ігрових мишей поповнює модель Logitech G G703 Hero, що отримала ідеальну конструкцію. Представлений гаджет, як і більшість мишок від компанії Logitech, має якісну збірку з шикарних матеріалів. Крім того, девайс оснащується сенсором Hero з максимальною роздільною здатністю в 16.000 dpi. Можна відзначити і якісний енкодер для колеса від компанії TTC. Сенсор Hero відрізняється від свого побратима PixArt енергоефективністю, що дозволило, використовувати в миші менш ємний акумулятор, а отже, знизити вагу аж до 87 грамів, хоча і це не ідеальний показник. Крім іншого хотілося б виділити, що відрізняє цю модель серед конкурентів – ключовою фішкою є асиметрична форма для правшів, яка мало кого може залишити байдужим. З часів ще першої G403 користувачі виділяють це як головний плюс.

9 Razer Viper Ultimate

Razer Viper Ultimate
Razer Viper Ultimate

Дізнатись ціну

Список хороших ігрових мишок поповнює модель Razer Viper Ultimate. По суті, це класичний Viper, але тепер без дроту. Основною ідеєю даної моделі, на нашу думку, є наявність зручної док-станції, а також збереження унікальної, легендарної лінійки. Viper Ultimate володіє тією ж самою формою, яка багатьом запам’яталася, і зможе порадувати попередніх покупців провідною версією. Балансування даної моделі виконано прекрасно, що знову ж таки, дозволить не помічати наявність акумулятора всередині. Максимальна роздільна здатність сенсора даної моделі становить 20.000 dpi, Razer focus +(PixArt3399), перемикачі під кнопками фірмові, з ресурсом натискань в 70 млн. Ще важливим критерієм для бездротової мишки є вага, і у Viper Ultimate немає ніяких проблем з цим, адже вона становить 75 грамів. Ніжки ж виготовлені з 100% тефлону, що безсумнівно добре. Ще з явних плюсів можна виділити наявність док-станції на яку можна швидко і легко встановити мишку для підзарядки і так само одним рухом руки зняти. Таким чином Razer позбулися типової проблеми бездротових мишок, коли постійно доводилося підключати і відключати кабель зарядки. Реальне напрацювання на одному заряді становить близько 50 годин, компанія ж заявляє до 70 годин. З мінусів можна лише відзначити досить низький профіль, що для когось стане значним мінусом.

8 ASUS ROG Pugio II

ASUS ROG Pugio II
ASUS ROG Pugio II

Дізнатись ціну

Коротко про цю бездротову мишку для ігор: класична форма і нестандартний дизайн. Сенсор в даній моделі встановлений від компанії PuxArt моделі 3335 з максимальною роздільною здатністю в 16.000 dpi, мінусом якого є згладжування ваших рухів, що може перешкодити точному наведенню прицілу на противника. Але основною перевагою даної моделі є класична форма, яка поєднується з досить помітним і стильним дизайном. Основним виділяючим фактором серед інших моделей є форма, яка підійде більшості користувачів. Також варто відзначити можливість кастомізації як зовнішнього вигляду миші, так і швидкої заміни перемикачів під основними кнопками, що безсумнівно є плюсом.

7 Razer DeathAdder V2 Pro

Razer DeathAdder V2 Pro
Razer DeathAdder V2 Pro

Дізнатись ціну

З точки зору співвідношення ціна/якість солідно виглядає ігрова мишка Razer DeathAdder V2 Pro. Це теж одна з різновидів дротової легендарної лінійки. Що точно варто виділити в даній моделі, так це кращий сенсор на ринку, PixArt3399 під іменною назвою Razer FOCUS + з максимальною роздільною здатністю в 20.000 dpi. Основною відмінною характеристикою даної оптики є повна відсутність акселерації, згладжування та інших неприємних моментів дешевих сенсорів, безумовно дана модель створювалася з оглядкою на її проводового побратима другої версії. Форма все так само не змінюється, як і всієї серії DeathAdder.

6 Logitech G Pro Wireless

Logitech G Pro Wireless
Logitech G Pro Wireless

Дізнатись ціну

Краща бездротова ігрова мишка 2021 року – це модель серії G Pro Wireless, і, на наш погляд, це легенда від компанії Logitech. Мишка випущена кілька років тому, але все ще заслуговує на увагу завдяки сукупності всіх факторів, які зійшлися в цій версії гаджета. Почати, мабуть, варто з симетричної і вкрай вдалою форми яка підійде більшості користувачів через вдале розташування горба, за який можна легко чіплятися всіма видами захватів. Крім того миша має середні розміри, що є плюсом. Вага моделі становить 80 грамів. Також вас порадує якісна збірка, ніяких скрипів і навіть самого малого люфту не буде. Перемикачі від компанії Omron Blue на 70 млн натискань. Сенсор ж тут Hero з максимальною роздільною здатністю 16.000 без акселерації і природно без зривів.

Кращі бюджетні ігрові миші

“Вишенькою на торті» нашого рейтингу є бюджетні мишки для ігор. Тобто, вони відповідають очікуванням рядових користувачів, але, звичайно ж, поступаються попереднім девайсам в плані якості збірки, форми, ресурсу і зручності в експлуатації. Проте, якщо ви не вважаєте за потрібне переплачувати за максимальні параметри, ймовірно, вам буде корисно звернути увагу на представників середньо-початкового класу геймерських рішень.

5 ASUS TUF Gaming M5

ASUS TUF Gaming M5
ASUS TUF Gaming M5

Дізнатись ціну

Поповнює список бюджетних ігрових мишей модель ASUS TUF Gaming M5, що приваблює компактними розмірами і високою міцністю. Основні перемикачі під кнопками були розроблені Omron, і вони витримують 50 млн натискань. які дивно спостерігати в настільки бюджетному продукті. Сенсор PixArt 3327, що відноситься хоч і до бюджетної лінійки, але має гідні характеристики, з явних мінусів можна відзначити тільки досить велику висоту відриву (більше 1мм), що не є добре, в іншому ж, сенсор показує себе прекрасно в будь-яких ситуаціях. Так само обов’язково варто згадати про малі розміри, дана модель зовсім не підійде фанатам великих мишок, але тим, хто звик до середнього розміру, вона більш ніж порадує. Збірка якісна, на даній моделі не спостерігається люфт кнопок, а матеріали відчуваються не дешевими, так як пластик використовується такий же, як і на більш дорогій серії ROG.

4 HyperX Pulsefire Core

HyperX Pulsefire Core
HyperX Pulsefire Core

Дізнатись ціну

Ще одна недорога ігрова миша, що привертає простеньким дизайном і хорошим оснащенням. Основною відмінною особливістю цієї моделі є відсутність помітного дизайну і для когось це може стати вирішальним фактором, так як на вигляд не скажеш, що це «ігрова» мишка. Але досить поглянути на характеристики, і відразу зможемо помітити хоч і бюджетний, але якісний сенсор PixArt 3327, а також перемикачі TTC під основними кнопками з ресурсом натискань в 20 млн. Як і у попередньої моделі, основною проблемою цього гаджета є велика висота відриву сенсора, що в деяких моментах може заважати. В іншому ж варто відзначити лише симетричну форму мишки, що говорить нам про те, що підійде вона як лівшам, так і правшам.

3 Bloody X5 Pro

Bloody X5 Pro
Bloody X5 Pro

Дізнатись ціну

У пошуках якісної бюджетної мишки для ігор, багато пересічних покупців зробили вибір на користь Bloody X5 Pro. Давно у компанії Bloody не виходило настільки якісних девайсів, але ця модель – це виняток. Перемикачі компанії на цей раз Huano Blue Shell Blue Dot, і це єдине, що видає в даній мишці дешевизну, в іншому ж ми отримуємо якісну збірку. Нас порадували хоч і дешеві, але приємні на дотик матеріали, відмінна форма для людей із середнім і великим розміром руки. Плюсом же даної мишки є сенсор, адже це одна з топових оптик з маркуванням PixArt 3389, що звичайно ж дуже добре при обліку ціни.

2 Logitech G G305 Lightspeed

Logitech G G305 Lightspeed
Logitech G G305 Lightspeed

Дізнатись ціну

Безумовно хороша бездротова і недорога миша, яка відмінно себе зарекомендувала в динамічних іграх. Відразу в очі кидається основна перевага даної моделі серед конкурентів, це можливість бездротової роботи. При цьому мишка не втратила і в інших характеристиках, що безсумнівно добре. Сенсор в даній моделі використовується фірмовий, HERO з максимальною роздільною здатністю в 12.000 dpi основною перевагою якого є низьке енергоспоживання. Єдине, на що правда варто звернути вашу увагу, так це на те, що мишка не має вбудованого акумулятора і живиться від батарейки типу АА. Вага без батареї становить 74 гр. Також комусь важливий строгий дизайн і з цим у даної мишки немає проблем, візуально мишка не «геймерська» і є таким собі варіантом бездротової версії Logitech G102.

1 Razer Viper

Razer Viper
Razer Viper

Дізнатись ціну

Краща недорога ігрова миша 2021 року – це модель Razer Viper з шикарною начинкою і дорогими матеріалами. Хороша збірка, і все це за копійки? На наш погляд, поглянувши на характеристики і перший раз потримавши її в руках, можна відразу закрити питання на тему лідера в цьому ціновому діапазоні. Топовий сенсор PixArt3390, який використовується в більш дорогих моделях, оптичні перемикачі під основними кнопками з ресурсом натискань 70 млн і найменшим часом відгуку, що не перевищує 0.2 мс. Безумовно, Razer Viper є найдостойнішою моделлю, через наявність топової начинки всередині, хорошої форми, яка підійде людям із середнім розміром руки і приємними матеріалами.

Як вибрати хорошу ігрову мишку?

Ми розглянули гідні девайси, але розуміємо, що асортименту може вистачити далеко не всім покупцям. Якщо ви не знаєте, як вибрати хорошу ігрову мишку не з тих, які ми розглянули в наших оглядах, врахуйте наступні дані:

1 Тип сенсора. Вибір впирається в порівняння лазерних і оптичних різновидів гаджетів. Перший варіант приваблює можливістю роботи з різними типами поверхонь. Крім того, моделі з лазерним сенсором відрізняються низьким рівнем споживання енергії. Оптичні моделі менш чутливі до забруднень. Але у них менш висока роздільна здатність.

2 Роздільна здатність. Сьогодні вже складно когось здивувати показником в 20 тисяч dpi. Але тут необхідно розуміти, що високий показник не означає точну роботу. Тому в шутерах можна орієнтуватися на менш високі показники dpi.

3 Час відгуку. Цей показник вказує на швидкість передачі сигналу від девайса до ПК. В цьому плані оптичні моделі краще, адже можуть передавати високі показники навіть в рамках різання рухів.

4 Ергономіка і форма. Тут необхідно розуміти, що багато що залежить не тільки від конструкції, але і деталей. Важливо, щоб ігрова миша оснащувалася якісними тефлоновими ніжками. З огляду на особистий досвід, відзначимо, що занадто складні з точки зору конструкції моделі (з величезною кількістю западин і дивним дизайном), не завжди виправдовують очікування.

5 Профіль. Майже всі дорогі ігрові мишrb підтримують можливість програмування кнопок через ПЗ, яке є в комплекті.

Поділитися:

Додати коментар