Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 5 відпарювачів 2021 року

Топ 5 відпарювачів 2021 року

Поділитися:

Сьогодні ми поговоримо з вами про відпарювачі. Я хочу вам розповісти, про топ 5 відпарювачів 2021 року. Пар і прасування вбивають хвороботворні бактерії, що, як ніколи, актуально в період пандемії. Тому, я сподіваюся, мій топ зацікавить вас.

Топ 5 відпарювачів 2021 року
Топ 5 відпарювачів 2021 року

 

1Відпарювач XIAOMI Deerma HS007Дізнатись ціну
2Відпарювач TEFAL Access Steam Pocket DT3030E0Дізнатись ціну
3Відпарювач PHILIPS GC362/80Дізнатись ціну
4Парова система PHILIPS GC576/60Дізнатись ціну
5Парова система TEFAL IXEO POWER QT2020E0Дізнатись ціну

1 Відпарювач XIAOMI Deerma HS007

Відпарювач XIAOMI Deerma HS007
Відпарювач XIAOMI Deerma HS007

Дізнатись ціну

Прилад досить компактний і легкий, не більше кілограму. Так що його можна брати з собою в подорож у фірмовому чохлі, який є комплекті. Нагрівається до 180 градусів і видає пар під тиском 0,5 бар. Потужність пристрою 800 Вт. Перед початком роботи, необхідно залити дистильовану воду в прилад, за допомогою мірної склянки, що у комплекті. Обсяг резервуара для води 100 мілілітрів, якщо вода закінчиться, почне блимати індикатор на ручці. Інтенсивність подачі пари становить 15 грам в хвилину. Додатковою перевагою є довжина шнура 2.5 метра, так що не доведеться шукати додаткових подовжувачів.

2 Відпарювач TEFAL Access Steam Pocket DT3030E0

Відпарювач TEFAL Access Steam Pocket DT3030E0
Відпарювач TEFAL Access Steam Pocket DT3030E0

Дізнатись ціну

Також легкий і компактний, але вже відрізняється потужністю 1300 Вт, при цьому інтенсивність подачі пари 16 грам в хвилину, а нагрівається всього лише за 15 секунд, так що зручно використовувати перед виходом з дому. Воду необхідно заливати в спеціальний резервуар, об’ємом 120 мілілітрів, що оснащений гумовим ущільнювачем, який захищає від протікання. Потім включити шнур довжиною 2,5 метри в розетку і натиснути кнопку ввімкнути. Для подачі пари необхідно натиснути кнопку і утримувати постійно, оскільки кнопка знаходиться на рукоятці, робити це зручно, як тільки ви приберете палець подача пари припиняється. Відпарювач можна скласти, що зручно при зберіганні і транспортуванні, а широка основа забезпечує стійке положення. У комплекті є спеціальна насадка-щітка для грубих тканин, мірний стакан для води і мішок для транспортування приладу.

3 Відпарювач PHILIPS GC362/80

Відпарювач PHILIPS GC362/80
Відпарювач PHILIPS GC362/80

Дізнатись ціну

Відпарювач відрізняється тим, що його можна використовувати не тільки вертикально, а ще й горизонтально, як праска, а завдяки технології SmartFlow підошва нагрівається до оптимальної температури, що гарантує не тільки ефективне відпарювання, а й відсутність плям на одязі. Резервуар для води знімний, але невеликого розміру 70 мілілітрів. Потужність нагрівального елементу 1300 Вт, зате збільшена інтенсивність подачі пари 24 грами в хвилину. Час нагріву до однієї хвилини, а подача пари відбувається при натисканні кнопки на ручці. У комплекті є спеціальна насадка-щітка для щільних тканин. Можна використовувати для пальто, піджаків і светрів. Також є спеціальна терморукавичка, для додаткового захисту, під час відпарювання і дорожній чохол. Важить такий прилад менше кілограма.

Підлогові відпарювачі

Прийшов час розповісти вам про підлогові відпарювачі, вони набагато потужніше і підходять для всіх видів тканин, навіть для самих щільних. Правда, через свої габарити, для постійного транспортування вони не зручні.

4 Парова система PHILIPS GC576/60

Парова система PHILIPS GC576/60
Парова система PHILIPS GC576/60

Дізнатись ціну

Відпарювач оснащений технологією AirStrech, яка регулює силу всмоктування для кращого розгладження тканини і більш глибокого проникнення пари. Обсяг резервуара значно більший 1,8 літра, що збільшує тривалість роботи, при цьому інтенсивність подачі пари становить 42 грами в хвилину, що дозволяє відпарювати будь-яку тканину, яка підлягає прасуванню, а легше це можна зробити за допомогою щітки, що у комплекті. Потужність 2200 Вт. Є п’ять режимів подачі пари, а завдяки підошві SmartFlow відпарювач не залишає мокрих плям. Для роботи з даними відпарювачем не потрібна прасувальна дошка. Прилад має спеціальну вішалку, яка зручно фіксує речі, а за допомогою спеціальних аксесуарів можна створити стрілки на брюках. Якщо резервуар для води виявиться порожній, відпарювач автоматично переходить в режим очікування, тому можна не турбуватися, навіть якщо ви забули вимкнути відпарювач.

5 Парова система TEFAL IXEO POWER QT2020E0

Парова система TEFAL IXEO POWER QT2020E0
Парова система TEFAL IXEO POWER QT2020E0

Дізнатись ціну

Цей апарат може замінити праску, відпарювач, парогенератор і прасувальну дошку. Почнемо з дошки це Smart Board, яка має 3 положення:

1 горизонтальна для тривалих сеансів прасування;

2 вертикальна для відпарювання одягу;

3 під кутом 30 градусів, щоб швидко освіжити футболку перед виходом.

Це означає, що апарат можна використовувати, як вертикально так і горизонтально. Є знімний резервуар для води об’ємом 1,1 літра. Нагрівальний елемент забезпечує потужність 2170 Вт. Подача пари становить 90 грам в хвилину, але це не максимум, якщо необхідно розгладити якусь дуже сильну складку, то тут на допомогу прийде паровий удар інтенсивністю до 200 грам в хвилину. При звичайному прасуванні є три режими контролю потужності пари. Після включення, апарат готовий працювати через 70 секунд. Для самої праски є підставка, а в комплекті є щітка для щільних тканин. Далеко такий апарат не віднесеш і в поїздку з собою не візьмеш, але на основі є коліщатка, для більш зручного переміщення по квартирі.

Поділитися:

Додати коментар