Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 6 кращих бюджетних пральних машин

Топ 6 кращих бюджетних пральних машин

Поділитися:

Щоразу, коли справа доходить до вибору пральної машини, високі ціни не дають нам спокою. На жаль, ціна не завжди відповідає якості! Ця стаття, щоб розвіяти міф про те, що дорожче – краще. Вам давно доводилося витрачати величезну суму грошей, щоб отримати щось досить надійне? Зрештою, що всі хочуть від пральної машини? Покласти свій брудний одяг всередину і через деякий час вийняти його чистим і оновленим. Що ж, бюджетна пральна машина, безумовно, може виконати цю роботу так само добре, як і її більш дорогі конкуренти. Вона може не мати емблеми однієї з престижних компаній або не мати цілого каталогу додаткових функцій. Однак за будь-яких обставин вона буде виконувати свої основні обов’язки та повністю задовольняти ваші потреби. Серед дешевих пральних машин, звичайно, можна знайти дійсно неякісні товари. Але, ми тут, щоб захистити вас від цього. У цій статті ви знайдете все, що вам потрібно знати про дешеві пральні машини, перш ніж ви її придбаєте. І нижче, спеціально для вас, ми вибрали із різноманітних продуктів на ринку декілька найкращих пропозицій.

Чому сьогодні не проблема придбати дешеву пральну машину?

Сучасна людина живе на високих швидкостях і не має достатньо часу для прання вручну. Однак динамічне соціальне середовище часто вимагає від нас щодня бути в різному та свіжому одязі. Це робить пральні машини неминучим елементом будь-якого дому. Однак не у всіх є можливість витратити велику суму грошей, щоб забезпечити цю майже обов’язкову зручність. Багато виробників намагаються залучити до своїх клієнтів людей з більш обмеженими фінансовими можливостями. Ось чому на ринку починають пропонуватися різні достатньо доступні товари. Однак виграти повинен виробник. Це означає, що нижча ціна на певний продукт зазвичай означає менші інвестиції. Звичайно, ніхто не хоче пральної машини, яка працює не якісно. Люди критичні і дотримуються якості. Це, у свою чергу, підвищує вимоги до виробників, які тим часом прагнуть утримати ціни низькими. Ось чому сьогодні такі назви, як Indesit, Beko, Gorenje та інші, стоять за якісною та доступною технікою. Ці марки пропонують величезну різноманітність пральних машин, серед яких ви можете вибрати ту, яка вам найбільше підходить. Ми тут, щоб допомогти вам вибрати кращу бюджетну пральну машину.

Топ 6 кращих бюджетних пральних машин
Топ 6 кращих бюджетних пральних машин
1ELECTROLUX EW6S4R27WДізнатись ціну
2INDESIT BWSA 51052WДізнатись ціну
3BEKO WUE 6512Дізнатись ціну
4Indesit IWSB 50851Дізнатись ціну
5Gorenje WP60S3Дізнатись ціну
6BEKO WUE6511XWWДізнатись ціну

6 BEKO WUE6511XWW

BEKO WUE6511XWW
BEKO WUE6511XWW

Дізнатись ціну

Ця пральна машина з фронтальним завантаженням порівняно компактна і має пристойну потужність. Якщо ви зупинитесь на ній, ви отримаєте 15 різних програм для кожного типу прання. Існує також спеціальна функція відкладеного старту, де ви можете вибрати між 3, 6, 9 та 12 годинами, щоб уповільнити прання одягу. Її енергоефективність становить клас енергії А++, що робить цю пральну машину дуже практичним та ефективним вибором.

5 Gorenje WP60S3

Gorenje WP60S3
Gorenje WP60S3

Дізнатись ціну

Пральна машина Gorenje моделі WP60S3 має місткість 6 кг. Її можливості досить широкі і зібрані в 16 програмах прання, які гарантовано задовольнять усі ваші потреби. Це порівняно велика машина, але ми переконані, що у вашому домі буде місце для неї. Її барабан обертається з максимальною швидкістю 1000 об/хв. Ця пральна машина гарантує стабільність, довговічність та ефективність.

4 Indesit IWSB 50851

Indesit IWSB 50851
Indesit IWSB 50851

Дізнатись ціну

Ця пральна машина є досить збалансованим вибором. Її ціна, безумовно низька, і в той же час вона пропонує вам 15 програм прання. Машина порівняно компактна і тиха, що робить її придатною для установки на кухні або у ванній кімнаті. Її барабан обертається з максимальною швидкістю 800 об/хв, а ємність становить 5 кг. Ця машина, безсумнівно, без проблем і без особливих зусиль впорається з повсякденним пранням.

3 BEKO WUE 6512

BEKO WUE 6512
BEKO WUE 6512

Дізнатись ціну

Пральна машина Beko WUE 6512 надзвичайно стабільна та пропонує величезну різноманітність функцій та програм. Найшвидше прання триває всього 14 хвилин, а спеціальна економ-програма пере трохи більше 3 годин. Вона не надто галаслива, її ємність становить цілих 6 кг, при цьому барабан може розвивати швидкість 1000 об/хв. Вона підходить для кожного дому та має спеціальний захист від дітей.

2 INDESIT BWSA 51052W

INDESIT BWSA 51052W
INDESIT BWSA 51052W

Дізнатись ціну

Indesit – один з перевірених виробників пральних машин. Цей виріб пропонує вам 8 додаткових функцій та засобів захисту та 16 програм для різних видів білизни. Машина чудово поводиться з вашим одягом, якщо ви не перевищуєте її вантажопідйомність 5 кг. Її барабан може обертатися зі швидкістю 1000 об/хв. З точки зору енергоефективності ця пральна машина дещо поступається попередній своїм класом енергії А++.

1 ELECTROLUX EW6S4R27W

ELECTROLUX EW6S4R27W
ELECTROLUX EW6S4R27W

Дізнатись ціну

Ця пральна машина має клас А+++, що означає, що вона працює відповідно до найвищих стандартів енергоефективності. Її місткість становить цілих 7 кг, що робить її надзвичайно вмісткою. На додаток до того, що ви можете обрати, коли починати прання, ця машина пропонує вам вибір з 15 різних програм. У будь-якому випадку вона чудово впорається з усіма тканинами, які ви вирішите їй довірити. А найшвидше прання триває всього 15 хвилин.

Які основні переваги та недоліки бюджетних пральних машин?

Які основні переваги та недоліки бюджетних пральних машин?
Які основні переваги та недоліки бюджетних пральних машин?

Купівля дешевшої пральної машини, безумовно, має багато переваг. Однак, коли ви вирішили звернутися до бюджетних варіантів, вам потрібно знати, що ви, ймовірно, втратите. Ми підготували цей розділ, щоб ознайомити вас з основними перевагами та ключовими недоліками бюджетних пральних машин.

Переваги

Звичайно, перш за все, ми повинні встановити ціну. Ми говоримо про дешеві пральні машини, тому немає причин ухилятися і визнавати, що низька ціна, безумовно, є їх найбільшою перевагою. Але наскільки ціна нижча? Пральні машини можуть коштувати понад 15 000 гривень. Що ж, бюджетні варіанти, які пропонують досить високу якість, можуть бути більш ніж у 2 рази дешевшими. Зрештою, вам не доведеться витрачати стільки грошей, щоб отримати пральну машину, яка відмінно виконує свою роботу. З іншого боку, той факт, що дешеві пральні машини не мають такої кількості функцій і, певною мірою, насправді грає на руку. Зазвичай це простіші машини, що означає, що на практиці менше елементів, які потенційно можуть зламатись. І, звичайно, кожен хоче, щоб його техніка працювала якомога довше, чи не так? У будь-якому випадку, якщо у вас немає особливих потреб, з дешевою пральною машиною ви навряд чи відчуєте дискомфорт через відсутність функцій.

Очікується, що кожна сучасна пральна машина зможе прати вашу білизну при різних температурах і з різною швидкістю. Зрештою, за допомогою бюджетної пральної машини ви знову зможете насолоджуватися приємно м’яким та чистим одягом. Крім того, вам, мабуть, буде простіше користуватися простою пральною машиною. Багато з більш дорогих пральних машин оснащені дратівливими та заплутаними дисплеями, які, замість того, щоб полегшити роботу споживачеві, насправді його заплутує.

Недоліки

Хоча це неприємно визнати, на жаль, ціна все ще має значення. Якщо вона не штучно надута, це говорить про більш серйозні інвестиції виробника, що в кінцевому підсумку підвищує якість. Більш дорогі пральні машини, ймовірно, будуть прати більш тонко і ретельно. Однак, якщо ви не перете надзвичайно делікатні тканини, ви навряд чи відчуєте різницю. Хоча досить, дешевші пральні машини не настільки економічні, як їх дорогі конкуренти. Відмінності зазвичай не надто великі, але все ж із бюджетною пральною машиною споживання електроенергії та води, ймовірно, буде вищим.

Ви, звичайно, можете знайти доступну пральну машину з більшою місткістю, але ці продукти зустрічаються рідко. Зазвичай, на відміну від деяких більш дорогих моделей, дешеві пральні машини вміщають стандартні 5 кг білизни. Однак, якщо у вас не велика родина, місткість більше 5 кг не потрібна. Сучасні пральні машини зазвичай не дуже галасливі. Тим не менш, більш бюджетні варіанти, ймовірно, будуть дещо шумними. І, нарешті, чи не найбільший недолік дешевих пральних машин – це те, що вони не пропонують такого різноманіття функцій. Як ми вже говорили вам, вони, безумовно, добре виконають свою основну роботу у всіх необхідних варіантах. Однак, якщо у вас є конкретні потреби, бюджетна машина може не задовольнити їх. Зрештою, все залежить від того, що вам потрібно.

Що потрібно врахувати при виборі пральної машини?

Що потрібно врахувати при виборі пральної машини?
Що потрібно врахувати при виборі пральної машини?

Ви вже усвідомлюєте переваги та недоліки. Як бачите, доступні моделі вас не розчарують, і, безумовно, варто заощадити, вибравши одну із них. Однак пральні машини зазвичай мають багато функцій, які потрібно враховувати під час пошуку. Зараз ми спробуємо познайомити вас із самими ключовими з них.

1 Тип

Пральні машини поділяються на кілька типів, з одного боку, за способом їх роботи, а з іншого, за способом завантаження.

Почнемо з напівавтоматичних пральних машин. Вони простіші, і саме це утримує їх ціни на низькому рівні. Ці пральні машини зазвичай мають функції прання та сушіння, але вимагають більшого втручання людини. Їх конструкція складається з двох відділень, одне з яких призначене для прання, а інше для сушіння. Після того, як пральна машина закінчить прання, одяг необхідно перемістити в сушильний відсік. Тут потрібна присутність людини, і це робить використання цих машин більш громіздким і небажаним.

З іншого боку, автоматичні пральні машини, у свою чергу, поділяються на два типи за способом їх завантаження. Відповідно, є пральні машини, які завантажуються фронтально, і ті, які завантажуються зверху. Після завантаження та налаштування ці моделі працюють повністю автоматично. Все, що вам потрібно зробити, це покласти білизну разом з миючими засобами, налаштувати програму, дозволити машині виконати свою роботу, а потім вийняти випрану білизну. Багато з цих пральних машин мають функцію сушіння, але, звичайно, це підвищує їх ціну. Як можна здогадатися, в одному варіанті автоматичних пральних машин у вас є доступ до барабана зверху, а в іншому – зпереду. Пральні машини з верхнім завантаженням, як правило, дешевші, але не такі поширені в Україні. Вони не мають такої кількості функцій, але зазвичай перуть за коротший час, і вам не доведеться нахилятися під час їх використання. З іншого боку, пральні машини з фронтальним завантаженням не випадково є найпопулярнішими. Вони пропонують найбільшу економічність, досить швидке прання, більшу ємність та величезний спектр додаткових програм, якими можна користуватися. На ринку ви, звичайно, можете зустріти досить заманливі пропозиції серед цих моделей.

2 Ємність

Ємність пральної машини – це кількість одягу, яку можна прати за один раз. Звичайно, це багато в чому залежить від об’єму самої пральної машини. Ємність пральної машини зазвичай вимірюється в кілограмах. Однак пам’ятайте, наприклад постільна білизна, ймовірно, буде легкою, але досить об’ємною. З іншого боку, джинсові тканини займають менше місця, але досить важкі. Ми рекомендуємо не заповнювати барабан більше, ніж на третину, навіть якщо ви не досягли максимальної ваги, яку може витримати ваша пральна машина. Таким чином ваша білизна буде краще пратись. Як і у більшості речей, найбільш підходяща для вас ємність буде залежати від вас. Якщо у вас велика сім’я і ви перете один або два рази на тиждень, пральна машина більшої ємності, ймовірно, буде краще. Однак, якщо ви віддаєте перевагу частіше, вам не потрібна велика машина. І ще одне – пам’ятайте, що в кінці бажано прати різні тканини за різними програмами. Це означає, що ви, ймовірно, все одно не зможете досягти максимальної потужності пральної машини.

3 Функції

Сучасні пральні машини мають широкий спектр функцій. Завдяки правильним налаштуванням ви можете зробити своє прання максимально точним та ефективним. Більш сучасні пральні машини пропонують спеціальні програми для прання всіх типів грубих і тонких тканин. Звичайно, ви можете встановити режим роботи пральної машини самостійно, якщо у вас є якісь особливі вимоги. Існують навіть пральні машини, які завдяки спеціальним датчикам можуть самостійно дізнатися, як прати білизну. Існують пральні машини, які самі регулюють температуру води або можуть бути налаштовані на автоматичне включення в певний час. Деякі моделі навіть пропонують можливість збереження окремих програм. Однак машини, які пропонують такий широкий вибір варіантів точної настройки, зазвичай коштуватимуть вам дорожче.

Більшість бюджетних пральних машин все одно мають стандартні програми , які, безперечно, зможуть впоратися з особливостями вашої білизни. Ці програми включають використання різної кількості води при певній температурі та різному темпі, а також різні обороти за хвилину. Багато з наявних машин навіть пропонують вам варіанти прання з різною швидкістю. Майте на увазі, однак, що дешевша пральна машина, ймовірно, не пратиме так швидко, як дорожча. Проте більшість пральних машин пропонують широкий спектр програм різної тривалості.

Проте завжди будьте обережні з налаштуваннями, які ви встановили для своєї пральної машини, якщо ви не хочете розлучатися з однією з ваших улюблених сорочок або суконь. Напевно, ви знаєте, що вода з більш високою температурою зазвичай краще очищає одяг. Однак деякі більш делікатні тканини не слід прати при занадто високих температурах, інакше вони постраждають. Те ж саме стосується надмірно високих оборотів на хвилину.

4 Дизайн

Через відсутність місця для багатьох пральних машин вони повинні вписуватися в інтер’єр: кухні, ванної кімнати, тераси або пральні. Сучасні машини для прання – це, як правило, досить стильна та футуристична техніка. Якою б не була ціна моделі, ваша пральна машина навряд чи стане зайвою частиною вашого дому. Звичайно, оскільки це все ще досить великі прилади, вам належить подбати про те, щоб вони вписалися в атмосферу вашого будинку.

Сучасний ринок пропонує не тільки велику різноманітність кольорів, а й безліч інноваційних варіантів злиття з інтер’єром. Наприклад, ви можете заздалегідь передбачити місце для пральної машини на новій кухні, підготувавши досить велику шафу. Ви також можете використовувати її для зручного зберігання різних аксесуарів для прання. Єдиний мінус – для того, щоб мати можливість користуватися такою пральною шафою, ваша модель повинна відкриватися фронтально. Однак виробники білизни прислухаються до вимог сучасного дизайну інтер’єру. Як і багато інших побутових приладів, є пральні машини, заздалегідь розроблені для установки, що елегантно зробить їх частиною вашого будинку. Це буде коштувати вам трохи більше, але ви завжди можете зустріти досить хороші доступні варіанти.

І тепер, коли ви знаєте все про бюджетні пральні машини, ви неодмінно оберете, те що вам потрібно.

Поділитися:

Додати коментар