Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 6 найкращих ігрових клавіатур на початок 2021 року

Топ 6 найкращих ігрових клавіатур на початок 2021 року

Поділитися:

У нинішньому році варто, як і завжди, втім, звертати увагу на якість виготовлення світчів і наявність мастила на стабілізаторах. Друге дозволяє клавіатурі залишатися тихою при натисканні довгих клавіш, таких як пробіл або shift. Якщо минулий рік був трендом “швидких” світчів, нині ж вектор виробників повернув у бік низькопрофільних моделей що безсумнівно добре, бо дані вироби найчастіше зручні у використанні і займають менше місця на столі, ніж їх повнорозмірні побратими. З огляду на це, в нашому рейтингу кращих ігрових клавіатур 2021 року зібрані моделі, що відповідають актуальним трендам.

Варто відразу обумовити, що основною помилкою недосвідчених користувачів є те, що вони не звертають уваги на виконання конкретної моделі, а лише дивляться на бренд. У нинішніх реаліях клавіатури від одного і того ж бренду можуть кардинально відрізнятися в якості виконання.

Топ 6 найкращих ігрових клавіатур на початок 2021 року
Топ 6 найкращих ігрових клавіатур на початок 2021 року
1Logitech G G915 TKLДізнатись ціну
2Razer Pro TypeДізнатись ціну
3Razer BlackWidow V3 Pro WirelessДізнатись ціну
4Logitech G G613 Wireless Black USBДізнатись ціну
5HyperX alloy elite 2Дізнатись ціну
6HyperX alloy OriginsДізнатись ціну

6 HyperX alloy Origins

HyperX alloy Origins
HyperX alloy Origins

Дізнатись ціну

Якщо не знаєте, яку вибрати ігрову клавіатуру, рекомендуємо звернути увагу на модель HyperX alloy Origins. У цьому випадку використовуються наступні світчі: елементи власного виробництва HyperX. Світчі є певним аналогом Gateron Ink black, тільки хід до спрацьовування у яких 1.8, а загальна довжина досягає 3.8 міліметрів. Це трохи більше, ніж у Cherry MX speed silver, що дозволяє клавіатурі залишатися все ще досить швидкою, але при цьому уникнути випадкових натискань. На думку експертів, ця модель має практично еталонну довжину спрацьовування і ходу клавіш. Стабілізатори для довгих клавіш в даній моделі “не хапають зірок з неба” і злегка постукують при натисканні, але це не критично і завжди можна виправити покупкою мастила для стабілізаторів. Кейкапи (ковпачки) даної моделі зроблені з АБС пластику. Ковпачки хоч і зроблені не з ПБТ, але при цьому не відчуваються як дешевbq китайськbq виріб і цілком задовольняють своєю якістю.

5 HyperX alloy elite 2

HyperX alloy elite 2
HyperX alloy elite 2

Дізнатись ціну

Краща ігрова клавіатура 2021 року проводового типу – це модель HyperX alloy elite 2, що приваблює відмінними світчами, у яких просто відсутні аналоги на ринку. Виробник приділив належну увагу стабілізаторам cherry. Радує шикарне підсвічування, а також кейкапи з незвичайним профілем «pudding», що є прекрасним рішенням для масового виробництва. Є шикарний софт, за допомогою якого розібратися з управлінням зможе навіть рядовий покупець. Позначений цінник для такого продукту, на наш погляд, є цілком об’єктивним. Хотілося б додати, що апарат виглядає масивно на тлі конкурентів, але цей нюанс нівелюють приємні тактильні відчуття, а також тривалий термін експлуатації девайса.

4 Logitech G G613 Wireless Black USB

Logitech G G613 Wireless Black USB
Logitech G G613 Wireless Black USB

Дізнатись ціну

Поповнює рейтинг ігрових клавіатур 2021 року модель Logitech G G613 Wireless Black USB. Так, не нова, але все-таки зарекомендувала себе модель від компанії, яка не потребує презентації. На даний момент є однією з найбільш бюджетних моделей із серії бездротових ігрових клавіатур. Базується ж вона на перемикачах Romer-G власного виробництва компанії. Стабілізатори в даній моделі виконані не найкращим чином, і за підсумком дзвенять. Так само клавіатура дуже чутлива до кількості бруду, що потрапляє у неї і дуже легко виходить з ладу з цієї причини. Єдиною відмінною особливістю клавіатури є наявність макро клавіш, а так само великого блоку мультимедія разом з кнопками включення режим game mode в якому відключаються клавіші windows.

3 Razer BlackWidow V3 Pro Wireless

Razer BlackWidow V3 Pro Wireless
Razer BlackWidow V3 Pro Wireless

Дізнатись ціну

Коротко кажучи, класика серед ігрових клавіатур високої якості. Модель виконана в класичному дизайні Razer, в темних тонах, а так само володіє блоком мультимедіа і однією з кращих підставок під зап’ястя яка йде в комплекті. Також оснащується фірмовими перемикачами Razer з ресурсом натискань в 80 мільйонів. Має також на борту глянцеві абс кейкапи, відмінність від дешевих абс ковпачків в тому, що в конкретно даній моделі їх товщина була збільшена. Основним мінусом всіх клавіатур компанії Razer є гучні стабілізатори, які при друку будуть видавати звук деренчання.

2 Razer Pro Type

Razer Pro Type
Razer Pro Type

Дізнатись ціну

Стиль, ергономіка і бездротове підключення. Преміальна ігрова клавіатура Razer Pro Type, це в якійсь мірі унікальний продукт для компанії. Він виділяється не тільки стильним мінімалістичним дизайном і забарвленням в сірих і білих тонах, але і своєю класичною розкладкою ANSI(довгі клавіші shift, одноповерховий enter). Також варто звернути увагу на фірмові перемикачі Razer з ресурсом натискань до 80 мільйонів, що безсумнівно добре. Ковпачки ж зроблені хоч і з абс пластика, який вважається не довговічним, але натомість мають ребра жорсткості всередині і шорстке напилення, що безсумнівно добре і додає приємності у використанні даного продукту. Головним мінусом клавіатури Razer Pro Type є стабілізатори, які не мають мастила і створюють неприємний шум при натисканні довгих клавіш, таких як shift або space (пробіл).

1 Logitech G G915 TKL

Logitech G G915 TKL
Logitech G G915 TKL

Дізнатись ціну

Краща ігрова клавіатура 2021 року – Logitech G G915 TKL. Ця модель є низькопрофільною і версія TKL не володіє NUM PAD-ом, що є плюсом для бездротової моделі, але так само у виробника в наявності є і клавіатура в повнорозмірному форматі. Модель володіє ємним акумулятором, а так само вкрай низьким споживанням, що за підсумком надає користувачеві колосальну кількість часу роботи в бездротовому режимі (до 40 годин). Перемикачі в даній моделі механічні, серії GL, які “виробляє” компанія Logitech. За фактом же перед нами постають світчі від компанії Kailh серії Choc. Дані світчі хоч і зовсім недавно з’явилися на ринку, але вже встигли зарекомендувати себе як одні з кращих низькопрофільних перемикачів. Стабілізатори в даній моделі не володіють мастилом, але при цьому залишаються не найгучнішими як в загальному, так і в категорії бездротових клавіатур.

Як вибрати хорошу ігрову клавіатуру?

Можна приділити багато уваги розташуванню кнопок, дизайну, але навряд чи це дозволить зрозуміти недосвідченим користувачам, як вибрати ігрову клавіатуру. Тому хочемо звернути увагу на дійсно важливі аспекти, про які знають тільки експерти:

1 Світчі (перемикачі). До настання 2021-го року більшість компаній ставлять в свої моделі якісні перемикачі, що безсумнівно добре. Це дозволяє користувачеві вибирати саме відповідні під його потреби світчі, не зупиняючись на компромісах. У більшості клавіатур можна спокійно вибрати як моделі для тих, кому важливі тактильні відчуття і звук при друку, наприклад “клацання” перемикачів, так і користувачі, яким потрібна тиша, зможуть звернути свою увагу на перемикачі red, black і yellow серії, в яких звук при натисканні відсутній.

2 Стабілізатор. Компанія HyperX, яка раніше не відрізнялася серйозним підходом до виконання клавіатур, змогла показати на своєму прикладі, що навіть вже такі великі бренди готові приділяти увагу перемикачам, їх плавності і шуму, видаваному ними. Якщо вашою основною вимогою є шум, що видається клавіатурою, варто зробити вибір в сторону моделей, де стабілізатори змащені.

3 Софт. З програмним забезпечення так само в 2021 році немає ніяких проблем, будь-яка популярна компанія в силах надати користувачеві великий функціонал і зрозумілий інтерфейс, що знову ж таки не заганяє покупця в певні рамки, змушуючи купувати клавіатуру з будь-якими недоліками, за рахунок наявності якісного програмного забезпечення. Всі з представлених моделей мають софт, в якому можна без проблем налаштувати бінди для клавіш, змінити режими підсвічування і налаштувати управління мультимедіа, якщо такий блок не присутній на корпусі у вигляді окремих клавіш. Даний список можливостей дозволить користувачеві не тільки вибрати ідеальний набір поєднання клавіш, який підійде для його сценарію використання, але залишити свій відбиток за допомогою дуже тонко настроюваного підсвічування і можливості комбінації різних режимів.

Поділитися:

Додати коментар