Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 7 кращих веб-камер 2021 року

Топ 7 кращих веб-камер 2021 року

Поділитися:

Можливості для спілкування в сучасному світі продовжують розвиватися швидкими темпами. Ми не тільки можемо швидко і легко писати і розмовляти з людьми по всьому світу, але також можемо спілкуватися, бачачи один одного. Завдяки веб-камерам сьогодні ви можете бути з ким завгодно, просто сидячи перед комп’ютером.

Незалежно від того, чи є у вас в цьому професійна потреба або ви хочете брати участь в потоковій передачі через різні інтернет-платформи, або просто хочете побачити свою кохану людину, яка знаходиться далеко, хороша веб-камера вирішить ситуацію. Протягом останніх двох років нас змусили задуматися про засоби дистанційного зв’язку. Багато професіоналів навіть виявили, що таким чином вони працюють більш продуктивно. Саме тому володіння хорошою веб-камерою стало практично обов’язковою умовою повноцінного спілкування. Неважливо, в яку з перерахованих вище ситуацій ви вписуєтесь. Ми тут, щоб допомогти вам вибрати відповідну веб-камеру. Продукти, які ви зустрінете при пошуку, безумовно, можуть сильно відрізнятися один від одного. Ми підготували цю статтю, щоб допомогти і познайомити з усім, що вам потрібно знати про цю технологію. Таким чином ви зможете вибрати веб-камеру, яка підійде для вас найкраще. Нижче, ми обрали одні з кращих пропозицій серед безлічі товарів, представлених на ринку на даний момент.

Топ 7 кращих веб-камер 2021 року
Топ 7 кращих веб-камер 2021 року
1Logitech WebCam C270Дізнатись ціну
2A4 Tech 1080P PK-930HAДізнатись ціну
3A4 Tech PK-910HДізнатись ціну
4Canyon CWC5Дізнатись ціну
5Asus Webcam C3Дізнатись ціну
6Microsoft LifeCam CinemaДізнатись ціну
7Creative Live! Cam Sync 1080PДізнатись ціну

7 Creative Live! Cam Sync 1080P

Creative Live! Cam Sync 1080P
Creative Live! Cam Sync 1080P

Дізнатись ціну

Ця високоякісна веб-камера – найлегша і оптимізована за розміром. Вона має вбудований подвійний мікрофон для максимальної зручності і підключається до комп’ютера за допомогою кабелю USB 2.0. Її сенсорна здатність становить 2 мегапікселі, а роздільна здатність відео може легко досягати Full HD 1080 пікселів. Пристрій також оснащений ширококутними 77-градусними лінзами, які закриває кришка, коли вони не використовуються.

6 Microsoft LifeCam Cinema

Microsoft LifeCam Cinema
Microsoft LifeCam Cinema

Дізнатись ціну

Веб-камера оптимізована для високоякісного відеозапису і відеоконференцій, тому гарантує вам більш професійну передачу. Надточний скляний об’єктив гарантує чітке зображення з максимально можливою роздільною здатністю 720 пікселів під час розмови. Для вашої зручності цей пристрій можна повертати на 360 градусів. Крім того, веб-камера має функцію автофокуса, тому вам не потрібно її додатково налаштовувати, а також технологію TrueColor, яка відстежує особу і оптимізує зображення.

5 Asus Webcam C3

Asus Webcam C3
Asus Webcam C3

Дізнатись ціну

Ну а ця веб-камера оптимізована для відеоконференцзв’язку. Автоматично контролює насиченість, баланс, контраст, різкість і експозицію. Щоб відео-з’єднання з вашим співрозмовником було якомога плавним, цей пристрій забезпечує роздільну здатніст HD і частоту 30 кадрів в секунду. Якщо ви купите таку веб-камеру, у вас буде все необхідне для відеодзвінка, так як вона оснащена оптимальним вбудованим мікрофоном.

4 Canyon CWC5

Canyon CWC5
Canyon CWC5

Дізнатись ціну

Веб-камера Canyon CWC5, як би вражаюче вона не виглядала, дозволяє робити знімки виключно високої якості, незважаючи на свої надзвичайно маленькі розміри. Її роздільна здатність становить Full HD 1080 пікселів, що забезпечує максимально чітке зображення. Ця веб-камера компактна, мобільна і зручна для розміщення в будь-якому місці – відмінний вибір. Пристрій повторно підключається до комп’ютера за допомогою кабелю USB 2.0 і має повнофункціональний вбудований мікрофон.

3 A4 Tech PK-910H

A4 Tech PK-910H
A4 Tech PK-910H

Дізнатись ціну

Ця веб-камера надзвичайно компактна і її легко розмістити. Вона оснащена сенсорною здатністю в 2 мегапікселя і роздільною здатністю фото 16 мегапікселів. Її відео може легко досягти якості Full HD. У пристрої є вбудований мікрофон, щоб вам було максимально комфортно користуватися. Підключення до комп’ютера здійснюється через універсальний кабель USB 2.0.

2 A4 Tech 1080P PK-930HA

A4 Tech 1080P PK-930HA
A4 Tech 1080P PK-930HA

Дізнатись ціну

Надзвичайно зручна веб-камера оснащена вбудованим мікрофоном, що економить місце на вашому столі. Вона підключається до комп’ютера за допомогою високошвидкісного кабелю USB 2.0 довжиною півтора метра. Роздільна здатніст, яку гарантує цей пристрій, знаходиться в діапазоні Full HD 1080 пікселів.

1 Logitech WebCam C270

Logitech WebCam C270
Logitech WebCam C270

Дізнатись ціну

Веб-камера Logitech C270 – відмінний сучасний пристрій. Роздільна здатніст 720 пікселів і 30 кадрів в секунду гарантують плавність і високу якість відеоконференцзв’язку. Для максимальної зручності веб-камера також оснащена вбудованим мікрофоном, який ізолює сторонній шум і, таким чином, робить ваш голос більш чітким. Однак адаптується не тільки мікрофон цієї камери. Вона підлаштовується під світло навколо вас, щоб зображення були оптимально чіткими і контрастними. Ви можете прикріпити її практично в будь-якому місці і легко відрегулювати її положення, щоб створити найкращий кут нахилу.

Що таке веб-камери?

Що відрізняє веб-камери від звичайних камер, так це їх застосування. Веб-камери – це насправді відеокамери, які можуть передавати відеоінформацію в реальному часі. Поки є комп’ютерна програма з можливістю підключення відео, можна використовувати працюючу веб-камеру. Зображення, яке захоплює веб-камера, завантажується на веб-сервер безперервно або протягом певного періоду часу. Завдяки цій технології у вас є можливість з’явитися на чиємусь екрані, просто сидячи перед своїм комп’ютером. До речі, якщо ви використовуєте настільний комп’ютер, веб-камера просто необхідна. Що стосується ноутбуків, то майже всі сучасні пристрої мають вбудовану веб-камеру. Хоча якість зображення, яке пропонують ці камери, залишаються обмеженими в силу своїх характеристик. Кут між вашим обличчям і екраном ноутбука далекий від оптимального з точки зору фотогенічності. А оскільки ви не можете зняти вбудовану камеру в ноутбуці, розташувати її, щоб вирішити проблему не вийде. У будь-якому випадку індивідуально розроблені веб-камери запропонують вам не тільки мобільність, але і більш високу якість. У веб-камер, безумовно, набагато більше можливостей. Однак це означає, що при покупці необхідно враховувати безліч чинників.

Що слід враховувати при виборі веб-камери?

Що слід враховувати при виборі веб-камери?
Що слід враховувати при виборі веб-камери?

Як уже згадувалося, веб-камери добре обладнані і пропонують дійсно широкий спектр функцій. У цьому розділі ми познайомимо вас з усім, що вам потрібно врахувати, щоб вибрати кращу веб-камеру.

1 Тип

Як уже згадувалося, більшість сучасних ноутбуків мають вбудовані (або інтегровані) веб-камери. Вони, безумовно, зручні, так як рятують від необхідності купувати додатковий пристрій. Однак вбудовані веб-камери позбавляють вас багатьох можливостей. Звичайно, їх не можна вільно переміщувати і розміщувати там, де вам зручно. До того ж вони зазвичай не пропонують високої якості передачі відео. З іншого боку, автономні веб-камери, безумовно, переважають над іншими типами. Вони складаються з лінзи і підставки або затиску, тому ви можете розмістити їх практично в будь-якому місці. Підключення до комп’ютера здійснюється за допомогою кабелю USB. У старіших моделях використовуються спеціальні порти, але на сьогоднішньому ринку ви навряд чи зустрінете будь-яку з них. Автономні веб-камери як і раніше займають більше місця на вашому робочому столі. Однак вони дозволяють вибрати пристрій більш високої якості, з окремим мікрофоном, динаміком і всім іншим, що вам потрібно. Багато з нових автономних веб-камер навіть мають вбудований мікрофон. Ці моделі позбавляють від необхідності шукати додатковий мікрофон і економлять місце. Ви можете використовувати їх тільки з навушниками або динаміками. Однак уникайте використання цих камер з іншими динаміками, так як це може викликати неприємний ефект відлуння під час розмови. Існують також мережеві камери, які працюють як звичайні пристрої. Що відрізняє їх від інших, так це те, що вони передають свої дані за допомогою бездротової технології. Їх часто використовують в якості камер відеоспостереження. З іншого боку, вони дуже добре підходять для високоякісного відеоконференцзв’язку, коли звичайні веб-камери не працюють. Ці моделі, як правило, дорожче звичайних веб-камер і вимагають хорошого підключення до інтернету для правильної роботи.

2 Роздільна здатність

Поряд з частотою кадрів, роздільна здатність – це, мабуть, найважливіша характеристика веб-камери. Часто виявляється, що роздільна здатність і частота кадрів є вирішальними для ринкової ціни продукту. Роздільна здатність відноситься до кількості пікселів, яке має конкретне зображення, і вимірюється по довжині і ширині. Чим вище роздільна здатність, тим вище якість зображення. Серед веб-камер, представлених на ринку, є три роздільні здатності високої якості, які є найпопулярнішими. Стандартна висока роздільна здатність (HD Ready або 720p) становить 1280 на 720 пікселів. З іншого боку, повна висока роздільна здатність (FHD, 1080p) становить 1920 на 1080 пікселів. Максимальна роздільна здатність (UHD, 4K) становить 3840 на 2160 пікселів. Відповідно, ви можете шукати тільки максимальну роздільну здатність на веб-камерах з найвищим рейтингом. Однак потрібно гарненько подумати, чи варто це. Ці моделі забезпечують якість зображення на рівні цифрових фотоапаратів високого класу. На жаль, роздільна здатність 4K робить файли досить великими для типової потокової передачі відео в реальному часі. Така веб-камера підійде вам найкраще, якщо ви плануєте записувати кадри, які ви обробляєте пізніше. З іншого боку, роздільна здатність FHD відмінно підійде для запису презентацій професійної якості. У будь-якому випадку, відеоконференції можуть підтримувати роздільну здатність в 720p, тому, якщо у вас немає професійних потреб, вам навряд чи знадобиться камера з більш високою роздільною здатністю. 4K робить файли досить великими для типової потокової передачі відео в реальному часі. Така веб-камера підійде вам найкраще, якщо ви плануєте записувати кадри, які ви обробляєте пізніше. З іншого боку, роздільна здатність FHD відмінно підійде для запису презентацій професійної якості. У будь-якому випадку, відеоконференція може підтримувати роздільну здатність 720p, тому, якщо у вас немає професійних потреб, вам навряд чи знадобиться камера з більш високою роздільною здатністю. 4K робить файли досить великими для типової потокової передачі відео в реальному часі. Така веб-камера підійде вам найкраще, якщо ви плануєте записувати кадри, які ви обробляєте пізніше. З іншого боку, роздільна здатність FHD відмінно підійде для запису презентацій професійної якості. У будь-якому випадку, відеоконференції можуть підтримувати роздільну здатність 720p, тому, якщо у вас немає професійних потреб, вам навряд чи знадобиться камера з більш високою роздільною здатністю.

3 Частота в кадрах

Як уже згадувалося, іншим ключовим показником якості зображення, що досягається веб-камерою, є частота кадрів. Вона визначає, скільки нерухомих зображень (кадрів в секунду) містить відеофайл одночасно. Простіше кажучи, частота кадрів визначає, наскільки плавно переміщуватиметься зображення, зроблене вашої веб-камерою. Більш висока частота кадрів (більше 60 кадрів в секунду), безумовно, означає плавний рух зображень. На жаль, це також означає, що файл буде більшого об’єму, особливо при більш високій роздільній здатності. Ігрові стримери, що грають в візуально швидкі шутери від першої особи, вважають за краще роздільну здатність 720p і 60 кадрів в секунду. З іншого боку, хтось, який виступає перед камерою, ймовірно, вважатиме за краще роздільну здатність 1080p і 30 кадрів в секунду. Ви самі можете переконатися, що вибір потрібної веб-камери залежить як від вас самих, так і від того, для чого ви збираєтеся її використовувати. Це перше, що вам потрібно врахувати.

4 Стиснення відео

Цифрова передача відео складається з величезної кількості даних. Ось чому стиснення відео необхідно, коли мова йде про потокові передачі. Це дозволить вам досягти відносно високої роздільної здатності в залежності від потужності вашого інтернет з’єднання. Більшість професійних веб-камер підтримують стандартну функцію розширеного кодування відео H.264 (AVC). Завдяки цьому вони можуть надавати своїм користувачам високоякісну передачу відео при значно нижчій швидкості інтернету. H.264 вдається знизити навантаження на ЦП в системі під час кодування і декодування. Це гарантує, що роздільна здатність і частота кадрів будуть відповідати тому, що вказані в описі пристрою.

5 Фокус

Майже всі сучасні веб-камери, з якими ви стикаєтеся при пошуку, швидше за все, мають функції автофокусування. Очікується, що в цьому відношенні більш дорогі моделі будуть працювати краще. Зазвичай вони фокусуються швидше і точніше, ніж їх більш дешеві конкуренти. Трансляція із дому або в офісі, в якому поєднується світло і відблиски, – серйозна проблема. Камері в цілому буде складно чітко зафіксувати об’єкти в присутності надмірно неоднорідного світла. Предмети можуть виглядати тінистими або зливатися із стінами. Звичайно, технології розвиваються. Сьогодні існують веб-камери більш високого класу, які призначені для розрізнення зображень людей на стінах і вікнах. Після розпізнавання ці пристрої застосовують необхідні оптимізації для досягнення більш яскравого і природного вигляду. Деякі настільні веб-камери з потоковою передачею мають спеціальне вбудоване джерело світла навколо об’єктива. Завдяки цьому вони можуть регулювати яскравість, щоб домогтися максимально чіткого зображення.

6 Лінзи

Об’єктив вашої веб-камери багато в чому буде залежати від її здатності отримувати зображення високої якості. Серед сучасних веб-камер можна зустріти різні моделі. Однак найчастіше вони будуть доступні зі скляними або пластиковими лінзами. Скляним лінзам зазвичай вдається досягти більш високого рівня якості і, відповідно, зображення, які вони знімають. Не випадково ті продукти, які мають можливість досягати роздільної здатності більше 1080p, оснащені ними. З іншого боку, пластикові лінзи значно здешевлюють веб-камеру. Якщо ви не особливо піклуєтеся про хорошу якість, пристрій з пластиковими лінзами також підійде вам.

7 Портативність

Безумовно, мобільність – одне з найсерйозніших переваг веб-камер. Вони призначені для розміщення в різних місцях, щоб бути максимально корисними для своїх користувачів. Хоча веб-камери зазвичай мають компактний дизайн, існують спеціальні моделі, призначені для використання в дорозі. Вони можуть підключатися до будь-якого мобільного пристрою і передавати високоякісні прямі трансляції з будь-якого місця. Ці веб-камери зазвичай менше стандартних, а деякі навіть мають відобразити огляд на 360 градусів. Завдяки їм ви можете моментально зафіксувати практично все, що вас оточує. Наскільки це важливо для вас, залежить від того, для чого ви збираєтеся використовувати свою веб-камеру.

8 Функції

Веб-камери мають дійсно широкий набір різних функцій. Раніше ми розповідали вам про пристрої, які мають вбудований мікрофон. З іншого боку, ви можете переконатися, що у вашій веб-камери є знімна підставка. Є також моделі, які поставляються з програмним забезпеченням для створення і використання маскування фону або інших ефектів. Таким веб-камерам особливо віддають перевагу геймери. Ви також можете подумати про те, як підключити веб-камеру до різних пристроїв. Деякі пристрої працюють з USB-кабелем, в той час як інші, більш сучасні пристрої, оснащені системою Bluetooth для спрощення підключення. За допомогою однієї веб-камери ви можете знімати фото і відео, записувати або транслювати в прямому ефірі. Ось чому вам потрібно ретельно подумати про те, для чого ви хочете використовувати свій новий пристрій, і точно подумати, які функції вам знадобляться. Це завжди залежить від вас самих і ваших потреб.

Як найкраще використовувати веб-камеру?

Як найкраще використовувати веб-камеру?
Як найкраще використовувати веб-камеру?

Що ж, ви вже точно знаєте все, що потрібно для купівлі веб-камери, і ми впевнені, що ви готові вибрати свою. Однак ми хочемо, щоб використання вашого нового придбання було максимально продуктивним, що приносить задоволення і безпечним. Ось чому ми зібрали кілька порад про те, як максимально ефективно використовувати вашу веб-камеру.

1 Сядьте правильно!

Коли більшість людей сидять перед веб-камерою, вони намагаються розташувати голову в центрі кадру. Однак, якщо ви це зробите, над вашою головою залишиться занадто багато місця. Це простір між верхівкою голови і верхньою частиною кадру, яке створює різні ефекти. Якщо залишити над головою занадто багато місця, вийде, що ви будете виглядати маленьким. Якщо дотримуватися верхньої частини екрану, він не буде забезпечувати досить «повітря» навколо, і ефект, звичайно ж, знову буде не дуже приємним. Радимо подумки розділити рамку на 9 квадратів. Потім розташуйте очі в центрі верхньої з трьох горизонтальних ліній. Це обов’язково справить на вас найприємніше враження. Однак, щоб виглядати цілком природно, просто переконайтеся, що ваші плечі теж знаходяться в кадрі.

2 Підніміть камеру на рівень очей!

Навряд чи комусь особливо приємно бачити під час розмови тільки чиїсь ніздрі або підборіддя. Однак, коли наш ноутбук стоїть під нами, це стандартний ракурс, з якого веб-камера захоплює нас. Таким чином, наші силуети починають виглядати дивними, деформованими і далеко не природними. З настільними комп’ютерами такої проблеми не існує, оскільки автономну веб-камеру можна розмістити практично де завгодно. І її місце прямо у верхній частині нашого монітора. Однак, якщо ви використовуєте ноутбук і хочете впоратися з ситуацією, не купуючи окрему веб-камеру, ви можете просто підняти ноутбук так, щоб камера перебувала на рівні очей або трохи над ними. Таким чином, ефект обов’язково буде максимально сприятливим.

3 Освітлення!

Якщо ваше освітлення погане, ваш силует з’явиться на екрані вашого співрозмовника, а не ви самі. Зазвичай це відбувається, коли позаду вас знаходиться якейсь сильне джерело світла. У більшості випадків це виявляється сонячне вікно, від якого ви відвернулися. Щоб уникнути цього ефекту, ми рекомендуємо по можливості розташовувати комп’ютер спиною до вікна. З іншого боку, ви можете задіяти достатньо хороші світильники, щоб при необхідності компенсувати недолік світла перед вами.

4 Спростіть фон позаду себе!

Чим більше предметів і простору позаду вас, тим гірше. Кожен елемент фону в кадрі буде ненавмисно відволікати погляд від вас самих. Неминуче вам доведеться залишати навколо себе якийсь простір, щоб не займати весь кадр і не викликати дивний ефект. Однак намагайтеся, щоб цей фон був максимально одноманітним і чистим від зайвих предметів. Коли ви використовуєте веб-камеру вдома, ви часто можете забути, що у вас скупчився одяг або інші інтимні предмети домашнього вжитку. Пам’ятайте про це, тому що ви не завжди зможете приховати їх тільки положенням свого тіла. У цьому випадку підійде програма для створення штучного фону. Особливо якщо можна вибрати потрібний, нейтральний і сприятливий фон.

5 Вимикайте веб-камеру, коли ви нею не користуєтеся!

Інтернет може бути небезпечним місцем. Будь-який пристрій, підключений до вашого комп’ютера, може потрапити в чужі руки. Якщо у вас немає достатньо хорошої антивірусної програми, рішення досить просте. Все, що вам потрібно зробити, це вимкнути веб-камеру, коли ви її не використовуєте. Тоді ніхто не зможе отримати до неї небажаний доступ. Деякі моделі камер навіть поставляються зі спеціальними кришками, які закривають об’єктив пристрою.

Що ж, ми сподіваємося, що наші поради були для вас корисними!

Поділитися:

Додати коментар