Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 7 кращих павербанків на початок 2021 року

Топ 7 кращих павербанків на початок 2021 року

Поділитися:

При виборі портативної зарядки багато покупців орієнтуються виключно на ємність. На щастя, для повноцінної роботи переважної кількості девайсів вистачає напруги в 5 В і струму в 2 А, але це не говорить про те, що можна купувати перший же ліпший зовнішній акумулятор. У нашому рейтингу кращих павербанків 2021 року зібрані моделі з хорошою фактичною ємністю, різними стандартами зарядки і високою пропускною здатністю. Ми брали до уваги не тільки описи виробників, але і фактичні дані. Крім того враховували відгуки реальних покупців і експертів.

Перш за все необхідно враховувати якість Li-компонентів. Сьогодні у продажу є літій-іонні і літій-полімерні моделі. Другий варіант має більш високі показники струму, але вони дорожче. Останні частіше є універсальними, і підходять не тільки для планшетів зі смартфонами, але і для дрібної побутової техніки.

Топ 7 кращих павербанків на початок 2021 року
Топ 7 кращих павербанків на початок 2021 року
1Prestigio PD ProДізнатись ціну
2Baseus Mulight Quick Charge Power BankДізнатись ціну
3DELL Power CompanionДізнатись ціну
4Baseus Mini JA 30000Дізнатись ціну
5Baseus Adaman Metal PD3.0 QC3.0Дізнатись ціну
6Xiaomi Mi Power Bank 3Дізнатись ціну
7ZMI QB810Дізнатись ціну

7 ZMI QB810

ZMI QB810
ZMI QB810

Дізнатись ціну

Відкриває Топ-7 зовнішніх акумуляторів модель ZMI QB810, що має ємність в 10000 мАг. Передбачена розумна зарядка, яка включається автоматично. Продукт китайської компанії Xiaomi працює зі стандартом Quick Charge 2.0. Оптимальний струм зарядки при цьому становить 2 А. Користувачі встигли оцінити стильний зовнішній вигляд пристрою, який виготовлений з якісного ABS-пластика. Варто відзначити невелику вагу девайса – всього 180 грамів. Якщо вірити виробнику, то павербанк заряджається за 2 години і 15 хвилин до 85%. Хороший ресурс обумовлений використанням літій-полімерної батарейки, який видає відмінний ККД. Ще однією перевагою недорогої моделі є порт USB Type-C.

6 Xiaomi Mi Power Bank 3

Xiaomi Mi Power Bank 3
Xiaomi Mi Power Bank 3

Дізнатись ціну

Якщо ви не знаєте, який вибрати повербанк до 10000 мАг, пропонуємо звернути увагу вже на культову серію Xiaomi Mi Power Bank 3. До переваг цієї серії необхідно віднести, в першу чергу, дорогі елементи живлення (Li-Pol). Крім того гаджет підтримує швидку зарядку серії Quick Charge 3.0. Для відновлення безпосередньо самого зовнішнього акумулятора потрібно в районі 3,5 годин. Крім іншого необхідно відзначити шикарний зовнішній вигляд, який відмінно доповнює будь-який девайс: від смарт годиника до смартфона преміального рівня. Ще необхідно відзначити підтримку сили струму до 2,4 А, що істотно вище, ніж у недорогих аналогів. До того ж, є підтримка порту USB і Type-C.

5 Baseus Adaman Metal PD3.0 QC3.0

Baseus Adaman Metal PD3.0 QC3.0
Baseus Adaman Metal PD3.0 QC3.0

Дізнатись ціну

Список хороших моделей павербанків поповнює модель Baseus Adaman Metal PD3.0 QC3.0, оснащена портом Type-C PD (18 Вт). Ємність даного девайса становить 20000 мАг, цього вистачає для зарядки різних портативних гаджетів, аж до ноутбуків. Крім того до складу конструкції входить інтерфейс MicroUSB. Максимальна потужність виробу дорівнює 22,5 Вт. Високої потужності предостатньо, щоб відновити заряд акумулятора преміального смартфона за 40-50 хвилин (в середньому). Крім швидкої зарядки необхідно відзначити наявність цифрового екрану, за допомогою якого користувачі можуть контролювати рівень зарядки, а також необхідний час для повного відновлення акумулятора. Ще однією перевагою є якість корпусу, виготовленого з тонкого металу.

4 Baseus Mini JA 30000

Baseus Mini JA 30000
Baseus Mini JA 30000

Дізнатись ціну

Якщо ви шукаєте хороший зовнішній акумулятор на 30000 мАг, в тому числі, для відновлення ємності ноутбуків, пропонуємо звернути увагу на модель Baseus Mini JA 30000 Black. Цього виробу цілком вистачає для відновлення акумуляторів величезного переліку портативних пристроїв. У цьому винаході використовуються високоякісні Li-Pol елементи, що прямо вказує на великий ресурс зарядок і стабільну роботу. До складу конструкції входить багато інтерфейсів, включаючи порт USB і USB Type-C. Відповідно, передбачена швидка зарядка смартфонів і навіть ноутбуків. Крім того ця модель відмінно підходить для айфонів, адже підтримує стандарт Apple Lightning.

3 DELL Power Companion

DELL Power Companion
DELL Power Companion

Дізнатись ціну

Кращий повербанк за ціною і якістю 2021 року – це модель DELL Power Companion, виконана в стильному дизайні, і отримала ємність в 18000 мАг. Чим обумовлена заявлена вартість? По-перше, високою якістю елементів і стабільною роботою. Фактична ємність майже нічим не відрізняється від заявленої, що є рідкістю для зовнішніх акумуляторів. Реалізовано два порти USB (фірмові пропрієтарні). Отже, цей гаджет підходить для широкого асортименту гаджетів різних фірм. Для всіх товарів компанії, природно, цей прилад підходить краще. Крім іншого, прилад має міцний корпус, який не боїться дрібних пошкоджень, і може використовуватися в будь-якій поїздці.

2 Baseus Mulight Quick Charge Power Bank

Baseus Mulight Quick Charge Power Bank
Baseus Mulight Quick Charge Power Bank

Дізнатись ціну

Поповнює рейтинг зовнішніх акумуляторів модель Baseus Mulight Quick Charge Power Bank з підтримкою стандарту швидкої зарядки Quick Charge 3.0 і надшвидкого режиму роботи Power Delivery. Корпус цього девайса оснащується великим блоком живлення, на якому можна виявити екран напруги і потужності. Є індикація світлодіодного типу. Ємність цього пристрою становить 20000 мАг, що дозволяє по кілька разів зарядити різні пристрої: від планшетів до ноутбуків. Більш того, роз’ємів вистачає для одночасної зарядки декількох девайсів. Корпус зовнішнього акумулятора виготовлений з дорогих матеріалів, що вказує на тривалий термін експлуатації. Крім того реалізовано 8 рівнів захисту від перевантаження і замикання.

1 Prestigio PD Pro

Prestigio PD Pro
Prestigio PD Pro

Дізнатись ціну

Безумовно заслуговує на увагу в нашому списку павербанк Prestigio PD Pro з зарядним пристроєм на 60 Вт. Особливість цього продукту полягає в застосуванні графенової технології, яка, за заявкою виробника, здатна істотно збільшити швидкість зарядки будь-якої техніки. Крім того виробнику вдалося зменшити габарити техніки, не проігнорувавши при цьому рівень безпеки виробу. Є можливість користуватися бездротовою зарядкою. Тепер що стосується технічних характеристик зовнішнього акумулятора: ємність акумулятора становить 20000 мАг. На зарядку цього виробу потрібно близько 50 хвилин. Мінус в тому, що заявлена ємність істотно відрізняється від фактичної.

Як вибрати хороший Power bank?

Якщо ви не знаєте, як вибрати Power bank, врахуйте кілька основних параметрів:

1 Якість внутрішньої батареї;
2 Репутація виробника;
3 Ємність батареї;
4 Якість корпусу;
5 Вбудовані порти і стандарти.

Власне кажучи, порівнюючи всі зовнішні акумулятори за цими п’ятьма параметрами, ви зможете знайти для себе відповідне рішення.

Разом з тим, не варто забувати про хороший захист. Особливо, якщо купуєте продукт маловідомої компанії з високою потужністю. Кожен акумулятор повинен проходити перевірку на предмет безпеки. В описі ви можете зустріти сертифікаційне позначення: від CE до RoHS.

Крім іншого, багато відповідальних виробників оснащують свої гаджети додатковими системами захисту:

1 Від перенапруги;
2 Від надмірної розрядки;
3 Від перевантаження по струму.

Поділитися:

Додати коментар