Yak Prosto

Корисний сайт
Топ 7 найкращих корпусів для комп'ютера

Топ 7 найкращих корпусів для комп’ютера

Поділитися:

Як показує практика, корпуси при складанні комп’ютера вибираються мало не в останню чергу. Чому? Тому що на упаковку вже багато хто не звертає уваги. Зазвичай користувачі дивляться в бік процесора, відеокарти, пам’яті, і лише потім переживають про коробку і систему охолодження. У нашому рейтингу кращих корпусів для ПК 2021 року ми хочемо більше уваги приділити саме цій деталі. Що ж треба враховувати при покупці цієї техніки?

1 Форм фактор корпусу і його розмір;
2 Матеріали корпуса;
3 Кількість кулерів / вентиляторів;
3 Кріплення та інші дрібні елементи;
5 Дизайн, додаткові фішки.

Топ 7 найкращих корпусів для комп'ютера
Топ 7 найкращих корпусів для комп’ютера
1Cooler Master MB520 ARGBДізнатись ціну
2Thermaltake Level 20 MT ARGBДізнатись ціну
3Deepcool Matrexx 70Дізнатись ціну
4Cooler Master MasterBoxДізнатись ціну
5Deepcool KendomenДізнатись ціну
6Thermaltake Versa H18Дізнатись ціну
7AeroCool RiftДізнатись ціну

7 AeroCool Rift

AeroCool Rift
AeroCool Rift

Дізнатись ціну

Якщо ви не знаєте, який купити бюджетний корпус для комп’ютера під материнську плату формату ATX, рекомендуємо звернути увагу на модель AeroCool Rift Black. Варто зауважити, що у цього продукту є кріплення і для Mini-ITX, і для microATX. Судячи з відгуків, довжина відеокарти може становити 371 міліметр (якщо немає переднього кулера). Замість передніх кулерів є можливість використовувати радіатор на базі рідкої системи охолодження. Радує наявність модного двосекційного дизайну, який отримав нижній ярус. Ще однією перевагою є кошик жорстких дисків, в якому розміщується дві секції для HDD і один слот SSD.

6 Thermaltake Versa H18

Thermaltake Versa H18
Thermaltake Versa H18

Дізнатись ціну

Чимало шуму з моменту своєї презентації створив ще один недорогий корпус з хорошою вентиляцією серії Thermaltake Versa H18. Дана модель підходить для використання материнських плат серії micro-ATX. Тобто мається на увазі використання відеокарти з довжиною до 35 сантиметрів. Центральний кулер для процесора може мати висоту в 15,5 сантиметрів. Крім відмінної місткості ця модель отримала хороші вентиляційні канали, захищені від пилу. Передня панель при цьому оснащується суцільною перфорацією. Є кріплення для використання додаткових вентиляторів: зверху на 14 см, спереду відразу три по 12 см. Шасі отримало ізольований відділ, в якому може знаходитися блок живлення, сумісний з форм-фактором ATX.

5 Deepcool Kendomen

Deepcool Kendomen
Deepcool Kendomen

Дізнатись ціну

Рейтинг комп’ютерних корпусів ATX підтримує модель Deepcool Kendomen Red, що має класичний дизайн, а також хорошу систему охолодження. За замовчуванням цей продукт отримав два вентилятори, що працюють на вдув. Крім того реалізоване відмінне підсвічування, розташоване спереду. Ще однією перевагою є перемикач, що дозволяє регулювати швидкість обертання вентиляторів. У корпусі є місце для використання накопичувачів, аж до 5,25-дюймів і можливість установки СВО (Система водяного охолодження). Ще три відсіки для 3,5 дюймів і три для 2,5. Довжина відеокарти може досягати 40 сантиметрів, що говорить про можливість складання ігрового ПК.

4 Cooler Master MasterBox

Cooler Master MasterBox
Cooler Master MasterBox

Дізнатись ціну

Якщо вас цікавить гарний корпус для ігрового ПК, рекомендуємо звернути увагу на яскраву модель Cooler Master MasterBox Q300P з просунутим RGB-підсвічуванням у форм-факторі Mini Tower. У цій серії панель доповнена роз’ємами USB і ввімкнення. Можна розміщувати модульні інтерфейси в будь-якому з кутів на бічній панелі – як Вам зручно. Даний продукт підтримує використання материнської плати у форм-факторі Micro ATX або Mini ITX. На шасі ви зможете виявити слот для використання відеокарти, довжина якої становить 36 сантиметрів. Корпус має гарну систему вентиляції, і має 3 кулера за замовчуванням. Можна використовувати великий блок живлення зазначеного форм-фактора, який розташується знизу.

3 Deepcool Matrexx 70

Deepcool Matrexx 70
Deepcool Matrexx 70

Дізнатись ціну

Список хороших моделей корпусів поповнює модель Deepcool Matrexx 70 Black, простору якої вистачає для використання материнської плати майже будь-якого форм-фактора: від Mini-ITX до E-ATX. Процесорний вентилятор може мати висоту до 170 міліметрів, а відеокарта в районі 38 сантиметрів. Габарити також дозволяють використовувати потужний блок живлення з габаритами до 20 сантиметрів. Є місце для використання 2 накопичувачів по 3,5 дюймів і відразу 4 по 2,5 дюймів. На фронтальній частині місця вистачає для використання 3 кулерів з розміром від 120 до 140 міліметрів. Корпус даного виробу володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, що можна пояснити комбінуванням загартованого скла, пластика і сталі SPCC.

2 Thermaltake Level 20 MT ARGB

Thermaltake Level 20 MT ARGB
Thermaltake Level 20 MT ARGB

Дізнатись ціну

Якщо плануєте зібрати потужний і стильний комп’ютер, рекомендуємо звернути увагу на топовий ігровий корпус Thermaltake Level 20 MT, що володіє прекрасним зовнішнім виглядом і тривалим терміном експлуатації. Дана модель має вбудований кожух БЖ, що дозволяє створити ще більш ефективну теплоізоляцію. Варто відзначити наявність віконця, зробленого із загартованого скла, що дозволяє стежити за працездатністю начиння. Товщина цього елемента становить 4 міліметри, і це вказує на серйозний рівень міцності. Варто відзначити наявність чотирьох 120-мм вентиляторів, три з яких мають підсвічування ARGB.

1 Cooler Master MB520 ARGB

Cooler Master MB520 ARGB
Cooler Master MB520 ARGB

Дізнатись ціну

Кращий ігровий корпус для ПК 2021 року – це модель Cooler Master MB520 ARGB, розрахована переважно на потужні системи. Власне, про наявність підсвічування говорить навіть назва. При цьому сучасний корпус отримав агресивний дизайн і дорогі системні компоненти для збереження оптимальної температури, навіть коли «залізо» працює на максимальних параметрах. Простору предостатньо для організації продуктивної системи. Не варто забувати, що цей бренд утримує позиції лідера в області виробництва систем охолодження та інших комплектуючих деталей протягом багатьох років. Після виходу компанії на великий ринок ми побачили ще більше товарів, що володіють демократичним цінником. Новинка не є винятком. Вона вміщує відеокарти з довжиною до 41 сантиметрів і кулер ЦП, висота якого може досягати 16,5 сантиметрів.

Як вибрати хороший корпус для комп’ютера?

Ми не будемо розглядати або порівнювати між собою всі моделі, наявні у продажу. Замість того, звернемо увагу на основні моменти для тих покупців, які не знають, як вибрати корпус для свого комп’ютера:

1 Форм-фактор материнської плати – визначальний параметр, який вказує на стандарт і призначення збірки. Умовно всі корпуси ПК можна поділити на кілька класів: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Також зустрічаються EATX і XL-ATX, але у пересічних покупців вони не користуються попитом.

2 Матеріал корпусу – цей параметр аргументує не тільки ступінь захисту, але і теплоізоляційні властивості бази. Для більшості недорогих рішень оптимальним варіантом вважається алюміній. Більш просунутим рішенням є мідь. Ідеальним матеріалом вважається сталь, доповнена гальванічним розчином. Врахуйте, що кріплення і різноманітні затискачі можуть бути виготовлені з самих різних матеріалів, що вважається нормальним явищем, якщо деталі створені якісно;

3 Кріплення – сучасні виробники використовують систему пластикових заклепок і кріплень. Ці моменти сприяють поліпшенню ергономіки. Також важливим моментом зручності експлуатації є прокладка кабелів всередині корпусу, адже від її наявності залежить, наскільки легко ви будете ховати дроти;

4 Зовнішній вигляд – насправді це суб’єктивне питання. Що дійсно важливо – наявність сучасних портів на лицьовій частині, включаючи навушники / мікрофон і USB.

5 Система охолодження – навіть 5 заводських вентиляторів не гарантують ефективне відведення тепла, тому потрібно приділяти увагу також матеріалу, схемі вентиляції і можливості використання систем охолодження.

Поділитися:

Додати коментар