Yak Prosto

Корисний сайт
Як прибрати сліди від ран і рубців?

Як прибрати сліди від ран і рубців?

Поділитися:

Людська шкіра наділена здатністю загоювати і відновлювати себе самостійно після отримання механічних пошкоджень. Дізнайтесь, як прибрати сліди від ран і рубців?

Як прибрати сліди від ран і рубців?
Як прибрати сліди від ран і рубців?

Людська шкіра наділена неймовірною здатністю загоювати і відновлювати себе самостійно після отримання механічних пошкоджень у вигляді порізів, подряпин, ударів і інших впливів ззовні. Правда, на жаль, часто після таких ситуацій на уражених місцях можуть залишатися некрасиві рубці, з якими не так вже просто впоратися. Особливо важкою проблемою це стає напередодні літнього сезону, коли не потрібно ховатися від сонця під шарами одягу. І всі вади тіла стають помітними.

Чому залишаються сліди?

Причин, за якими рани на шкірі залишають сліди, безліч. До них відносяться:

  • Слабка імунна система;
  • Збої і порушення в ендокринній системі;
  • Неправильний обмін речовин;
  • Наявність онкологічних захворювань;
  • Наявність інфекцій і запальних процесів

Спочатку всі травматичні або післяопераційні рубці вважаються гострими. При якісній і вчасно наданої медичної допомоги, що відноситься до поводженню зі шкірою, подібні поранення не залишають слідів. Хронічним пошкодження шкіри буде вважатися тоді, коли при правильному і своєчасному наданні допомоги регенерація шкірних покривів пригальмовується, і відновлення шкіри майже повністю зупиняється. Це явище прийнято називати стагнацією, вона відбувається тоді, коли швидкість самовідновлення мала або зовсім відсутня.

Медикаментозне загоєння шкіри

Дієвими засобами для ефективного загоєння дефектів шкіри є:

1 Солкосерил – препарат у вигляді гелю або мазі, що прискорює відновлення клітин шкіри, сприяє загоєнню ран. Його необхідно наносити на уражену ділянку кілька разів на добу.

2 Актовегін – засіб, що володіє схожим ефектом. Користуватися ним необхідно два рази на день близько двох тижнів. Якщо потрібний ефект не досягнутий, лікування можна продовжити на місяць.

3 Іруксол – завдяки безлічі спеціальних компонентів сприяє швидкому загоєнню шкіри. Випускається у вигляді мазі, яка наноситься на шкіру. Даний засіб потрібно застосовувати тільки проконсультувавшись з фахівцем.

Як прибрати сліди від ран і рубців?

1 Алое Віра

Алое Віра – природне лікарський засіб від ран і рубців, який має антисептичну та протимікробну дію. Це зволожуючий засіб, який сприяє етапам відновлення і сприяє формуванню здорових клітин, удосконалюючи структуру шкіри. Необхідно зняти зовнішній шар листка алое, після цього гелевидну речовину необхідно нанести на рубець, масажувати при цьому круговими рухами.

2 Лимонний сік

У лимонах містяться альфа-гідрокси кислоти, які виробляють ефект хімічного очищення шкіри. У процесі впливу на уражену ділянку, лимонний сік очищає відмерлі клітини шкіри провокує появу нових клітин, покращує пружність шкіри. Необхідно нанести лимонний сік на шкіру, почекати деякий час і змити водою.

3 Масло чайного дерева

Масло чайного дерева робить шрами менше за допомогою своїх протизапальних і протимікробних якостей. Але цей засіб необхідно розбавляти водою, його не можна застосовувати в чистому вигляді. Необхідно чотири краплі олії розбавити двома столовими ложками води, потім протирати цим розчином шрам два-три рази на день.

Увага! Статті, які мають медичний характер надаються виключно, як довідкові матеріали і не являються, консультацією, обстеженням, діагностикою або призначенням лікаря. Інформація на сайті не замінює професійну консультацію у лікаря, не може бути використана для самостійного призначення діагнозу, медикаментозного чи іншого лікування. Незалежно від обставин Адміністрація сайту та автори матеріалів не несуть відповідальності за будь-які вчинені збитки, що виникли у користувача під час використання данних матеріалів. Обов’язково зверніться до лікаря!
Поділитися:

Додати коментар